Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Rygl

Ing. Tomáš Rygl

životní kouč

Ing. Tomáš Rygl

Jsem životní kouč a pořádám individuální a skupinové kurzy v Brně, které vám pomohou v sobě objevit skrytý potenciál a reálně vás v životě posunou:

  • Životní koučink – společně objevíme, co je pro vás v životě důležité, co vás blokuje a brzdí. Naformulujeme vaše cíle do menších částí tak, aby byly lépe uchopitelné, reálné a dosažitelné. Podíváte se na svůj život s nadhledem a větší lehkostí.
  • Profesní směr – vyjasníte si, v čem jste dobří, k čemu máte předpoklady a jak je reálně využít ve vlastním životě, abyste byli na své cestě šťastnější a spokojenější.
  • Tvorba osobní vize – naučím vás praktické techniky a nástroje k nalezení vašeho směru. Vytvoříte si vlastní vizi, nasměrujete energii správným směrem a získáte více kontroly nad svým životem.

Často se potkávám s mnoha lidmi, kteří potřebují ve svém životě nasměrovat. Jsem přesvědčen o tom, že každý z nás je jedinečný a má v sobě všechny zdroje na to, aby svůj potenciál využil na maximum a v životě dokázal to, co si přeje. Při naší spolupráci vás budu povzbuzovat a motivovat.

O osobním rozvoji pravidelně přednáším na vysoké škole Newton College a píšu články na svém webu.

Citáty pro šťastnější život:

Každý den naplno – citát pro šťastnější životNejdůležitější věci v životě nejsou věciŠpatná zpráva je, že čas letí. Tou dobrou je, že ty jsi pilot.Z celého srdce. Dělejme vše nejlépe tak, jak dovedeme.Jestli se ti něco nelíbí, tak se pohni, nejsi strom
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Tomáš Rygl [ mapka ]
Rašínova 103/2
Brno
602 00
Mobil:775 210 235
Email:tomas@tomasrygl.cz
Web:www.tomasrygl.cz
Facebook:Facebook kazdydennaplno
LinkedIn:LinkedIn ryglthomas

Doporučení z první ruky

V loňském roce jsem se zúčastnila kurzu tvorby osobní vize. Seděla jsem v poslední lavici, byla jsem z toho nervózní. Netušila jsem, co se na kurzu bude dít. Nakonec jsem odcházela nejen s úžasným pocitem, ale i kontakty na skvělé lidi, kteří se kurzu také účastnili. Odnášela jsem si detailně sepsanou vizi, kde bylo mým velkým snem vydat svou vlastní kuchařku. Rozhodovala jsem se nad tím dlouho, ale vždy jsem to odsunula a nechala na později. Před 14 dny mi vyšla moje první kuchařka! :) Takže děkuji Tome, kdybych si tenkrát nesedla, nepopřemýšlela a vše si nesepsala, nejspíš bych knihu nikdy nevydala. Takže jedním slovem DĚKUJI a doporučuji všem ostatním, kteří chtějí v životě něco dokázat a někam se posunout :)
Michaela Švecová
poradce pro výživu

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS