Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Rygl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Rygl — životní kouč

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Tomáš Rygl:
Na Toma jsem narazil náhodou. Když jsem viděl, že pořádá i svůj workshop, rozhodnutí bylo jasné. Workshop hodnotím jako obrovský přínos v dnešním moderním tempu. I proto jsem se zúčastnil, protože jinak bych se nedostal k zastavení se a zamyšlení, co doopravdy chci. Pokud váháte, kudy v životě dál, co se takhle na chvíli u Toma zastavit? Doporučuji!

Dan Uldrijan

V loňském roce jsem se zúčastnila kurzu tvorby osobní vize. Seděla jsem v poslední lavici, byla jsem z toho nervózní. Netušila jsem, co se na kurzu bude dít. Nakonec jsem odcházela nejen s úžasným pocitem, ale i kontakty na skvělé lidi, kteří se kurzu také účastnili. Odnášela jsem si detailně sepsanou vizi, kde bylo mým velkým snem vydat svou vlastní kuchařku. Rozhodovala jsem se nad tím dlouho, ale vždy jsem to odsunula a nechala na později. Před 14 dny mi vyšla moje první kuchařka! :) Takže děkuji Tome, kdybych si tenkrát nesedla, nepopřemýšlela a vše si nesepsala, nejspíš bych knihu nikdy nevydala. Takže jedním slovem DĚKUJI a doporučuji všem ostatním, kteří chtějí v životě něco dokázat a někam se posunout :)

Michaela Švecová

poradce pro výživu
Jsem moc ráda, že jsem mohla využít možnosti koučovacího rozhovoru s Tomem. Přišla jsem s tématem, které ve mně vytvářelo obrovskou nechuť, zacyklení a další přidružené pocity. S velkým překvapením jsem odcházela s nadšením a zjištěním, že mám spoustu možností a že už jsem dokonce dávno na cestě ke svému cíli a ne teprve na začátku, jak jsem původně myslela. Dokonce jsem se začala na jednotlivé kroky, které mě čekají, těšit, což byl asi nejkrásnější zážitek. Rozhovor byl přirozený, příjemný. Tom mi věnoval veškerou pozornost a naslouchal s opravdovým zájmem. Nesu v sobě stále hezkou vzpomínku, že nejdůležitějším člověkem jsem v tu chvíli byla já. Děkuju Ti!

Pája Šiková

Původně se mi na kurz moc nechtělo, protože podobných kurzů už jsem zažil mnoho a představa dalšího takového workshopu mě hned otrávila. Nicméně byl jsem moc rád, že jsem se zúčastnil! Tom měl celý kurz perfektně připravený a užil jsem si to. Některé věci, které mi byly „jasné“, se mi až na kurzu správně definovaly a za to jsem moc rád. Doporučuji úplně všem, co chtějí objevit své Já a posunout se o krok dopředu. Děkuji Tome.

Tomáš Fojtů

Jsou chvíle, kdy člověk ztratí kontrolu nad svou lodí, která se bezhlavě rozjede po moři. Když ale nevíme, kam plujeme, je těžké někam dojet a být tam spokojený. Sám jsem si tím prošel a Tomáš Rygl s jeho metodou vytváření vize mně pomohl uchopit kormidlo a najít správný směr. Tuhle metodu doporučuji každému, kdo si chce racionálně vytyčit důležité body a postupně jich dosáhnout.

Kryštof Látal

Kurz pro mne znamenal se pozastavit sám nad sebou. K mému velkému překvapení, tzn. mé pracovní náplni, nastavení životních priorit a osobnímu životu, mne velmi překvapily výsledky, které průběžná tvorba mé osobní vize přinášela a ve výsledku přinesla. Uvědomil jsem si, jak je pro mne důležitá rodina oproti mému očekávání zaměření se na pracovní výkony a kariéru vůbec. Přiznám se, že mne až po několika dnech po osobní vizi vedené Vámi přicházely myšlenky a pocity, na co se více zaměřit a co mne ve skutečnosti dělá šťastnějším a spokojenějším. Zcela logicky osobní vize nepřináší žádný návod stylu „tak to nyní dělej a budeš spokojený“, což je nesmysl, ale mně osobně přinesla možnou cestu, jak bych měl sám k sobě přistupovat a hlavně věci si nastavovat.

Jiří Hort

Každý den má 86.400 sekund. Neplýtvejte s ním zbytečně a dělejte věci, které vám budou v životě dávat opravdový smysl. Každý v sobě máme víc, než si myslíme. Děkuji Tome za workshop!

Petra Svobodová

Kurz se mi líbil, je to skvělá příležitost se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, čemu člověk vlastně věnuje svůj čas a čemu by ho věnovat chtěl. Určit si své hodnoty, aby měl představu kam směřovat dál. Nejtěžší bylo vymyslet nějaké silné stránky, protože ty špatné si člověk uvědomí celkem snadno a rádi nám je ostatní připomínají.

Veronika Divácká

Váš seminář mi přidal další střípek do mozaiky života a dovolil mi se na moment zastavit a udělat si trochu představu o tom, kde jsem (mnohem dál než před 5 lety) a kde chci být (za dalších 5 let). Myslím, že takové pozastavení a „naostření pily“ pomůže každému.

Michal Martin

finanční poradce
Kurzu Tvorby osobní vize jsem se zúčastnil na základě potřeby něco udělat s vytrácející se motivací a nevědomostí, jak růst dál. Po absolvování kurzu jsem opět ve starých kolejích a motivován si jdu za svým cílem. Kurz byl velice motivující a odnesl jsem si přesně to, co jsem od něj očekával. Určitě doporučuji všem!

Daniel Miklas

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS