Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Vachuda > Portfolio > EVOLVEO Gaming

EVOLVEO Gaming

Tvorba symbolu pro vznikající herní sekci firmy EVOLVEO. Toto logo bude pulzovat na myších, klávesnicích, PC skříních a kdovíkde ještě. Pozn. Tvořil jsem pouze symbol, textovou část loga EVOLVEO tvořil jiný logotvůrce přede mnou.

Zobrazuji položku č. 2 z celkem 89 položek v této galerii:

EVOLVEO Gaming
« Předcházející Tvorba loga pro vznikající českou donutskou franšízu Donuter  (zobrazit v plné velikosti)EVOLVEO Gaming  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh loga pro značku TAMBO prodávající vybavení pro paddleboarding  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba loga pro společnost Combat Systems  (zobrazit v plné velikosti)Logo pro psí hotel Weget  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Tomáš Vachuda

Tomáš Vachuda alias lVlorf3us

software Adobe
logotvůrce — Osobitá loga na míru a jednotný vizuální styl (corporate identity): loga a logomanuály, vizitky a hlavičkové papíry, letáky a webové bannery. Univerzitní studium, přes 150 realizovaných log, úspěšný ebook Vstup do světa logotvorby, dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 5 doporučení
Email: t.vachuda@seznam.cz ~ Web: vachudatomas.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Tomáš Vachuda Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS