Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Václav Keil

Ing. Václav Keil

vývojář webových aplikací se zaměřením na JavaScript

Ing. Václav Keil

Nabízím profesionální vývoj software na zakázku, zahrnující backend, frontend, integraci do informačního systému, analýzu a další. Vytvářím API a aplikace v JavaScriptu. Mám bohaté zkušenosti z IT a vývoje software v těchto oborech: automobilový marketing, e-health, mezinárodní telekomunikace, katastr, strojírenství.

Nejenom ERP podnikový systém tvoří součást informačního systému firmy. Hledáte-li aplikace, které dokážou fungovat v napojení na váš informační systém, nebo i nezávisle, jste na správném místě.

Aplikace mohou pracovat s následujícími operačními systémy: MacOS, Windows, Linux, Tizen, WebOS, Android, iOS. Je možné je spouštět v browseru i přímo přes ikonu na pracovní ploše (desktopová aplikace). Služby mohou také běžet v cloudu (SaaS) či na soukromé infrastruktuře. REST API nevyžadují protokoly webových služeb založených na XML (SOAP a WSDL). XML webové služby se stále používají, protože ony mají také své výhody.

S programováním jsem začal na gymnáziu a z tohoto předmětu jsem i maturoval. Dále jsem vystudoval obor Strategické řízení na Západočeské univerzitě. Pracoval jsem také v Německu a v Anglii. Píši odborné články z oblasti podnikového software, informačních systémů, vývoje a zavádění software ve firmách. Podívejte se na mé portfolio.

Ukázky práce:

E-neschopenka – SOAP služba napojená na informační systém E-neschopenkaSdílení v clouduSmart TV aplikace N24 – Front-end programováníJavaScript logoWebová aplikace – napojení na Firebase back-end
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Technologie

  • JavaScript
  • MariaDB
  • MongoDB
  • MS SQL Server

Kontaktní informace

Ing. Václav Keil
(adresa jen pro písemnou korespondenci)
Americká 241
Kdyně (Plzeňský kraj)
345 06
Mobil:776 306 186
Email:info@vaclavkeil.cz
Web:https://www.vaclavkeil.cz/erp-novinky/
:67087612 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Odvedl skvělou práci při prvním průchodu a velmi dobře implementoval mé komentáře. Skvělý komunikátor. Vynikající návrhář webových stránek, kterého s nadšením doporučuji!
Robert S.
president

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS