Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Václav Seitl

Václav Seitl

grafik a webdesignér

Václav Seitl
Václav Seitl - logo

Navrhnu moderní grafiku pro váš web, vizuální identitu, ale i přehlednou a funkční strukturu webových stránek, aby se návštěvníkům snadno používaly:

  • grafika – grafické návrhy webových stránek a šablon, e-shopů a aplikací
  • corporate identity – tvorba firemní identity včetně tiskovin, loga a logomanuálu
  • další grafické služby – ruční i digitální ilustrace, vektorová grafika, reklamní bannery, zpracování fotografií
  • webdesign – návrh webů s důrazem na responzivitu, trendy a moderní možnosti
  • analýzy webů – chování uživatelů a návštěvníků na webu, uživatelská přívětivost, přizpůsobení rozhraní (UX, UI)
  • písmo (fonty) a jejich možnosti použití, piktografie

Jako senior grafik v digitální agentuře jsem spoluvytvářel stovky webů, komplexní výukové systémy (e-learningy) a nejrůznější aplikace. Mám k dispozici zkušené kodéry, programátory a marketéry, se kterými jsem schopen vám vytvořit web od A do Zet, včetně nasazení a online propagace.

Sleduji nové trendy, neustále se sebevzdělávám a navštěvuji odborné semináře, mám certifikáty např. z těchto kurzů: Copywriting, HTML5 a CSS3, PPC kampaně, Online marketing, Canvas, SVG a vektorová grafika, JavaScript aj. Zbožňuji kresbu tužkou a malbu, viz moje práce na Deviantart. Domluvím se anglicky a německy.

Ukázky práce:

Tvorba profesionálních firemních identit (logo + logomanuál, firemní tiskoviny)Akademická aliance – návrh grafiky webuAutobond Group – návrh grafiky webuHebios – grafické ilustrace a návrh grafiky webuPaneurópska vysoká škola – návrh grafiky webu
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Václav Seitl
Obránců míru 863/7
Ostrava
703 00
Mobil:603 166 729
Email:seitl.v@gmail.com
Web:www.vencaseitl.com

Doporučení z první ruky

Venca je vyloženě studnicí skvělých nápadů a kreativec každým coulem! Společně jsme již spolupracovali na mnoha marketingových kampaních a online i offline projektech. Ať se jedná o návrhy e-mailingových šablon a jejich realizaci, návrh a přípravu reklamních plachet, stovky vytvořených bannerů pro reklamní kampaně nebo třeba vytvoření wireframu k webům a e-shopům. Jeho práce je precizní a u všech projektů klade důraz na detail a na výsledku se to pozitivně projeví! Nemohu jinak než doporučit!
Jaroslav Tereštik

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS