Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Václav Seitl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Václav Seitl — grafik a webdesignér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Václav Seitl:
Venca je vyloženě studnicí skvělých nápadů a kreativec každým coulem! Společně jsme již spolupracovali na mnoha marketingových kampaních a online i offline projektech. Ať se jedná o návrhy e-mailingových šablon a jejich realizaci, návrh a přípravu reklamních plachet, stovky vytvořených bannerů pro reklamní kampaně nebo třeba vytvoření wireframu k webům a e-shopům. Jeho práce je precizní a u všech projektů klade důraz na detail a na výsledku se to pozitivně projeví! Nemohu jinak než doporučit!

Jaroslav Tereštik

jaroslav.terestik@gmail.com ~ 737 800 499
Pan Seitl nám navrhoval logo a web, na kterém prezentujeme námi nabízená školení. S jeho prací jsme byli velice spokojení. Myslím, že to určitě není naše poslední spolupráce.

Vilém Vilkus

jednatel společnosti Danelle Company, s.r.o.
www.danelle.cz ~ info@danelle.cz ~ 734 567 211
Když jsme před několika lety řešili webdesign našeho webu pro e-learningové kurzy, obeslali jsme několik firem se zadáním, pan Seitl nás sice nekontaktoval mezi prvními, ovšem zato nás oslovila jeho vstřícná nabídka. V průběhu realizace webu s námi bez problému komunikoval a vše šlo velice rychle. Děkujeme.

Ing. Radim Friedl

ARCTEAS, s.r.o.
www.arcteas.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS