Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Václav Vlček > Naše projekty > E-shop s mobilními telefony Mobilego s propojením na účetní systém Money S3 (Maďarsko + Slovensko)

E-shop s mobilními telefony Mobilego s propojením na účetní systém Money S3 (Maďarsko + Slovensko)

Zobrazuji položku č. 2 z celkem 14 položek v této galerii:

E-shop s mobilními telefony Mobilego s propojením na účetní systém Money S3 (Maďarsko + Slovensko)
« Předcházející Spediční a skladový systém firmy OlzaLogistic sjednocuje více spedic do jednoho flexibilního systému  (zobrazit v plné velikosti)E-shop s mobilními telefony Mobilego s propojením na účetní systém Money S3 (Maďarsko + Slovensko)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Moderní e-shop prodávající ekologické látkové plenky Bambiroxy s německou i slovenskou doménou  (zobrazit v plné velikosti)Projekt spojující CMS stránky a e-shop německého kosmetického salonu v Mnichově  (zobrazit v plné velikosti)Multidoménový e-shop s parfémy pro dámy, pány a do aut a domácností britské značky Santini  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Václav Vlček

Václav Vlček

poradce pro vývoj a provozování specializovaných e-shopů — Odborné poradenství při zakládání a provozování e-shopů. Technické a finanční audity, zavádění procesů. Vývoj vlastního systémového řešení. Dlouholeté a bohaté zkušenosti s vedením e-commerce projektů v několika zemích EU. Kvalitní reference.
Status: k vašim službám
Mobil: 737 537 866 ~ Email: info@develart.cz ~ Web: www.develart.cz
Místo: Český Těšín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR; Německo, Polsko, Slovensko

2005 – 2019 © Robert Vlach a Václav Vlček Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS