Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. Věra Cihlářová

Ing. Mgr. Věra Cihlářová

překladatelka, tlumočnice a lektorka němčiny a češtiny

Ing. Mgr. Věra Cihlářová
Ing. Mgr. Věra Cihlářová - logo

Profesionální překlady, tlumočení a výuka německého jazyka. Také výuka češtiny pro cizince, jazykové korektury a revize českých a německých textů.

  • překlady – běžné, odborné a expresní překlady němčiny; technické, obchodní, ekonomické a reklamní texty; také překlady www stránek aj.
  • tlumočení – konsekutivní a doprovodné tlumočení německého jazyka
  • jazykové kurzy – individuální, firemní a skupinové kurzy němčiny v Ostravě a okolí (obecná němčina pro začátečníky, němčina pro ekonomy, pro práci ve zdravotnictví či firemní komunikace), také výuka češtiny pro cizince

Vysokoškolské vzdělání v oboru Němčina pro překladatelskou praxi na Ostravské univerzitě. Také zahraniční stáže, např. roční pobyt na univerzitě Julius-Maximilians Univerzität Würzburg a Evropských institucích ve Štrasburku a Bruselu. Četné pracovní pobyty v zahraničí (Turecko, Egypt, Spojené arabské emiráty aj.). Zkušenosti v oblasti interkulturní komunikace a reference: Brano Group, The Vision Care Institute, TBWA aj. Aktuální ceník.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Mgr. Věra Cihlářová
Skřipov 155 (Moravskoslezský kraj)
747 45
Mobil:603 757 148
Email:vera.cihlarova@parakalo.cz
Web:www.parakalo.cz
Facebook:Facebook parakalo.centrum.jazyku
Účet:2300832799 / 2010 (Fio)
:75213397 (neplátce DPH)
DIČ:CZ8757035705

Doporučení z první ruky

S paní Cihlářovou jsem se spojila z důvodu vyučování německého jazyka jakožto úplný začátečník, který neumí ani základy tohoto jazyka. Velice mne překvapil již počáteční přístup, kdy jsem si sama mohla určit styl učení, který mi vyhovuje. Hodiny jsou individuální, tudíž jsme spolu jen my dvě. Styl vysvětlování je velice srozumitelný a člověk tedy ví, proč cizím jazykem říká to, co říká. V průběhu hodiny na mne paní Věra mluví německy i česky, nicméně čím více hodin mám za sebou, tím více jí rozumím, aniž bych se některá slovíčka musela učit. Literatura, kterou pro své hodiny zvolila, je srozumitelná a cenově dostupná. Paní Věru bych označila za opravdu profesionální lektorku s příznivou cenou. Po jistých zkušenostech s doučováním jiných jazyků, které nestály moc za to, jsem si nemohla vybrat lépe než paní Věrku. Opravdu doporučuji!
Lucie Halfarová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS