Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Biskupová

Veronika Biskupová

výtvarnice, ilustrátorka a grafická designérka

Veronika Biskupová
Veronika Biskupová - logo

Dělej vše tak, aby to bylo krásné.

Tvořím pro každý projekt, který potřebuje autorský dotek. Jsem výtvarnice se širokou škálou analogových a digitálních dovedností. Volný umělecký projev má úžasný dopad na grafickou formu každého projektu, na kterém pracuji.

Co u mě klienti nejčastěji poptávají? Stylizované ilustrace, ilustrace pro weby a blogy, do stránek menu kavárny, živoucí motivy pro plakáty, bannery, články, pozvánky, blahopřání, tiskoviny, obaly, knihy, časopisy, obrazy do interiéru a motivy pro projekty, ve kterých je třeba ukázat svoji vlastní osobitost.

Miluji různorodé projekty, které poskytují prostor pro nové myšlenky a zpracování. Je pro mě důležité vystihnout projekt atmosférou a stylem kreativního návrhu. Jde mi o nejlepší kvalitu díla, práci srdcem za plného nasazení až do posledního detailu.

Moji tvorbu sledujte na mém webu veronikabiskupova.czInstagramu.

Portfolio:

Ilustrace | pohledniceIlustrace | danceIkonky | Příběhy v zahradáchDigitální ilustraceDigitální ilustrace
Zobrazit všech 52 náhledů této galerie >

Status:

vytížena na měsíc dopředu

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Nabídka, kterou se nenechte omezovat

  • Moderní a umělecké ilustrace – pozvěte umělce do svého projektu.
  • Web – ilustrace blogových příspěvků, v prvcích webové prezentace, e-booků, online bannerů.
  • Tiskoviny – každá tiskovina je svým způsobem uměním běžného života – plakáty, letáky, poukazy, svatební přání, blahopřání.
  • Logo – v logu je vždy obsažena energie člověka, který svojí činností šíří něco jedinečného. Tvoříme ho společně až do okamžiku, kdy s ním zcela ladíte.
  • Žena a její podoby – moje kmenové téma.
  • Volné umění – akrylová plátna a inkoustové kresby mého volného projevu netvořím na zakázku (výjimky ovšem existují), jsou totiž jedinečným svědectvím vnímání světa. Můžete si ale jejich skutečnou energii prohlédnout v mém ateliéru v Hrušovanech u Brna a zakoupit si přesně ten, který s vámi rezonuje. Jinak než naživo to nezjistíte.

Výstavy

  • 2017 – Literární čajovna Skleněná louka v Brně
  • 2016 – Brno, Rosnička, restaurace na samém okraji Wilsonova lesa v prestižní brněnské vilové čtvrti
  • 2015 – Živá Galerie, Brno, Malá Amerika

Kontaktní informace

Veronika Biskupová
Žižkova 548
Hrušovany u Brna (Jihomoravský kraj)
664 62
Mobil:773 914 883
Email:mail@veronikabiskupova.cz
Web:veronikabiskupova.cz
Facebook:Facebook visualcamouflage
Twitter:Twitter bisverka
:01305824 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Verča mi navrhovala logo a já sem naprosto nadšená ze spolupráce s ní! Během celého vývoje loga jsem se cítila naprosto úžasně. Verča sama návrhy vymyslela a musím říct, že se mnou krásně korespondovaly. Vybrat jeden bylo jako Sophiina volba :) Její osobitý, otevřený a kamarádský přístup mě utvrdil v tom, že se k ní chci určitě brzy vrátit. Talentovaná, příjemná, otevřená, inspirativní a vždy usměvavá profesionálka se srdcem a „tužkou“ na pravém místě. Děkuji za tuto zkušenost a za krásné logo :)
Lucie Urbaníková
fotografka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS