Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Biskupová

Veronika Biskupová

výtvarnice, ilustrátorka a grafická designérka

Veronika Biskupová
Veronika Biskupová - logo

Tvořím stylizované ilustrace pro váš web, do stránek menu vaší kavárny, živoucí motivy pro plakáty, bannery, články, tiskoviny, knihy, časopisy, do interiéru nebo kamkoli, kde chcete ukázat svoji vlastní osobitost.

Jsem výtvarnice se širokou škálou analogových a digitálních dovedností. Volný umělecký projev vnáším do užité grafiky. Mí zákazníci toho využívají a svěřují mi netradiční grafický design svého projektu.

Miluji různorodé projekty, které poskytují prostor pro nové myšlenky a zpracování. Je pro mě důležité vystihnout váš projekt atmosférou, motivem a stylem kreativního návrhu. Jde mi o nejlepší kvalitu díla, práci srdcem za plného nasazení až do posledního detailu.

Moji tvorbu sledujte na mém webu veronikabiskupova.czInstagramu.

Portfolio:

Inkoustová ilustraceInkoustová ilustraceInkoustová ilustraceInkoustová ilustraceInkoustová ilustrace
Zobrazit všech 30 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Nabídka

  • Moderní a umělecké ilustrace – Každá ilustrace vnáší energii umění do našeho života.
  • Web – Stylizovaná ilustrace v prvcích webové prezentace, e-booků, online bannerů rozšiřuje a prohlubuje vnímání projektu.
  • Komiksový styl – Komixová stylizace je moje slabost, ke které se velmi často obracím.
  • Tiskoviny – Každá tiskovina si zaslouží velmi pečlivou přípravu. Je svým způsobem uměním běžného života – plakáty, letáky, svatební přání, blahopřání.
  • Logo – V logu je vždy obsažena energie člověka, který svojí činností šíří něco jedinečného. Tvoříme ho společně až do okamžiku, kdy s ním zcela ladíte.
  • Žena a její podoby – Moje kmenové téma.
  • Volné umění – Akrylová plátna a inkoustové kresby mého volného projevu netvořím na zakázku, jsou totiž jedinečným svědectvím vnímání světa. Můžete si ale jejich skutečnou energii prohlédnout v mém ateliéru v Hrušovanech u Brna a zakoupit si přesně ten, který s vámi rezonuje. Jinak než na živo to nezjistíte.

Výstavy

  • 2017 – Literární čajovna Skleněná louka v Brně
  • 2016 – Brno, Rosnička, restaurace na samém okraji Wilsonova lesa v prestižní brněnské vilové čtvrti
  • 2015 – Živá Galerie, Brno, Malá Amerika

Kontaktní informace

Veronika Biskupová
Žižkova 548
Hrušovany u Brna (Jihomoravský kraj)
664 62
Mobil:773 914 883
Email:veronika@happycom.cz
Web:veronikabiskupova.cz
Facebook:Facebook visualcamouflage
Twitter:Twitter bisverka

Doporučení z první ruky

S Verčou se mi skvěle spolupracovalo a stále vlastně spolupracuje (pořád je co vylepšovat v rámci propagace naší firmy). Verča je takový všestranný tvor, nejenom, že vám dokáže vytvořit super kreativní návrhy, ze kterých si vždycky nějaký vyberete, ale dokáže vás i tak povzbudit ve vašem počínání, že působí i jako hnací motor. Takže je to taková služba 2v1 :-), já tomu říkám „psychologicko-kreativní návrhářství“. Pracuje velmi intuitivně, poslouchá vnitřní hlas, dokáže se naladit na vaši vlnu a ve svých návrzích se nechává vést svými pocity a tak má výsledný návrh duši.
Barbora Filípek Spitzová
farma Mlsná koza

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS