Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Biskupová

Veronika Biskupová

ilustrátorka

Veronika Biskupová
Veronika Biskupová - logo

Udělej to krásným. Váš projekt si to zaslouží.

Jsem Veronika, ilustrátorka a výtvarnice. Věřím v lidský potenciál a ve spolupráci, která násobí úspěch každého projektu. Nabízím vám svoji dovednost vykreslit vaše myšlenky a spojit je do uceleného konceptu/designu. Potřebuje váš produkt, značka nebo projekt, na kterém pracujete, jednotný a originální design?

Inspirujte se na mém webu »

Inspirujte se na mém Instagramu »

Popovídejme si o vašem projektu

Váš projekt mě zajímá. Sedneme si spolu nebo si online zavoláme a já vás budu poslouchat a hodně se ptát. Není ani třeba, abyste měli konkrétní představu o výsledku. Pozorně vás vyslechnu a navrhnu vše přesně, jak potřebujete. Od návrhů možných konceptů designu, ze kterých si budete vybírat, až po zcela individuální rozpočet.

Portfolio:

Vektorová ilustraceIlustrace ve vintage styluPrints ilustracePrints ilustraceJednoduchá ilustrace
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Status:

vytížena na měsíc dopředu

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co nabízím

  • Ilustrace – pro časopisy, e-booky, blogy, bannery. Navrhnu vám styl a motiv, který se k vašemu projektu nejlépe hodí.
  • Osobní značka, produkt – tvorba loga, poukázek, ikon, ilustrace pro web. Ucelený design složený v důmyslném konceptu, kdy každý prvek od loga až po dárkové poukázky odráží přesně to, co nabízíte.
  • Tiskoviny – plakáty, ilustrace pro obaly, pozvánky. Vaše událost si zaslouží ten správný plakát, diplom nebo certifikát. Pečujte o svůj projekt v každém detailu a pořiďte si pro své tiskoviny ten správný design.

Kontaktní informace

Veronika Biskupová
Žižkova 548
Hrušovany u Brna (Jihomoravský kraj)
664 62
Mobil:773 914 883
Email:mail@veronikabiskupova.cz
Web:veronikabiskupova.cz
Facebook:Facebook visualcamouflage
Twitter:Twitter bisverka
:01305824 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Krásný den, budoucí zákazníku Verči. Už nějakou chvíli přemýšlím, že Ti řeknu o skvělé ženě. Dělá ilustrace, grafiku, obrazy. Je s ní skvělá domluva. Je spolehlivá, vždy se s ní skvěle komunikuje. Má jednu velkou přednost, dokáže hodně číst v lidech, když ty přesně úplně nevíš co chceš, tak po rozhovoru s ní ona ví! A to je HUSTÝ! Jmenuje se Veronika Biskupová, je od Brna a je skvělá v online světě, takže vzdálenost není problém! Rozhodně jí napiš! Je kouzelnice. PS: Můj brand je její skvělá vizitka! Koukni na moje webovky, je to její dokonalá vyladěná prácičky <3 . Tak už neváhej a piš/volej! Rozhodně neprohloupíš!! Tak se měj fanfárově ;)
Bc. Michaela Kubicová
Apple mág

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS