Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Biskupová > Portfolio > Kousni do jabka – koncept a zpracování osobní značky

Kousni do jabka – koncept a zpracování osobní značky

Pracovat s Míšou byla čistá radost. Zadání bylo jasné: dát dohromady koncept osobní značky a zhmotnit ho vizuálně. Koncept zahrnoval nejen ilustrace k osobní značce, ale i logo, wordpress webpage a rámcovou strukturu prezentace.

Odkaz: http://veronikabiskupova.cz/portfolio/kousni-do-jabka-apple-trainer/
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 7 položek v této galerii:

Kousni do jabka – koncept a zpracování osobní značky
« Předcházející Ilustrace pro Dance • Inside • Out  (zobrazit v plné velikosti)Kousni do jabka – koncept a zpracování osobní značky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Daruj hodinu letu – ilustrované diplomy a pamětní list  (zobrazit v plné velikosti)Bikers / narozeninový plakát  (zobrazit v plné velikosti)Série vánočních pohlednic | ilustrace  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Veronika Biskupová

Veronika Biskupová

ilustrátorka — Ilustrace pro časopisy, e-booky, blogy, bannery a webové stránky. Návrh osobní značky a produktu od loga až po dárkové poukázky. Tvorba propagačních tiskovin. Vykreslení vašich myšlenek spojených do uceleného konceptu/designu. Zkušenosti a reference.
Status: vytížena na měsíc dopředu ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 773 914 883 ~ Email: mail@veronikabiskupova.cz ~ Web: veronikabiskupova.cz
Místo: Hrušovany u Brna (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Veronika Biskupová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS