Ing. Veronika Jánská Těšická

mentorka a konzultantka pro monitorky klinických hodnocení

Pomáhám ženám získat roli monitorky a nastartovat úspěšnou kariéru v oblasti klinických hodnocení. Zkušeným monitorkám pomáhám posunout kariéru na manažerské pozice. Poskytuji individuální mentoring a poradenství. Zaměřuji se na rozvoj odborných i manažerských dovedností nutných jak pro zdárný začátek, tak pro další profesní růst v oboru.

Jsem průvodkyní celým procesem – od zpracování životopisu či vyladění LinkedIn profilu, přípravu na pohovor přes odborné a legislativní know-how až po pokročilejší metody projektového managementu a vedení týmů. Vím, jak klientky správně motivovat k dosažení cíle a podporovat jejich ženský leadership.

Nabídka služeb (online):

  • Konzultace a mentoring – Poradenství na míru pro monitorky či projektové manažerky, vč. témat jako kariérní směřování, motivace, překonávání bloků, brainstorming při řešení potíží apod.
  • Zpracování životopisu – Tvorba profesionálního životopisu v moderním formátu, který vám pomůže dostat se na přijímací pohovor.
  • Vyladění LinkedIn profilu – Příprava nového či vylepšení stávajícího profilu pro maximální využití potenciálu této sítě a jejího efektivního používání. Pomoc se začátky publikování příspěvků, rozšiřování sítě spojení se zaměřením na vhodnou cílovou skupinu, sebeprezentace, ambasadoring atd.
  • Příprava na přijímací pohovor – Praktický nácvik pohovoru v češtině i angličtině s důrazem na odbornou složku i osobnostní dovednosti.

Rezervujte si úvodní konzultaci zdarma »

Kariérní profil, sítě a aktivity

Po absolvování 5letého magisterského studia Analytické chemie na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze jsem v roce 2004 zahájila kariéru ve farmaceutickém průmyslu a oblasti klinických hodnocení. Zkušenosti v oboru jsem získala na pozicích monitorky, projektové manažerky a vedoucí projektových manažerů.

Od roku 2022 se naplno věnuji mentoringu a podpoře ženské profesní skupiny monitorek klinických hodnocení.

O své profesi a tématu ženského leadershipu píši a komunikuji na svém webu, blogu, LinkedIn profilu, Facebooku i formou newsletteru.

Na LinkedIn jsem založila soukromou skupinu s názvem Klub monitorek, jež čítá přes 140 členek, a projekt Magic CRA, ve kterém se věnuji popularizaci práce monitorů a jejich profesnímu vzdělávání.

Procházím odborným výcvikem Kariérové poradenství a koučování na Škole Manažerského Rozvoje, připravuji online kurzy pro začínající monitory a projektové manažery a plánuji také poskytovat své služby farmaceutickým firmám a CRO.

Ing. Veronika Jánská Těšická
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Veronika Jánská Těšická
Paštiky 12
Bezdědovice (Jihočeský kraj)
388 01
Mobil:724 257 909
Email:veru@veronikajanska.cz
Web:www.veronikajanska.cz
Facebook:magiccracz
LinkedIn:veronikajanskatesicka
IČ:19122276

Doporučení
z první ruky

Touto cestou bych chtěla paní inženýrce Jánské Těšické poděkovat a doporučit její služby každému, kdo o nich uvažuje! Velmi mi pomohla se začátkem kariéry na pozici CRA. Na první bezplatnou dvacetiminutovou schůzku byla již předem připravená. Veškeré informace, které šly o mé osobě najít, měla nastudované včetně poznámek a podnětů pro zlepšení. Sestavila mi perfektní CV, které zároveň přeložila do angličtiny; z původního CV nezůstalo téměř nic a obsahově i designově jsem neměla absolutně co vytknout. LikendIn mi vyladila do posledního detailu včetně krásného banneru. Nevěřím, že bych bez těchto úprav měla šanci dostat se na vysněnou pozici, jelikož CV ani profil neobsahovaly žádané dovednosti, pouze výčet dosavadních zkušeností. Velmi se těším na naši další spolupráci a pomoc s přípravou k pohovoru. Lidsky ani profesně nemám absolutně co vytknout, a to jsem mnoho nejrůznějších online konzultací již zažila. Moc děkuji a já rozhodně doporučuji!

Veronika Marešová

lékárnice