Ing. Veronika Jánská Těšická

mentorka a konzultantka pro monitorky klinických hodnocení

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pomáhám ženám získat roli monitorky a nastartovat úspěšnou kariéru v oblasti klinických hodnocení. Zkušeným monitorkám pomáhám posunout kariéru na manažerské pozice. Poskytuji individuální mentoring a poradenství. Zaměřuji se na rozvoj odborných i manažerských dovedností nutných jak pro zdárný začátek, tak pro další profesní růst v oboru.

Jsem průvodkyní celým procesem – od zpracování životopisu či vyladění LinkedIn profilu, přípravu na pohovor přes odborné a legislativní know-how až po pokročilejší metody projektového managementu a vedení týmů. Vím, jak klientky správně motivovat k dosažení cíle a podporovat jejich ženský leadership.

Nabídka služeb (online):

  • Konzultace a mentoring – Poradenství na míru pro monitorky či projektové manažerky, vč. témat jako kariérní směřování, motivace, překonávání bloků, brainstorming při řešení potíží apod.
  • Zpracování životopisu – Tvorba profesionálního životopisu v moderním formátu, který vám pomůže dostat se na přijímací pohovor.
  • Vyladění LinkedIn profilu – Příprava nového či vylepšení stávajícího profilu pro maximální využití potenciálu této sítě a jejího efektivního používání. Pomoc se začátky publikování příspěvků, rozšiřování sítě spojení se zaměřením na vhodnou cílovou skupinu, sebeprezentace, ambasadoring atd.
  • Příprava na přijímací pohovor – Praktický nácvik pohovoru v češtině i angličtině s důrazem na odbornou složku i osobnostní dovednosti.

Rezervujte si úvodní konzultaci zdarma »

Kariérní profil, sítě a aktivity

Po absolvování 5letého magisterského studia Analytické chemie na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze jsem v roce 2004 zahájila kariéru ve farmaceutickém průmyslu a oblasti klinických hodnocení. Zkušenosti v oboru jsem získala na pozicích monitorky, projektové manažerky a vedoucí projektových manažerů.

Od roku 2022 se naplno věnuji mentoringu a podpoře ženské profesní skupiny monitorek klinických hodnocení.

O své profesi a tématu ženského leadershipu píši a komunikuji na svém webu, blogu, LinkedIn profilu, Facebooku i formou newsletteru.

Na LinkedIn jsem založila soukromou skupinu s názvem Klub monitorek, jež čítá přes 140 členek, a projekt Magic CRA, ve kterém se věnuji popularizaci práce monitorů a jejich profesnímu vzdělávání.

Procházím odborným výcvikem Kariérové poradenství a koučování na Škole Manažerského Rozvoje, připravuji online kurzy pro začínající monitory a projektové manažery a plánuji také poskytovat své služby farmaceutickým firmám a CRO.

Ing. Veronika Jánská Těšická
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Veronika Jánská Těšická
Paštiky 12
Bezdědovice (Jihočeský kraj)
388 01
Mobil:724 257 909
Email:veru@veronikajanska.cz
Web:www.veronikajanska.cz
Facebook:magiccracz
LinkedIn:veronikajanskatesicka
IČ:19122276

Doporučení
z první ruky

Na Veroniku jsem se obrátila, když jsem se chystala na pohovor na trial managera s tím, že bych potřebovala přemýšlet nad projektem více na globální úrovni. Během jednoho video hovoru mne Veronika namotivovala a hlavně navedla, jak správně prezentovat a zužitkovat každou dosavadní zkušenost. Jak jsem sama poznala, je to u pohovoru velké plus. Určitě doporučuji každému, kdo se připravuje na pohovory, protože Veronika je zkušená profesionálka s velkým rozhledem a jistě vás dokáže skvěle připravit.

Lucie Žídková