Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Kristková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Kristková — fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Veronika Kristková:
Robert Vlach
S Veronikou Kristkovou jsem spolupracoval delší dobu a ze svého laického pohledu mohu říci, že na mne udělala velký dojem. Špičková profesionálka s obrovskou odbornou erudicí, korektním a přitom citlivě lidským přístupem. Opravdu neznám mnoho lékařů a zdravotníků, kteří by dosahovali takové úrovně v přístupu ke klientovi či pacientovi. Budu-li v budoucnu opět potřebovat radu či pomoc fyzioterapeuta, vím za kým jít. Vřele doporučuji, kudy chodím.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Paní Veronika Kristková je úžasně inteligentní, profesionální a empatický člověk, jaký se jen tak nevidí. Byla mi doporučena známým lékařem až z Prahy. Velice Vám, paní Veroniko, za vše děkuji. Moc jste mi pomohla.

Martina Kaňová

majitelka cestovní agentury MK Service
www.mkservice.cz ~ info@mkservice.cz ~ 774 601 024
Naše první společné setkání s paní Veronikou Kristkovou bylo v září 2011. Během celého roku nám paní Kristková pomáhala nejen s vedením cvičení, ale podávala pomocnou ruku i s dalším řešením Bořečkova stavu. Za ten jeden rok nám paní Kristková pomohla víc než všichni doktoři a fyzioterapeuti, které jsme do té doby navštěvovali. Pokud jsem potřebovala radu nebo něco vysvětlit, mohla jsem se kdykoliv na paní Kristkovou obrátit, a nikdy mě neodbyla. Kdyby bylo víc takových lidí jako je ona, bylo by to pro mnohé rodiče a pacienty jenom přínosem. Moc si paní Veroniky Kristkové vážím a děkuji za její pomoc. S Bořečkem doporučujeme.

Lenka Pružincová

lenka.pruzincova@seznam.cz ~ 604 128 758
Velice bychom chtěli paní Veronice Kristkové poděkovat. Našemu dvouletému synovi Davídkovi hrozila operace přednoží na obou nožičkách. Po cca 3 měsíčním „tejpování" a cvičení se nožičky spravily. Teď už je má jako ostatní děti v jeho věku. Oceňujeme také její pěkný přístup k dětem, kdy syn první návštěvy proplakal, ale ke konci už docházel s radostí. Moc děkujeme a můžeme všem jen doporučit.

Martina Švrčková

marti.moj@seznam.cz
Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré. Přestože jsem ještě nepochopil, k čemu je dobrá např. rajská omáčka, mohu z vlastní zkušenosti říct, že vymknutí kotníku je dobré k poznání sympatické fyzioterapeutky. Veroniku mohu za její odborný a zároveň velice lidský přístup jen pochválit a vřele doporučit.

Martin Bobek

martinhorsky.cz
S Veronikou Kristkovou jsem se setkala již vícekrát. Momentálně k ní jezdím se synem na rehabilitaci do Fyzio Beskyd. Má velmi profesionální, vstřícný a trpělivý přístup. A díky její intenzivní rehabilitaci dosahuje můj syn viditelného zlepšení. Vřele všem doporučuji!

Zdeňka Reifová

Paní Veronika Kristková nám byla doporučena pro rehabilitační cvičení s naší dcerou. Po ročním kontaktu s příjemnou fyzioterapeutkou ji můžeme všem vřele doporučit! Nejen proto, že dcera dělá značné pokroky, ale taky pro její odborný a lidský přístup.

Ing. František Slivoník

S paní Veronikou Kristkovou jsem se poprvé setkala v září 2011 na doporučení lékařky mého syna, který má celkovou hypotonii. Od té doby chodíme každý týden cvičit a rehabilitovat společně. Díky paní Veronice jsem zjistila, že mám stejný problém jako Matýsek a začala řešit své dlouholeté problémy s páteří. Oba dva děláme velké pokroky. I když cvičení je někdy náročné, pokaždé se na setkání těšíme. Matýsek si vždy najde nějakou novou hračku, která ho provede cvičením, já se naučím nové cviky a dostanu všechny potřebné informace. To vše ve velmi příjemné atmosféře. Moc děkuji za péči o Matýska i o mne.

Iva Cimalová

Navázat spolupráci s Mgr. Kristkovou mi bylo doporučeno fyzioterapeutkou z Hrabyně, když mi byl pobyt v RÚ Hrabyně přerušen. Docházela jsem na cvičení 3x týdně a byla jsem s Mgr. Kristkovou velmi, velmi spokojená. Na cvičení, přestože bylo velmi náročné, jsem se těšila, vysoce oceňuji profesionalitu a odbornost paní magistry a její lidský a empatický přístup ke mně a těším se na další spolupráci s ní. Mohu doporučit všem, kteří rehabilitaci potřebují, aby se na paní magistru obrátili a zároveň doufám, že jich nebude moc, aby měla čas i na mě, až se vrátím z Hrabyně.

Eva Iskřická

Jako studentka ergoterapie a fyzioterapie jsem měla možnost u paní Kristkové absolvovat praxi. Vřelé díky a mohu doporučit dalším studentům, kteří chtějí vidět a vědět, k čemu jsou všechny ty informace v tvrdých deskách, jak je smysluplně a efektivně využít.

Barbora Pitříková

studentka ergoterapie a fyzioterapie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS