Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Kristková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Kristková — fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Veronika Kristková:
Jsem čerstvý absolvent magisterského studijního programu fyzioterapie a v minulosti také studentka mj. i Mgr. Veroniky Kristkové. Když jsem jako nadšený absolvent v září nastoupila do malé nemocnice, byla jsem zklamaná a zděšená na co všechno lze fyzioterapii degradovat. Úkol fyzioterapeuta na oddělení mnoha nemocnic se bohužel omezuje na „sestři, pochoďte mi tady s pánem nebo tady paní by potřebovala pomasírovat“. Často jsem si kladla otázku, zda jsem na „toto“ opravdu pět let musela studovat. Po pár týdnech beznaděje jsem se rozhodla kontaktovat paní Kristkovou s žádostí o několikadenní stáž. Neměla jsem žádná očekávání, nejela jsem pro žádné odborné rady. Hledala jsem pouze motivaci, inspiraci a brala návštěvu ordinace Fyziobeskyd jako formu sebepodpory. Účel byl splněn po pár hodinách prvního dne. Nadchlo mě nasazení a zájem obou terapeutů o obor, snaha přemýšlet nad klienty individuálně. Ochota diskutovat nejen se mnou a pacienty, ale i ostatními zdravotníky – snaha o mezioborovou spolupráci, která je v našem zdravotnictví, mám dojem, prozatím bohužel raritní záležitostí. Je mi blízká tendence obou terapeutů neustále se vzdělávat. Neomezují se na terapii jediného konceptu, v souvislostech přemýšlí nad skladbou i návazností terapie. Otevřená, přímá a jasná komunikace obou terapeutů jak se mnou, tak s klienty. Milí kolegové, chcete-li se ujistit, jak tvořivý obor jsme si vybrali a vidět, jak má vypadat terapie s velkým T, udělejte si výlet do Beskyd :)

Petra Konečná

fyzioterapeut
kony.petra@email.cz
1. PROFESIONALITA, 2. TRPĚLIVOST, 3. MOTIVACE, 4. LIDSKOST, 5. OCHOTA… to všechno paní Veronika má. Jako matka sedmileté Marušky s diagnózou DMO vím, že jsou tyto vlastnosti pro dobrého fyzioterapeuta velmi důležité. K paní Veronice docházíme pravidelně již několik let a také díky tomu Maruška dělá pokroky. Také i já jsem měla akutní bolesti ramene a paní Veronika mi ochotně pomohla. Je toho hodně co bych napsala, ale nebylo by tady místo. PROSTĚ 100% DOPORUČUJI.

Marcela Kučerová

Jsem aktivní sportovec a s paní Mgr. Veronikou Kristkovou již spolupracuji více než rok. Myslím si, že je to z hlediska mé sportovní přípravy jedna z nejlepších věcí, kterou jsem mohl udělat. Její citlivý a profesionální přístup mi pomáhá zlepšovat mou výkonnost a kompenzovat jednostrannou zátěž. Nikdy jsem při prosbě o pomoc či radu nebyl odmítnut. Na její služby si nemohu v nejmenším stěžovat. A jelikož jsem také studentem fyzioterapie, bylo mi nabídnuto absolvovat u Veroniky letní odbornou praxi. Po této zkušenosti jsem si 100% jist, že mám tu čest s jedním s největších odborníků ve svém oboru. Děkuji za takové lidi :)

Jakub Jarolím

Paní Veroniku Kristkovou můžu jen a jen doporučit. Moc nám pomohla nejen tím, že je výborný fyzioterapeut, ale i lidským a příjemným přístupem. Vždy nám dokázala poradit a i když práce s naší dcerkou byla náročná, byla vždy vstřícná a nesmírně trpělivá. Nesmírně si její práce vážíme a za vše moc děkujeme.

Jana Cieslarová

jana.cieslarova@post.cz ~ 724 827 530
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS