Bc. Veronika Mayová

nutriční a osobní koučka

Status: k vašim službám Působnost: osobně Praha, online celá ČR

Propojuji péči o tělo a mysl, protože pouze rovnováha vede k úspěchu.

Jako nutriční a life koučka provázím ženy na jejich cestě k nalezení zdravého a harmonického vztahu k jídlu i svému tělu.

Pomáhám klientkám překonat překážky, dosahovat udržitelných výsledků a získat ztracenou sebedůvěru. A jsem tu pro ně, kdykoliv potřebují podpořit. Třeba prostřednictvím facebookové skupiny Tenčí zvenčí.

Dobře vím, že neexistuje univerzální cesta pro všechny. Každá jsme jiná a co platí na jednu, nefunguje u druhé. Dobře vím, jak těžké je začít znovu po mnoha předchozích selháních.

Ale také vím, jak nakonec – a jednou provždy – zvítězit. Všechny tyto znalosti a zkušenosti zúročím při spolupráci s tebou. A ty se konečně budeš cítit zdravě a skvěle. Na duchu i v těle.

Certifikáty

Výživový poradce – certifikát Kouč – certifikát Absolvování kurzu Moderní výživy – certifikát Akreditovaný program externí profesionální kouč – certifikát

Životní a nutriční koučink

Hubnutí začíná v hlavě. Proto ti přenastavím nejen jídelníček, ale i myšlení. Společně odkryjeme destrukční vzorce spojené s jídlem a přístupem k tělu, které ti brání v hubnutí i spokojenosti. A nahradíme je novými návyky, díky kterým budeš veselá, energická a o nějakou tu konfekční velikost menší.

Kdo jsem?

Jedna z vás. Ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem selhala při snaze zhubnout a jen těžko hledala síly jít do toho znovu. Místo rezignace jsem ale začala studovat a propojovat péči o tělo s myslí. A díky tomu dokázala shodit zhruba 45 kilo!

Tu váhu si držím už několik let, aniž bych se musela jakkoliv omezovat nebo trápit drastickými dietami. Já na to byla sama, ale ty nemusíš.

Najdu ti tvou cestu a naučím tě po ní kráčet dlouhodobě a s lehkostí. Nebudu tě nutit k ničemu, co ti nesedí nebo není blízké.

Budu vycházet z tvých zvyklostí, osobních zkušeností a teoretických znalostí z kurzů Koučink centra, Institutu moderní výživy a Institutu zdravého životního stylu. Tak neváhej a udělej první krok ještě dnes!

Více informací najdeš na mém webu.

Bc. Veronika Mayová

Kontakty

Bc. Veronika Mayová
Dělnická 1431/42
Praha 7
170 00
Mobil:773 132 313
Email:ver.mayova@gmail.com
Web:www.veronikamayova.cz
Instagram:tenci_zvenci
IČ:87501783

Doporučení
z první ruky

Měla jsem možnost s Verčou absolvovat 3 online setkání ohledně jídla, stravovacích návyků a diet. Verča říkala, že pro ni nejsem typická klientka. Měla jsem 56 kg, takže jen pár kil navíc, ale spokojená jsem nebyla s tím, že mi váha jde nahoru, jakmile se přestanu omezovat a hlídat. Ze začátku to vypadalo jako typické nutriční poradenství, kde jsem vyplnila tabulku, co kdy jim. Postupně jsme se ale dostaly k hlubokým blokům plynoucích z dětství a rodiny. Mohla jsem si díky Verčině přímé a upřímné komunikaci a otázkám uvědomit přesvědčeni o jídle, které mne neslouží a díky tomu postupně měnit v to, co se mnou rezonuje. Ať už jste baculatá nebo jen nemáte nejlepší vztah k jídlu, doporučuji se podívat na témata hlouběji s Verčou, než jen přes čísla. Takže děkuji Veru za Tvůj čas.

Tereza Z.

intuitivni terapie a konstelace