Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Rejfířová

Veronika Rejfířová

malířka, výtvarnice a ilustrátorka

Veronika Rejfířová

Zaměřuji se na klasickou malbu a ta se odráží v mé výtvarné tvorbě. K mým oblíbeným technikám patří olejomalba na plátně, malba tuší nebo linoryt. Nevyhýbám se však jakýmkoliv dalším výtvarným technikám. Naopak, každá věc je jiná a žádá si své ztvárnění. Vyhovuje mi různorodý proces, hravost výtvarných technik, jedinečnost a nahodilost. Přestože netvořím digitálně, svou práci vám ráda převedu do digitální formy, abyste ji mohli dále libovolně použít. Pracuji v grafickém programu Zoner PS X.

Nejčastěji maluji krajinu, ale naleznete u mě i obrazy zabývající se mystikou, lidovou kulturou, pomíjivostí nebo sny.

  • Knižní výtvarné ilustrace – snové ilustrace pro dětské knihy, ilustrace básnických sbírek, knižní obálky, ilustrace beletrie, obrázky a malby pro knížky s fantasy i hororovou tematikou
  • Malba na zakázku – portréty podle živého modelu i podle fotky, krajina fantasy světa pro deskové a počítačové hry
  • Vlastní tvorba – krajinomalba, abstrakce, horor, lyrické pojetí, portrét

Chcete si prohlédnout moji tvorbu? Ráda se s vámi domluvím na návštěvě v mém ateliéru v Buštěhradu. Napište mi nebo rovnou zavolejte na 606 470 658.

Svou tvorbu vystavuji od roku 2015. Mám za sebou desítku společných a několik sólových výstav. Vystavovala jsem například v KD Dobříš, v Brněnské „Třináctce“, v Městském muzeu Králíky, v Galerii Sýpka v Buštěhradu, v Broumovském klášteře, každoročně se účastním Kladenských dvorků a další.

Kromě malování krajiny přímo v plenéru maluji často i v ateliéru v Buštěhradu, kde se zároveň podílím na pořádání kulturních akcí a výstav spojených s provozem Galerie Sýpka Buštěhrad.

Výtvarná tvorba byla pro mne z počátku jen hobby. Velmi brzy jsem zjistila, že je svět výtvarného umění pro mne nezbytnou součástí mého života a dobrodružná cesta, na kterou se ráda každý den vydávám.

Ukázky práce:

Různé ilustrace a malbyAnděl | olejomalba, ilustraceObleva | malba, ilustraceKarel Klostermann: ze světa lesních samot – malba pro fiktivní mockup knížkyPortrét muže – olejomalba
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; základna ateliér na Sýpce v Buštěhradu (Středočeský kraj)

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Veronika Rejfířová
Zahradníčkova 1121/8
Praha 5
150 00
Mobil:606 470 658
Email:ver.re@email.cz
Web:https://www.veronikarejfirova.cz/cs
Instagram:Instagram veronika_rejfirova

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS