Veronika Rejfířová

malířka, výtvarnice a ilustrátorka

Status: k vašim službám Místo: Praha Působnost: celá ČR; základna ateliér na Sýpce v Buštěhradu (Středočeský kraj)

Zaměřuji se na klasickou malbu a ta se odráží v mé výtvarné tvorbě. K mým oblíbeným technikám patří olejomalba na plátně, malba tuší nebo linoryt. Nevyhýbám se však jakýmkoliv dalším výtvarným technikám. Naopak, každá věc je jiná a žádá si své ztvárnění. Vyhovuje mi různorodý proces, hravost výtvarných technik, jedinečnost a nahodilost. Přestože netvořím digitálně, svou práci vám ráda převedu do digitální formy, abyste ji mohli dále libovolně použít. Pracuji v grafickém programu Zoner PS X.

Nejčastěji maluji krajinu, ale naleznete u mě i obrazy zabývající se mystikou, lidovou kulturou, pomíjivostí nebo sny.

  • Knižní výtvarné ilustrace – snové ilustrace pro dětské knihy, ilustrace básnických sbírek, knižní obálky, ilustrace beletrie, obrázky a malby pro knížky s fantasy i hororovou tematikou
  • Malba na zakázku – portréty podle živého modelu i podle fotky, krajina fantasy světa pro deskové a počítačové hry
  • Vlastní tvorba – krajinomalba, abstrakce, horor, lyrické pojetí, portrét

Chcete si prohlédnout moji tvorbu? Napište mi na email ver.re@email.cz a domluvíme se.

Svou tvorbu vystavuji od roku 2015. Mám za sebou desítku společných a několik sólových výstav. Vystavovala jsem například v KD Dobříš, v brněnské Galerii Třináctka, v Městském muzeu Králíky, v Galerii Sýpka v Buštěhradu, v Broumovském klášteře, každoročně se účastním Kladenských dvorků a další.

Kromě malování krajiny přímo v plenéru maluji často i v ateliéru v Buštěhradu, kde se zároveň podílím na pořádání kulturních akcí a výstav spojených s provozem Galerie Sýpka Buštěhrad.

Výtvarná tvorba byla pro mne zpočátku jen hobby. Velmi brzy jsem zjistila, že je svět výtvarného umění pro mne nezbytnou součástí mého života a dobrodružná cesta, na kterou se ráda každý den vydávám.

Veronika Rejfířová

Kontakty

Email:ver.re@email.cz
Web:https://www.veronikarejfirova.cz/cs
Facebook:veronikarejfirova.cz
Instagram:ver.re_illustrations
Účet:7414430002/5500 (Raiffeisenbank)
IČ:17101361 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S autorkou byla skvělá domluva, naslouchala požadavkům a aktivně sdílela práci během procesu malby. Každou připomínku vyslechla a komunikovala a byla ochotná práci i v procesu upravovat. Výborná spolupráce, pro případnou další zakázku ji budu určitě kontaktovat jako první.

Patrik Menšík