Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Veronika Telehuz

Ing. Veronika Telehuz

copywriterka a digitální vypravěčka

Ing. Veronika Telehuz
Ing. Veronika Telehuz - logo

Najdu správná slova pro váš digitální příběh.

S radostí se vrhám do tvorby smysluplných textů pro nápadité projekty i osobní prezentace.

Správná slova hledám pro:

 • Texty na web (web copywriting) – Pomůžu vám najít společnou řeč s vašimi zákazníky — ať už je vaším záměrem redesign nebo tvorba úplně nového webu. Od cílů, přes nastavení tónu komunikace, SEO analýzu až po UX rozvržení. Samozřejmostí jsou vyladěná a otestovaná metadata pro každou stránku.
 • Slogany a claimy – Vytvořím úderný slogan či claim, který bude podporovat příběh vaší značky a odliší vás od konkurence. Promyšlený slogan, vystihující značku, zkrátka prodává.
 • Obsahovou strategii – Dostaňte se pod kůži svým zákazníkům díky promyšlené obsahové strategii. Celou strategii samozřejmě překlopím do přehledného písemného manuálu. To abyste ji mohli využívat dlouhodobě napříč všemi marketingovými kanály.
 • Odborné texty z oblasti výživy a potravin – Díky studiu oborů Výživa a potraviny a Nutriční terapeut, vám mohu nabídnout odborné znalosti a přetavit je v čtivý text.
 • PR články – Potřebujete představit svoji firmu? Informovat zákazníky o žhavé novince, prezentovat své služby produkty nebo je navést k odběru newsletteru? Žádný problém.
 • Blogové články – S blogy, ať už vlastními nebo klientskými, mám dlouholeté zkušenosti a ráda se postarám i o ten váš. Napíšu pro vás hodnotné články a vytvořím i kompletní publikační plán.
 • Texty na sociální sítě, firemní texty, newslettery, propagační texty.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč do toho jít se mnou?

Mám zkušenosti jak z marketingové agentury, tak také z práce na volné noze pro různé klienty. Té druhé variantě dávám každopádně přednost.

Neusínám na vavřínech — vzdělávám se v oblasti copywritingu, online marketingu, SEO, sleduji novinky a trendy. O své tipy pro psaní se dělím také na svém blogu a prostřednictvím sociálních sítích.

Zakládám si na spolehlivosti a poctivosti, práci vždy odevzdávám ve smluveném termínu.

Jak probíhá spolupráce?

Ať už tvořím článek na blog, posty na sociální sítě, obsahovou strategii nebo texty pro celý web, má to na chlup stejný průběh. Mám na to zkrátka svůj osvědčený mustr.

Díky němu dokážu najít správná slova pro váš projekt a zajistit, aby texty byly neodolatelné pro vaše zákazníky.

Kolik vás to bude stát?

Otextování webu, poutavé posty, trefný slogan či prodejní texty vyžadují detailní nastudování vašeho projektu, určení cílů, způsobu komunikace, person a konkurence. Kompletní ceník naleznete zde.

Rozhodně však platí:

 • Čím víc podkladů mi poskytnete, tím míň času mi zabere příprava.
 • Pokud jasné zadání nemáte, dáme ho společně dohromady.
 • Vždy vám dopředu sdělím cenové rozmezí a dohodneme deadline.
 • Zakázky naceňuji individuálně, na základě hodinové sazby 450 Kč.

Kontaktní informace

Ing. Veronika Telehuz
Spojovací 1305
Milovice – Mladá (Středočeský kraj)
289 24
Email:veronika.telehuz@gmail.com
Web:www.spravnaslova.cz
Facebook:Facebook spravnaslova.cz
Instagram:Instagram spravnaslova.cz
LinkedIn:LinkedIn veronikatelehuz
:08317755

Doporučení z první ruky

S Verčou spolupracujeme dlouhodobě a nemůžeme si spolupráci vynachválit. Její největší předností je to, že se dokáže bravurně vcítit do čtenářů/zákazníků, a proto její texty vždy zaujmou a osloví cílovou skupinu bez ohledu na zaměření projektu. Pokud hledáte spolehlivého a profesionálního copywritera, tak jste ho právě našli!
Zuzana Ševčíková
Digital Marketing Specialist Suzzie.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS