Veronika Vimmerová

fotografka pro firmy, freelancery a rodiny

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem profesionální fotografka s mnohaletou praxí. Baví mě záběry, na kterých je živo a takové si ode mě vždycky odnesete. Fotím vás, vaše důležité životní události i úplně obyčejná odpoledne. Fotím svatby, portréty, rodinné vzpomínky nebo fotky s vašimi pejsky.

Freelancerům a firmám zase pomáhám k lepší vizuální prezentaci – prostřednictvím fotek pro webové stránky, sociální sítě, k propagaci jednotlivých členů týmu v médiích nebo pro náborové kampaně.

Ať už fotím lidi nebo pracovní prostředí, snažím se, aby ze záběrů dýchala atmosféra. Záleží mi na tom, aby se při focení všichni cítili skvěle a užili si ho. Protože jenom tak můžou vzniknout dobré snímky. Zakládám si na komunikaci, kvalitní postprodukci a rychlém odevzdání fotek.

  • Fotografie pro firemní prezentaci – Reportážní fotky vás nebo kolegů při práci a zachycení atmosféry či zákulisí vzniku produktu/služby. Snímky pracovního prostředí, ať už jde o kancelář, farmu, dílnu, kavárnu, továrnu nebo výrobní halu, fotografie pro online propagaci i tištěnou reklamu.
  • Portrétní fotografie – Profesní i lifestyle portréty. Fotky k rozhovorům, medailonkům, do životopisů, pro média a další.
  • Svatby – Nejkrásnější momenty a všechny emoce toho nejdůležitějšího dne v životě. Aby vám zůstaly napořád.
  • Rodinné focení s pejsky – Psí focení pro všechny páníčky, jejichž rodinné album by bez obrázků čtyřnohého chlupáče (případně i naháče) nebylo kompletní.
Veronika Vimmerová

Kontakty

Veronika Vimmerová
Bojov 58
Čisovice (Středočeský kraj)
252 10

Doporučení
z první ruky

S Verčou spolupracuji už nějaký ten pátek na projektu WORKSPACE15. Od samého začátku mě bavily fotky, které dodává k jednotlivým projektům. Verča je jednoduše skvělá fotografka. Mohu zodpovědně říct, že jestli hledáte někoho spolehlivého, originálního a lidského, kdo dodá perfektní výsledek (za každého počasí :-)), Verča je ta správná volba. Od ní prostě chcete mít fotky na zdi. A to i virtuální.

Antonín Bureš
Antonín Bureš

UI/UX designér