Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítek Pliska > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vítek Pliska — vývojář, projekťák, IT konzultant

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Vítek Pliska:
Na spolupráci s Vítkem si vážím jeho profesionálního přístupu k projektům, rozhledu a schopnosti myšlení nad rámec zadání. Zásadně pomohl snížit entropii našeho vývoje, nastavil efektivnější plánování a řízení projektů a zasadil se o nasazení nových technologií do našich aplikací, ze kterých dlouhodobě těžíme.

Tomáš Berger

CEO IMPER CZ, s.r.o.
imper.cz ~ tomas.berger@imper.cz
Ing. Vladimír Macek
S Vítkem jsem spolupracoval a stále spolupracuji na rozvoji portálu pro zákazníky společnosti Sodexo. Odevzdaná práce je na vysoké úrovni, stejně tak komunikace a dodání v termínu podle dohody. Mám jen slova chvály, i z odborného hlediska. A celé se mi to nepíše úplně snadno, neboť Vítek a já jsme ryby ze stejného rybníka :)

Ing. Vladimír Macek

všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
S panem Vítězslavem Pliskou jsem spolupracovala na vývoji mého eshopu Livien 2 roky (do konce dubna 2014). Za celou tu dobu mi byl nápomocný v mnoha směrech – od vývoje webu a jeho správy, přes SEO, Heureku.cz až po reporty Google Analytics aj. Byl nejen dobrým konzultantem, ale sám pak veškeré úkony i realizoval. Vážím si jeho profesionálního a zároveň lidského přístupu.

Ester Štarmanová

spolumajitelka eshopu
www.livien-kabelky.cz ~ nyotaest@yahoo.com
Vítek je velmi zkušený programátor s širokou znalostí technologií a programovacích jazyků. Vždy vytváří inteligentní a technicky jednoduchá řešení, která ušetří spoustu času a přináší požadovaný výsledek. Protože chce být hrdý na svou práci, dosahuje velmi kvalitních výsledků. Stále pracuje na své osobnosti, studuje a zavádí nové přístupy. Je také výborný manažer, který motivuje své podřízené. Vítka mohu doporučit pro jakýkoliv druh spolupráce.

Tomáš Žlůva

New Media Director ve společnosti Sanoma Media Praha
cz.linkedin.com/pub/tomas-zluva/14/86/32
Vítkův cit pro technické řešení v kombinaci s jeho soft-skills z něj dělá skvělého teamleadera, se kterým je radost spolupracovat. Díky jeho širokému rozhledu dokáže zvolit a navrhnout vhodné future-proof řešení. Pomocí jeho brilantních analytických schopností a moderních vývojových metodik je schopen poskytnout to, co je nejdůležitější: spolehlivé řešení ve stanoveném termínu.

Jiří Suchan

programátor, Centrum Holdings; Sanoma Media
Vítek je vývojář s velice širokou škálou dovedností a obrovskou kreativitou. Vždycky mě udivoval, jak dokáže současně vést tým, dělat značnou část vývojové práce, vytvořit dokonalé UI i pracovat na svých vedlejších projektech, a to vše se stejnou péčí. Jako manažer a plánovač má odvážné vize při reálných časových odhadech. Je to prvotřídní profesionál.

Oldřich Kruza

kodér, Centrum Holdings
Má zkušenost s Vítkem je velice dobrá. Všechny projekty byly na profesionální úrovni.

Michal Petlan

farnam.cz ~ petlan@farnam.cz
Vítek Pliska má hlubokou znalost svého oboru a je vždy ochotný pomoci druhým, když ho požádají o radu. Mohu jej doporučit jako dobrého kolegu i vedoucího týmu.

Denisa Lorencová

kodérka, Centrum Holdings
Vítek je kvalitní vývojář a team leader s velmi dobrým citem pro potřeby bussiness developmentu. Prokázal své kvality nejen jako vývojář, ale také jako architekt jednoho z našich stěžejních CMS systémů, a byl dlouhodobě schopen rozvíjet a udržovat svěřené aplikace na vysoké technické úrovni.

Štěpán Burda

CTO, Centrum Holdings
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS