Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Švec

Vítězslav Švec

online marketér a datový analytik

Vítězslav Švec
Vítězslav Švec - logo

Potřebujete nakopnout váš internetový marketing? Jsem online markeťák s desetiletou praxí a najdu cesty pro váš další růst. Specializuji se na tyto činnosti:

  • PPC a shoppingové kampaně – postarám se o ziskovost vašich kampaní v Google Ads, Sklik, Bing či Amazon. Rovněž zajistím výbornou výkonnost kampaní na Facebooku, Instagramu a LinkedInu.
  • Display reklama – připravím pokročilou bannerovou kampaň s přesným cílením, která navíc zaujme díky promyšlené kreativě. Vhodný reklamní prostor nakupuji přímo a přes mnohé programové systémy.
  • Webová analytika – jedině správně nastavené měření a následná interpretace dat vám poskytne informace, jak optimalizovat své online kampaně nebo vlastní web. K měření využívám analytické nástroje od Google (Tag Manager, Google Analytics, Search Console).
  • Email marketing – vytvořím fungující mailingové kampaně, které bude pro příjemce radost číst, přinesou jim přidanou hodnotu a tím zvýší i prodeje.
  • Návrhy a optimalizace webů – neplní váš web stanovené cíle? Navrhnu řešení, zrealizuji potřebné úpravy, vše otestuji a vyhodnotím.
  • Zákaznické eventy – zrealizuji pro vás prodejní setkání zákazníků na klíč. Vy se o nic nestaráte, pouze na místě celé setkání dozorujete. Praxe mě naučila, jak udělat event zajímavý, na co nezapomínat a co hosté skutečně ocení.

Pro své klienty jsem pravou rukou, rádcem i oponentem. Na projekty se nekoukám jen skrze čísla, důležité je pro mě i pochopení byznysu klienta a vzájemné porozumění. Nejlepší pocit z dobře odvedené práce mám, když vidím, že klientům mé služby skutečně pomáhají.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Vítězslav Švec
Bořivojova 276
Buštěhrad (Středočeský kraj)
273 43
Mobil:778 070 639
Email:svec@digiponk.cz
Web:www.digiponk.cz
Facebook:Facebook slavek.svec.58
LinkedIn:LinkedIn vitezslavsvec
:04388194

Doporučení z první ruky

Slávka znám skoro 10 let, ale jeho energie, přehled a schopnost rychle (bez zbytečného okecávání) vystihnout podstatu věci mě nepřestanou překvapovat. Bravurně dokázal analyzovat nejslabší části našeho webu; netrvalo dlouho, aby přesně pochopil, kudy se má propagace našeho produktu ubírat. Navíc všechno dokázal sám zajistit, takže nám pomohl posunout se přes často největší problém – že totiž většina plánů ztroskotá na tom, že je nemá kdo realizovat. Ctí zásady a je férový!
Aleš Růžička
Sales Director, Meico system’s

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS