Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Švec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vítězslav Švec — online marketér a datový analytik

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Vítězslav Švec:
Slávek je prostě boží, mladý, chytrý, velmi spolehlivý, připravený, akční, plný nápadů. Vždy mi pomohl a zařídil vše, co já, trošku starší ročník, už neznám. Usnadnil mi práci a ušetřil obrovské množství času. Vždy rychle pochopí, co by naší společnosti ještě mohlo pomoci, abychom byli ještě více vidět, a vše zrealizuje rychle, kvalitně a precizně. Proto jsme navázali dlouhodobou spolupráci a já jeho služby můžu jen a jen všem vřele doporučit.

Romana Kellner

DM Services
Se Slávkem spolupracujeme už několik let. Kvalitní služby, profesionální komunikace uvnitř firmy i s dodavateli, organizačně skvěle zvládnuté akce, perfektně spravovaný LinkedIn profil – to jsou důvody, proč jsme Slávkovi věrní a proč mu dáváme stále více úkolů a svěřujeme více odpovědnosti. Slávek je sice náš externí spolupracovník, ale je v podstatě členem týmu, což si zasloužil kromě bezchybně odvedené práce i bezvadným lidským fungováním. Spolupráci se Slávkem určitě doporučujeme.

Petr Polák

Managing director, Bechtle direct
Slávek dokázal v krátkém časovém úseku pochopit potřeby našich společností a velmi pomohl oživit jejich marketingové aktivity. Doporučil a následně aplikoval optimální řešení s respektem na stanovený budget. Jeho reporting a proaktivní přístup je už jen pomyslnou třešničkou na dortu naší vzájemné spolupráce. Vyzkoušeli jsme několik dodavatelů, zejména při tvorbě PPC kampaní, ale tato spolupráce nám funguje zatím nejlépe. Nemáme v úmyslu měnit.

Marek Oliva

Marketing Manager, Pražské Rezidence
Slávka znám skoro 10 let, ale jeho energie, přehled a schopnost rychle (bez zbytečného okecávání) vystihnout podstatu věci mě nepřestanou překvapovat. Bravurně dokázal analyzovat nejslabší části našeho webu; netrvalo dlouho, aby přesně pochopil, kudy se má propagace našeho produktu ubírat. Navíc všechno dokázal sám zajistit, takže nám pomohl posunout se přes často největší problém – že totiž většina plánů ztroskotá na tom, že je nemá kdo realizovat. Ctí zásady a je férový!

Aleš Růžička

Sales Director, Meico system’s
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS