Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vladimír Janský

Vladimír Janský alias Vadio

grafický designér s přesahem do marketingu a reklamy

Vladimír Janský
Vladimír Janský - logo

Tvořím originální a snadno zapamatovatelný „fresh“ design, předurčený k úspěchu. Mám za sebou 13+ let praxe a stovky projektů pro klienty z celého světa, např. Google, Microsoft, Bloomberg, Marks & Spencer a další. Online projektům dodávám nejen jedinečnou tvář, ale jako mediální „čaroděj“ jim pomáhám i s marketingovou strategií a propagací.

  • Loga – Každé logo navrhuji tak, aby maximálně vystihlo poslání daného projektu a vrylo se do paměti. Logo design ode mě splňuje všechna kritéria pro registraci ochranné známky.
  • Branding a vizuální identita – Seznámím se s vámi, upřesníme si hodnoty, poslání a cíle vaší firmy a hned potom se pustíme do zpracování brandu a vizuální identity, která bude mít šmrnc.
  • Webdesign a e-commerce řešení – Tvořím vše od analýzy stávajícího webu přes wireframy, redesigny webů až po plně automatizované e-commerce projekty.
  • Prototypy mobilních aplikací – Naplánujeme vhodnou strategii pro co nejlepší úspěch projektu, následně vytvořím reálně vypadající prototyp s funkčními ovládacími prvky.
  • Produktový design – Navrhnu design produktů v souladu s vizuálem vaší firmy a maximální atraktivností pro cílovou skupinu.
  • Foto manipulace, reklamní bannery a letáky – Originální tvorba pro použití v onlinu i ve fyzickém světě. V rámci offlinu rád pracuji s různými druhy papírů, materiálů a metod tisku tak, aby byl výsledek co nejpřitažlivější.
  • Video post produkce – Z poskytnutého materiálu tvořím upoutávky a promo videa, která obohacuji o prvky pohyblivé grafiky.

Mým cílem je vždy maximální spokojenost klienta a úspěch jeho projektu, což mě žene vpřed. Vzhledem k touze být přímo u zdroje aktuálních trendů a strategií jsem na 10 let odcestoval do Londýna a účastnil se mnoha skvělých zahraničních projektů. Nyní mám hromadu zkušeností z oblasti designu a marketingu a jsem připraven jimi obohatit vaše projekty.

Ukázky práce:

Nutrition – branding a vizuální identitaKulíšek instalatérství – branding a vizuální identita, logoPHT – tvorba imagePrůmyslové inženýrství – logo, brand, vizuální identitaProbuď své já – vizuální identita, branding
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobně zejména Česká republika a Anglie

Kategorie katalogu:

Úspěchy:

  • 2021, UK Enterprise Awards – Best Graphic design Studio – London, 1. místo
  • 2020, UK Enterprise Awards – Best Graphic design Studio – London, 1. místo

Kontaktní informace

Vladimír Janský
Přízřenická 1023
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Mobil:604 282 888
Email:hey@vadio.rocks
Web:https://vadio.rocks/cz/
Facebook:Facebook vadiorocks
Instagram:Instagram vadio_gitazy
Twitter:Twitter VadioGitazy

Doporučení z první ruky

Požádala jsem Vláďu, aby vytvořil obal na můj e-book o čakra józe. Nechala jsem to úplně na něm a byla velmi příjemně překvapená výsledkem. Ačkoliv jsme se nikdy nepotkali osobně a komunikovali pouze přes email, Vláďa rozuměl práci, kterou dělám, a design je jemný a jednoduchý. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.
Martina Doubková

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS