Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vladimír Macek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Vladimír Macek — všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Ing. Vladimír Macek:
Pan Macek nám operativně poskytl přehledové školení jazyka Python, které posluchače provedlo základními syntaktickými pravidly jazyka Python a zároveň posluchačům umožnilo nahlédnout do efektivity a sémantické jednoduchosti, kterou Python nabízí. Školení bylo míněno jakožto ochutnávka toho, jak s využitím tohoto moderního jazyka řešit jednotlivé IT problémy Risk Controllingu v Raiffeisenbank.

Ing. Martin Hanuš, PhD.

Head of Risk Controlling ve společnosti Raiffeisenbank a.s.
www.rb.cz
Pana Macka jsme oslovili v rámci výběrového řízení, prostřednictvím kterého jsme vybírali nového dodavatele našeho webu. Posudky pana Macka nám o uchazečích sdělily informace, na jejichž zjištění bychom neměli čas a především odborné znalosti. Posudky tak výrazně usnadnily výběr.

Katarína Holubcová

výkonná ředitelka, Mezinárodní festival dokumentárních filmů Jihlava
www.dokument-festival.cz
Vladimír Macek není jen programátor, pro nás je jednoznačně člen týmu. Má díky nesporné inteligenci a analytickému myšlení schopnost dohlédnout dál, než se většinou daří nám. Nikdy slepě nesplní úkol, pokaždé pátrá po motivaci našeho konání a v drtivé většině případů navrhne lepší řešení, než bylo naše původní zadání. Dokáže velmi přesně odhadnout časovou náročnost každého úkolu, což je nesmírně cenné pro plánování každého projektu. Navíc pak pracuje velmi spolehlivě a přesně podle stanoveného harmonogramu. Nestane se tedy, že by něco „nasliboval“ a zadavatel byl pak překvapen, ať již cenou či termínem dodání. To je v odvětví, které má běžný smrtelník minimální šanci kontrolovat, nedocenitelné.

Jana Ptáčková

production manager, Doc Alliance Films
docalliancefilms.com
Technický audit stavu a kvality softwaru proběhl naprosto precizně a přesně podle časového harmonogramu. S klidným svědomím doporučuji pana Macka všem, kteří hledají nezávislého odborníka/konzultanta v oboru IT.

RNDr. Pavel Krbec, Ph.D.

Director of online operations, CET 21, s.r.o
S Vladimírem Mackem jsme začali v letošním roce spolupracovat v oblasti školení. Připravoval pro nás dvě školení z oblasti Unix/Linux a skriptovacích jazyků. Ohlasy posluchačů byly jen vynikající. Velmi ocenili hluboké technické znalosti pana Macka a jeho prezentační schopnosti. Posluchači byli po celou dobu zaujati jeho výkladem a vysoce motivováni pro další práci s přednášenými technologiemi. Za naši společnost mohu vyzdvihnout bezproblémovou, rychlou a přímou komunikaci, dodržení všech slíbených termínů. Spolupráci s Vladimírem Mackem mohu vřele doporučit.

Mgr. Norbert Nagy

jednatel, AspectWorks, s.r.o.
www.aspectworks.com
Spolupráce s panem Mackem je efektivní a rychlá. Naše firma s ním spolupracuje již přes rok a nutno říci, že je to člověk spolehlivý jako málokdo. Cením si na něm jeho organizovanosti a zapálenosti pro věc. Jeho znalosti mě vždycky překvapí. Je schopný problémy řešit samostatně, a to po stránce softwarové, hardwarové i síťařské. Spolupráci s ním bych každému doporučoval.

Ing. Josef Burkovský

vydavatel, Tympanum, s.r.o.
www.tympanum.cz
Vláda has been a tremendous asset to Lincoln Loop, not only as a talented developer, but also as a seasoned system administrator. He is detail oriented and always follows tasks through to completion. He goes above and beyond what is required, making insightful suggestions on how to improve our systems he works with on a regular basis. I strongly recommend Vláda as both a Python developer and system administrator.

Peter Baumgartner

zakladatel Lincoln Loop, LLC
lincolnloop.com
Na kurzu se mi nejvíce líbilo to, že byly zodpovězeny i otázky mimo osnovu a týkaly se věcí, které často řeším. Díky odpovědím nyní strávím minimálně o řád méně času, takže nezáživná činnost se stane jen chvilkovou nutnou rutinou. Bylo povězeno hodně v rámci věnovaného času, kde by mohlo být věnováno více času např. dalším externím příkazům, ale z časového hlediska jednoho dne již nebyl prostor. S lektorem jsem byl velmi spokojen a je vidět, že danou problematiku zvládá na velmi vysoké úrovni a nemá problém se zodpovězením otázek mimo osnovu.

Vlastimil Koudela

vývojář, LiveSport s.r.o.
Díky za školení. Řekl bych akorát – dobrý základ a hodně tipů, zbytek je potřeba si zkusit vlastní rukou, takže prima. Trefeno myslím docela přesně pro naše vývojáře. Rozumně nastavený program vč. přestávek na vstřebání informací – nikterak hardcore přístup, ale přesto se člověk dozvěděl hodně mocné novinky. Za mě to bylo nastavené dobře – cvičení poučná, dobré podání celé problematiky. Lektor: příjemný výstup; ví, co dělá; dotazy vítány – vždy se vyřešily, dobrá doporučení pro zohýbání vlastního bashe do efektivní podoby.

Jiří Pospíšil

vývojář, LiveSport s.r.o.
Na spolupráci s Vladimírem si ceníme nejvíce jeho profesionality a spolehlivosti. Rozsah jeho znalostí oceňují zejména účastníci našich školení, která vede.

Petr Krčmář

šéfredaktor Root.cz
www.root.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS