Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková

Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková

konverzní copywriterka

Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková

Píšu webové texty, články a navrhuji obsah.

Dám vašemu byznysu slova.

Píšu články – Starám se o tematické plány, strategii, ale především píšu. Kontinuálně připravuji náplň firemních blogů, píšu články pro časopisy i web, PR články, produktové texty i e-mailing. Při tvorbě textů je pro mě na prvním místě čtenář, kterému chci něco sdělit.

Copywriting – Píšu texty pro jednostránkové weby i velké portály. Na rozsahu nezáleží, důležitý je pro mě účel a smysl textů. Proto si od vás ráda před začátkem spolupráce nechám vyprávět o vaší firmě, její vizi a produktech či službách, které nabízíte. Probereme spolu vaše očekávání od nových textů a já se je potom pokusím naplnit. Texty napíšu tak, aby zákazník ani vteřinu neváhal, kam má kliknout.

Navrhuji obsah – Abych mohla připravit smysluplné texty pro váš web, potřebuji potkat vaše zákazníky. Budu si s nimi povídat o tom, jaké mají potřeby, obavy a touhy. Díky tomu bude váš web reflektovat reálné potřeby a problémy klientů, a odpovídat na dotazy, které ještě nestihli položit. Díky rozhovorům s vašimi zákazníky můžeme snadno sestavit persony, podle kterých budu pracovat nejen já, ale i vaše marketingové oddělení nebo webdesignér.

Proč si vybrat mě?

  • Dodám excelentní výsledek. V termínu a s dotaženými detaily.
  • O všem, co dělám, uvažuji v souvislostech. U práce přemýšlím.
  • Mám osm let zkušeností jako projekťačka, UXačka, copywriterka a redaktorka.

Dlouhodobá kontinuální práce pro stálé klienty a prokazatelné reference

Masarykova univerzita, Jan Melvil Publishing, Rodinná firma Pleva, iCollege, Kaštanová, Keraservis, Nutrilon, Něco modrého, Svijany, DEHO, Kaš-mi-daš, Košile na míru Andrew Wright, Moravia Propag, Biano, MojeBillboardy, Caresse, Deltaservis, Etuo, Marttan manufacture, INVAID, Slaměné ozdoby Tritica, Pizzerie U Kristýna, Čerstvýpstruh.cz, Stavinvest, Tom Atom…

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Brno, Praha, Vídeň

Kategorie katalogu:

Zajímá vás ještě víc?

Umím naslouchat klientům svého klienta, vést hloubkové rozhovory a navrhovat obsah ne jako pomníček pro majitele firmy, ale jako funkční nástroj, který má určité cíle a přináší výsledky. Nikdy nepíšu bez podkladů a poctivého rešeršování. Budeme si rozumět, pokud nestojíte o načančané fráze, ale o texty, které prodávají.

Vytvářím časopis o architektuře, píšu blog o přírodní kosmetice, připravuji články o obkladech a dlažbách do koupelen. Ráda poznávám nové obory a baví mě, když moje klienty jejich práce fascinuje.

S ohromnou radostí a láskou edituji knížky pro Jan Melvil Publishing, z posledních jsou to Hacknutá čeština, Faktomluva, Proč spíme, Tak dobří, že vás nepřehlédnou, Nástroje titánů, Algoritmy pro život…

Když zrovna nejsem online, přednáším o psaní a textech i knížkách na Masarykově univerzitě.

Kontaktní informace

Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková
Litobratřice 230
Jiřice u Miroslavi (Jihomoravský kraj)
671 78
Mobil:728 764 129
Email:vladimira.skorpikova@gmail.com
Web:www.vladimiraskorpikova.cz
Účet:206841200 / 0600 (Moneta)
:05080151

Doporučení z první ruky

Vlaďko, jedním slovem: perfektní! Mám pocit, že mi čtete myšlenky, a to, co se já v interview neobratně snažím formulovat, vysvětlíte v článku jednoduše a s grácií. Jen tak dál!
Martin Chytrý
mojeBillboardy.cz

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS