Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vojtěch Havlíček

Vojtěch Havlíček

reklamní fotograf, retušér a fotomontér

Vojtěch Havlíček

Zpracuji vám umělecké retuše a bombastické reklamní vizuály pro vaši propagaci. Nejraději tvořím výjevy, které nelze přehlédnout – fotomontážemi vyprávím příběhy, fotkám s oblibou vtiskávám atmosféru filmu nebo klasického obrazu. Umím ale navrhnout i jednoduchý čistý vizuál přesně podle vašich potřeb.

Za kampaň V hlavní roli strojař, kde jsem měl na starosti veškeré focení, retuše a fotomontáže, jsme se studiem Idea Please vyhráli cenu Art Directors Club. Také jsem retušoval obrazové materiály pro Škoda Auto a ve studiu Cheil dělám retuše pro Samsung.

  • Retuše a fotomontáže – atmosferické montáže, které překračují možnosti běžné fotografie, vytváří příběhy a nové světy
  • Reklamní vizuály – velkolepé vizuály pro reklamní účely, ale i jednoduché propagační vizuály bez příkras a kudrlinek; focení s modely a modelkami
  • Produktové focení – fotografie produktů lákající ke koupi
  • Workshopy postprodukce – kurzy pokročilých úprav fotografií v Adobe Photoshop

Kořeny mého obrazového cítění leží v Jacksonově zpracování trilogie Pán Prstenů a v obrazech z období romantismu. Velkou inspirací mi je guru postprodukce Stanislav Petera.

Vystudoval jsem Vyšší odbornou školu reklamní a umělecké tvorby Michael. Focením, fotomontážemi a retušemi se živím od roku 2016. Externě spolupracuji s firmou DronPro a se studii Idea PleaseCheil. Pro magazín Digitální foto píšu články o fotomontážích.

Ukázky práce:

Hvězdné dálky: vzestup strojařů – fotomontáž pro VŠB TUO | 2019Konstruuj šíleně a na max – fotomontáž pro VŠB TUO | 2019Nebojsa strojařiny – fotomontáž pro VŠB TUO | 2021Teorie všeho možného – fotomontáž pro VŠB TUO | 2021Sněhurka a sedm strojařů – fotomontáž pro VŠB TUO | 2021
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

focení dle dohody, ideálně Praha; fotomontáže na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Úspěchy a vybrané reference:

  • Idea Please – Pro studio externě pracuji jako kreativní fotograf, retušér a fotomontér. V roce 2020 jsme za kampaň pro Fakultu strojní VŠB vyhráli soutěž Art Directors Club. Kampaň byla dost úspěšná na to, abychom na přelomu let 2020 a 2021 vypracovali její pokračování.
  • Nightpearl – Pro firmu jsem společně s Adamem Trojákem zpracoval úspěšnou reklamní kampaň, která cílila především na německý trh. V současné době připravujeme kampaň pro vstup na trh v USA.
  • Cheil – Pro studio jako externista zpracovávám pokročilé retuše pro Samsung.
  • DronPro – Pro tuto firmu vytvářím atraktivní vizuály na sociální sítě.
  • Digitální foto – Do fotografického magazínu od jara 2021 přispívám články o fotomontážích.

Kontaktní informace

Vojtěch Havlíček
Lohniského 855/4
Praha 5
152 00
Mobil:731 585 378
Email:havlicekvojtech@seznam.cz
Facebook:Facebook vojtech.havlicek.522
Instagram:Instagram retouchef
Behance:Behance vojtechhavlicek
Účet:2738514023 / 0800 (Česká spořitelna)
:09907157

Doporučení z první ruky

Vojta je král Photoshopu a cézar vizuálních imaginací. Skvěle se mi s ním pracuje, protože je velice kreativní a puntičkářský. Nejvíce na něm ale oceňuji jeho nekonfliktnost a to, že netahá do procesu tvorby ego. A nejlepší na tom je, že i výborně fotí a funguje na place, takže to pak má jeden člověk pod palcem.
Adam Troják

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS