Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vojtěch Hurych > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Vojtěch Hurych — svatební a reportážní fotograf

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Vojtěch Hurych:
Mnohokrát děkujeme panu Hurychovi za krásná fota do našeho PLEAS kalendáře pro rok 2016. Velice oceňujeme jeho milé jednání, vysokou profesionalitu, samostatnost při práci a vhodný výběr modelů pro náš kalendář. To vše by se neobešlo bez jeho kreativity skloubené s naší představou. Výsledný kalendář zdobí zdi u našich dodavatelů, obchodních partnerů, ale také kanceláře v našem podniku a i u nás doma.

Ing. Květa Urbancová

technolog ve firmě Pleas a.s.
www.pleas.cz
S Vojtou jsme spolupracovali na několika projektech, od kompletního nafocení profilových fotek našeho managementu, přes svatby až po reportážní focení Plesu v Opeře – a to hned několik ročníků po sobě. Jako fotograf je vždy profesionální a diskrétní, neruší atmosféru a dokáže se velmi dobře naladit na lidi okolo sebe. Díky tomu jsou jeho fotografie plné emocí, zachycují zajímavé prchavé okamžiky a přitom mají nepopiratelnou fotografickou kvalitu. Vždy se snaží maximálně vyhovět zadání. Bonusem je pro nás vždy příjemná a rychlá spolupráce a flexibilita.

Zuzana Vincens

kreativní ředitelka firmy C&B GROUP a. s.
www.c-b.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS