Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vojtěch Schubert > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Schubert — překladatel angličtiny, korektor a editor, projektový manažer v oblasti překladu a lokalizace

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Vojtěch Schubert:
Ing. Přemysl Šiffel
Spolupráce s Vojtěchem je na vynikající úrovni. Oceňuji zejména jeho profesionální přístup a svědomitost, se kterou přistupuje ke zpracování zakázek, zejména pak jeho snahu dořešit sebemenší detaily. Jeho služby mohu všem jenom doporučit.

Ing. Přemysl Šiffel

multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem
S Vojtou jsem spolupracovala více než rok. Pracoval jako překladatel na naší nejnovější hře, marketingových materiálech a aktualizacích našich předchozích projektů. Prokázal, že je pro náš lokalizační tým velkým přínosem, překlady vždy dodává včas a ve vysoké kvalitě, a to i za velmi krátkých termínů. Je upřímný a přátelský, snaží se o co nejlepší možný překlad a komunikuje jasně. Spolupráce s ním je pro mě čest i potěšení. Jeho služby můžu vřele doporučit!

Romana Jakšlová

Localization Manager (Madfinger Games)
S Vojtěchem jsem pracovala v roce 2015, kdy pro nás překládal z angličtiny do češtiny texty do našeho software, nápovědu a marketingové texty. Měli jsme opravdu štěstí, že jsme Vojtu našli, a z jeho zkušebního překladu jsme měli skutečně radost. Potěšila nás i jeho přátelská osobnost. Vojtěch zvládl doručovat překlady rychle a vždy kvalitní. Vojtu bych doporučila jako skvělého lokalizačního profesionála, jako někoho, s kým se dobře pracuje a jako někoho, kdo se orientuje na výsledek a má dobré komunikační schopnosti.

Anna Lokhimovich

Localization Project Manager v Evernote
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS