Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Yana Karpenko

Yana Karpenko

překladatelka a korektorka ruštiny

Yana Karpenko

Profesionální překlady z češtiny a angličtiny do ruštiny jako rodilá mluvčí. Také jazykové korektury pro ruský jazyk a copywriting v ruštině. Specializace na oblasti jako je technika, obchod, reklama, rodina a děti, cestovní ruch, literatura aj.

Profesní preference: pracovitost, trpělivost a spolehlivost. Ocenění jako výherce Všeruské literární olympiádypublikace v ruských časopisech. Vysokoškolské vzdělání na Tomské státní univerzitě a dobré reference: Gazprom, Effectiff translation bureau aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Praxe

  • Effectiff translation bureau (Rusko), externí překladatelka z češtiny do ruštiny technických dokumentů, smluv a dopisů, 2014.
  • I.L.T.S. Praha, Language & Travel Services (ČR), externí překladatelka z angličtiny a češtiny do ruštiny technických dokumentů, smluv, dopisů, 2008.
  • Společnost ALTRON, referentka Dispečinku servisu, komunikace se zahraničními partnery a zákazníky, 2007.
  • Vydavatelství «Geleos» (Rusko), překládání knih z angličtiny do ruštiny (beletristická literatura), 2006.
  • Gazprom, Oddělení informační politiky (Rusko), komunikace s prostředky masové informace (ruskými a zahraničními), tvorba a spravování firemní web stránky ve dvou jazycích, práce s dokumenty, psaní a překládání textu, dopisů, článků v ruštině a angličtině, 2003–2006.
  • MB – ofisnaya tehnika, (Rusko), koordinátor oddělení prodeje, práce s ruskými a zahraničními zákazníky, 2003.

Kontaktní informace

Yana Karpenko
Hasova 3093
Praha
143 00
Mobil:777 886 473
Email:yana.karpenko@gmail.com
:04297130 (neplátce DPH)
DIČ:CZ8160302557

Doporučení z první ruky

Yana nám poskytovala některé dílčí překlady do systému WORKtest, což je komplexní psychodiagnostický software, určený jak pro pracovní trh, tak i širokou veřejnost. Jednalo se tedy o běžné, ale i odborné texty ve větším rozsahu. Překlad z českého do ruského jazyka. Spolupráce s Janou byla přínosná, jednání bylo velmi příjemné, termíny Jana dodržovala dle ujednání a práci předávala v čas. Yanu mohu doporučit.
Mgr. Eva Urbanová
majitel WORKtest

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS