Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Yana Karpenko

Yana Karpenko

překladatelka a korektorka ruštiny

Yana Karpenko

Profesionální překlady z češtiny a angličtiny do ruštiny jako rodilá mluvčí. Také jazykové korektury pro ruský jazyk a copywriting v ruštině. Specializace na oblasti jako je technika, obchod, reklama, rodina a děti, cestovní ruch, literatura aj.

Profesní preference: pracovitost, trpělivost a spolehlivost. Ocenění jako výherce Všeruské literární olympiádypublikace v ruských časopisech. Vysokoškolské vzdělání na Tomské státní univerzitě a dobré reference: Gazprom, Effectiff translation bureau aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Praxe

  • Effectiff translation bureau (Rusko), externí překladatelka z češtiny do ruštiny technických dokumentů, smluv a dopisů, 2014.
  • I.L.T.S. Praha, Language & Travel Services (ČR), externí překladatelka z angličtiny a češtiny do ruštiny technických dokumentů, smluv, dopisů, 2008.
  • Společnost ALTRON, referentka Dispečinku servisu, komunikace se zahraničními partnery a zákazníky, 2007.
  • Vydavatelství «Geleos» (Rusko), překládání knih z angličtiny do ruštiny (beletristická literatura), 2006.
  • Gazprom, Oddělení informační politiky (Rusko), komunikace s prostředky masové informace (ruskými a zahraničními), tvorba a spravování firemní web stránky ve dvou jazycích, práce s dokumenty, psaní a překládání textu, dopisů, článků v ruštině a angličtině, 2003–2006.
  • MB – ofisnaya tehnika, (Rusko), koordinátor oddělení prodeje, práce s ruskými a zahraničními zákazníky, 2003.

Kontaktní informace

Yana Karpenko
Hasova 3093
Praha
143 00
Mobil:777 886 473
Email:yana.karpenko@gmail.com
:04297130 (neplátce DPH)
DIČ:CZ8160302557

Doporučení z první ruky

S Yanou se vždy snadno spolupracuje, dodržuje slíbené deadliny, dělá kvalitní překlady, kterým je možné věřit. První kontakt pro mě, když potřebuji důležitý překlad. Spolupracujeme víc než 5 let a vždy dostávám věci včas. Ráda se obracím na ni, než na velké firmy, protože osobní kontakt je podstatnou věci, preferuju mluvit s překladatelem napřímo, než jednat přes sekretářku. Cítím v její práci duši a zodpovědnost. Jedině doporučuji!
Anna A.
finanční společnost MoneyPolo Anna

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS