Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zdeněk Hrabálek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zdeněk Hrabálek — internetový marketér se zaměřením na eshopy

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Zdeněk Hrabálek:
O našem e-shop projektu jsme měli poměrně přesnou představu a Zdeňka jsme chtěli původně zapojit jen do vlastních marketingových kampaní PPC. Díky jeho praktickým zkušenostem a radám se ale nakonec ukázalo, že některé grafické úpravy a změny ve vzhledu a rozložení ovládacích prvků e-shopu mohou zvýšit nejen návštěvnost, ale i konverze. Spolupráce se Zdeňkem od úplného začátku, ještě před spuštěním e-shopu, nám ušetřila spoustu času i peněz díky tomu, že jsme nemuseli řešit obvyklé začátečnické problémy, spojené s prokopáváním a následným sanováním slepých uliček. Na spolupráci se Zdeňkem si cením toho, že jeho rady jsou podložené dlouholetou praxí a především praktickými výsledky.

Vít Blaha

ředitel společnosti HELIOS GROUP
Musím vyjádřit maximální profesionalitu, konstruktivní kritiku a reálně účinné nápomocné rady, kterými Zdeněk Hrabálek vylepšil naše internetové obchody na Slovensku a v Čechách. Spolupráci s panem Hrabálkem mohu doporučit.

Ing. Jakub Mirek

county manager Nábytok Mirek
www.NabytokMirek.sk
Absolvoval jsem několik školení na PPC. U velkých agentur, i u těch menších, které se správou PPC kampaní a online marketingem zabývají. Stále jsem měl ale pocit, že jsem na začátku a už jsem začínal věřit, že pro mě PPC zůstanou navždy tajemstvím. Pak jsem poznal Zdeňka. Díky jeho stylu a přístupu jsem najednou věděl, o čem je řeč. Jak na správu PPC kampaní, co je výhodné, co ne, kdy se hodí jedna aktivita a kdy jiná. Zdeněk jede naplno, všechno mi vysvětlil i na příkladech, pomohl mi se založením i správou mých kampaní a přesně mi ukázal, jak na to.

Lukáš Klešč

Baushop.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS