Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zdeněk Šašek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zdeněk Šašek — ilustrátor a počítačový grafik

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Zdeněk Šašek:
S panem Zdeňkem Šaškem máme již víceletou dobrou zkušenost. Naší nestátní neziskové organizaci, která působí v sociální oblasti, vyhotovil ilustrace do výročních zpráv, letáků a novoročenek. Vždy stačí říci jenom to, co bychom si představovali, a výsledek je obratem vždy k naší spokojenosti hotov. Líbí se nejen nám, ale i těm, kterým je určen, tzn. našim klientům, donátorům i veřejnosti. Ilustrace jsou nápadité, optimistické a vtipné.

Karel Tajovský

ředitel obecně prospěšné společnosti POMOCNÍK v akci o.p.s.
www.pomocnikvakci.estranky.cz ~ pomocvakci@seznam.cz ~ 723 244 979
Musím říct, že na mě velmi zapůsobila kvalita ilustrací, a také rychlost jejich vytvoření. V průběhu let jsem spolupracoval s řadou umělců a kvalita a profesionalita Vaší práce jsou úplně na špici.

Phil Ings

Late Night Game Company
Zdeněk je nejen úžasný umělec, ale také překvapivě cenově dostupný. Dělá prvotřídní práci a hrám rozumí, takže dodá, co je potřeba, ve správném formátu, a aniž by mu bylo nutné vysvětlovat každý detail. Pokud máte málo nápadů, poskytne vám je také. Se Zdeňkem se skvěle pracuje a jeho výsledky jsou fantastické. Doufám, že budeme spolupracovat i v budoucnu, vřele doporučuji!

Vern Jensen

Actionsoft
Práce se Zdeňkem byla potěšením. Je to vynikající umělec, schopný v kresbě zkušeně vystihnout přání uživatele. Téměř vše, co pro nás udělal, bylo dokonalé hned v první verzi. Pro náš Loko Kiboko vytvořil všechnu grafiku a při mnoha příležitostech, kdy jsme nevěděli přesně, jaká grafika by se do hry hodila, dokázal navrhnout a vytvořit něco opravdu úžasného.

W.P. van Paassen

Tweeler B.V.
Se Zdeňkem je opravdu radost pracovat. Má vzácný mix umělecké vize, technických schopností, vstřícnosti, dostupnosti a rychlosti. Pokaždé se na něho můžeme spolehnout. Dělá pro nás koncepce, animace, konvenční 2D i 3D modelování a rendering. Jeho schopnosti jsou tak velké, že normálně by na stejné věci pracoval tým několika lidí.

Matt Bennett

Matibee Entertainment Software
Zdeněk je fantastický umělec. Pracoval jsem s ním před časem ke své plné spokojenosti a najali jsme ho opět k dalšímu projektu. Občas jsem přemýšlel, jestli nemá bratra dvojče zamčeného ve sklepě – to by vysvětlovalo, že pracuje tak rychle, aniž by to bylo na úkor kvality. Je radost s ním spolupracovat.

Bruno Cesteiro

Camel Entertainment
Pan Šašek pro nás vytvořil nové uživatelské rozhraní do tahové strategie Aggressors. Nejen, že byl schopen, i na základě naší nejasné představy, vytvořit takové UI, které přesně sedlo ke stylu hry, ale zároveň i samotná spolupráce byla bezproblémová a vysoce profesionální. S výsledkem naší spolupráce jsem byl velice spokojen. Především oceňuji smysl pro detail, který je z jeho práce jasně vidět. V budoucnu se na něho rozhodně znovu obrátíme, jakmile budeme potřebovat jakoukoliv další 2D grafiku.

Pavel Kubát

www.aggressors-game.com
Jedno slovo o Zdeňkovi Šaškovi, které ho vystihuje nejvíce? Kvalita. A to opravdu velmi vysoká. Každý design, který jsme od Zdeňka dostali, jsme s úžasem pozorovali desítky minut a vždy jsme našli něco, co nás opět neskutečně zaujalo a bavilo. Jednoznačně doporučuji a jsem poctěn, že pro nás Zdeněk pracoval.

Martin Urban

majitel UrbanMatZ
www.urbanmatz.com ~ urbanmatz@gmail.com ~ 603 800 617
Zdeněk odvádí velice kvalitní práci a jsem rád, že jsem oslovil takového skvělého umělce, kterým on je! I přes složité materiály, které jsem Zdeňkovi odevzdal jako podklad k práci, si s tím velice dobře poradil. Opravdu jsem neočekával tak kvalitně odvedenou práci. Jestli hledáte spolehlivost, kvalitu a rychlost, neváhejte oslovit Zdeňka, se vším si poradí a vše s vámi kvalitně zkonzultuje. Děkuji za skvěle odvedenou práci a vřele Doporučuji!

Michal Kořánek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS