Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zuzana Bartůšková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Zuzana Bartůšková — daňový poradce a účetní specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Bc. Zuzana Bartůšková:
Jarmila Trnkalová
Paní Zuzanu Bartůškovou znám asi rok z portálu Na volné noze a měla jsem také tu čest se s ní osobně seznámit při setkání „Volnonožců“ ve Valticích. Její entuziasmus, nadšení pro věc, neustálé vzdělávání a předávání nabytých informací formou zveřejňování na „Účetnictví bez starostí“ je pro mne velmi inspirující. Skoro denně se zde zabývá aktuálními problémy z oblasti účetnictví a daní. Neznám ve svém okolí žádnou další takovou osobu, která by se s takovým zápalem věnovala své práci. Zcela určitě bych ji bez obav doporučila všem, kteří potřebují kvalitní externí vedení účetnictví své firmy.

Jarmila Trnkalová

daňová poradkyně a lektorka účetnictví
Petra Matějková
Se Zuzanou spolupracuji víc než tři roky a ráda ji doporučím dál. Mám pocit, že mé účetní doklady jsou ve správných rukou. Ušetřila mi spoustu času tím, že je místo mě v kontaktu s úřady a kdykoliv je potřeba, fundovaně poradí i nad rámec svých povinností. Mám zkušenosti s několika účetními – ať už živnostníky nebo účetními firmami – a Zuzana je všechny o třídu převyšuje.

Petra Matějková

správkyně sociálních sítí a copywriterka
Potřeboval jsem poradit s otázkou identifikované osoby, přeshraničních plateb a jejich zdanění. Paní Bartůšková na moje otázky reagovala velice rychle, věcně, s přesnými instrukcemi a odkazy na další zdroje. Takto si představuji práci opravdového profesionála. Děkuji!

Pavel Jiránek

On-line specialista na srozumitelnost, zejména realitních makléřů
www.paveljiranek.cz ~ pav.jir@centrum.cz ~ 776 632 447
Robert Vlach
Zuzku Bartůškovou znám nějakou dobu a v řadě případů jsem měl příležitost s ní diskutovat o účetních a daňových problémech. Své práci rozumí velmi dobře, udržuje si aktuální přehled, a proto ji také doporučuji jako účetní i jako konzultantku pro oblast daní a účetnictví.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
JUDr. Lucie Radkovičová
Se Zuzanou se mi výborně spolupracuje. Zuzana je odbornice ve svém oboru a navíc daně a účetnictví umí podat srozumitelně. Což je v dnešní době naprosto úžasné. Jejích služeb ráda využívám jak pro sebe, tak i jako subdodávky pro některé mé klienty. Je tak dále Zuzano!

JUDr. Lucie Radkovičová

IT právnička a advokátka
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Co myslíte, můžete právě Vy vystavit daňový doklad? Musí mít faktura podpis? Daní se zálohové faktury? Musí být na faktuře uvedena doba splatnosti? Tohle a mnohem víc se dozvíte na skvělém semináři zkušených účetních Bc. Zuzany Bartůškové a Bc. Martina Vidláka o vystavování faktur v tuzemsku. Pro mnohé suchopárnou problematiku umí předat „neúčetnickou řečí", s vtipem i trefnými příklady ze života. Trpělivě zodpovídali veškeré dotazy účastníků a navíc jsme obdrželi vzorové doklady různých typů, což jsem velmi ocenila. Seminář všem podnikatelům na volné noze vřele doporučuji. Až budu v budoucnu potřebovat pravidelné služby účetních, Účetnictví bez starostí bude pro mě jasná volba.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Ing. David Herbinger
Na paní Bartůškovou se vždy rád obracím, kdykoliv potřebuji zkonzultovat nějakou záležitost v oblasti účetnictví. Velmi dobře zná svůj obor a dokáže dobře poradit.

Ing. David Herbinger

odhadce nemovitostí a realitní poradce
Při zakládání společnosti jsme zvažovali vedení účetnictví vlastní silou (na tom přeci nic není a nejasnosti zkonzultujeme s internetem!). Jsem rád, že jsme se této velké chyby vyvarovali a po několika konzultacích začali spolupracovat s paní Bartůškovou a panem Vidlákem. Oceňuji přímý, férový přístup a zejména profesionalitu, se kterou společně dokážeme řešit problémy.

Ing. Vladimír Cibulka

vývojář mobilních (iOS) a webových aplikací
www.lithio.cz ~ cibulka@lithio.cz ~ 721 474 039
S paní Bartůškovou spolupracujeme od podzimu 2012, kdy jsme spustili Portál POHODA, který poskytuje užitečné informace zájemcům nejen z řad účetních či podnikatelů. Připravuje pro nás odborné články z oblasti daní a účetnictví, které jsou u čtenářů oblíbené zejména proto, že je podává „lidsky“ a hodně se opírají o praktické zkušenosti, což lidé velmi oceňují. Je vidět, že paní Bartůšková má velký přehled a své práci opravdu rozumí.

Michaela Sobotková

šéfredaktorka Portálu POHODA
www.portal.pohoda.cz ~ redakce@stormware.cz
Potřebuji mít ve věcech jasno. A jakmile se jedná o stále se měnící daňovou a účetní legislativu, pak mi na tom záleží dvojnásob. Zuzka všechny moje náročné požadavky a otázky pochopila a srozumitelně, realisticky zodpověděla. Děkuji a doporučuji.

Ing. Kateřina Juríková

masérka a průvodkyně zdravým životem
www.katkajurikova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS