Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zuzana Bartůšková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zuzana Bartůšková — daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Bc. Zuzana Bartůšková:
S paní Bartůškovou spolupracujeme od podzimu 2012, kdy jsme spustili Portál POHODA, který poskytuje užitečné informace zájemcům nejen z řad účetních či podnikatelů. Připravuje pro nás odborné články z oblasti daní a účetnictví, které jsou u čtenářů oblíbené zejména proto, že je podává „lidsky“ a hodně se opírají o praktické zkušenosti, což lidé velmi oceňují. Je vidět, že paní Bartůšková má velký přehled a své práci opravdu rozumí.

Michaela Sobotková

šéfredaktorka Portálu POHODA
www.portal.pohoda.cz ~ redakce@stormware.cz
Paní Bartůškovou mohu jednoznačně doporučit coby lektorku seminářů zaměřené na účetní problematiku. Její výklad byl jasný, věcný, srozumitelný a působila velice mile. Účastníci semináře si její lektorování velice chválili, což je pro nás nejdůležitější. Hned jsme se domluvily na další spolupráci.

Veronika Boušková

jednatelka Ladera Solutions, s.r.o.
www.ladera.cz ~ veronika.bouskova@ladera.cz ~ 776 770 091
Potřebuji mít ve věcech jasno. A jakmile se jedná o stále se měnící daňovou a účetní legislativu, pak mi na tom záleží dvojnásob. Zuzka všechny moje náročné požadavky a otázky pochopila a srozumitelně, realisticky zodpověděla. Děkuji a doporučuji.

Ing. Kateřina Juríková

masérka a průvodkyně zdravým životem
www.katkajurikova.cz
Paní Bartůškovou mohu jen doporučit jako opravdového profesionála ve svém oboru. Kdykoli jsem řešila účetní či daňový problém, vždy ochotně a správně poradila řešení. Komunikace s paní Bartůškovou je vždy příjemná, klidná, srozumitelná a na vysoce odborné úrovni.

Lenka Podroužková

realitní makléř
725 293 932
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS