Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zuzana Bartůšková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zuzana Bartůšková — daňový poradce a účetní specialista

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Bc. Zuzana Bartůšková:
Paní Bartůškovou mohu jednoznačně doporučit coby lektorku seminářů zaměřené na účetní problematiku. Její výklad byl jasný, věcný, srozumitelný a působila velice mile. Účastníci semináře si její lektorování velice chválili, což je pro nás nejdůležitější. Hned jsme se domluvily na další spolupráci.

Veronika Boušková

jednatelka Ladera Solutions, s.r.o.
www.ladera.cz ~ veronika.bouskova@ladera.cz ~ 776 770 091
Absolvovali jsme s přítelkyní kurz Začněte podnikat připravení. Tento byl vedený velmi srozumitelně, i přes obdivuhodný odborný přehled paní Bartůškové. V případě, že se rozhodnete na kurz jít, připravte si otázky a témata, která vám nejsou jasná, protože zaručeně dostanete jasné odpovědi.

Jakub Brada, DiS.

provozovatel 1. katalogu všech českých motoservisů Motorating.cz
www.motorating.cz ~ brada.jakub@gmail.com ~ 775 684 704
Lukáš Pítra
Účetnictví a daně jsou pro mně španělská vesnice. A po většinu času na volné noze pro mne byly také zdrojem obrovského stresu, že něco pokazím, zapomenu, nedomyslím. Spolupráce s duem Zuzky a Martina skrze UcetnictviBezStarosti.cz pro mne je po několika pokusech s různými poradci doslova balzámem na ztrápenou podnikatelskou duši. Vše mi dopodrobna (je-li nutno, až do blba) vysvětlí, vše mi pohlídají, na vše mne upozorní, aktivně si řeknou o cokoliv je potřeba, myslí za mne o krok dopředu než něco stihnu pomotat. A navíc se vyznačují pozitivním přístupem k technologiím 21. století jako je e-mail, cloud či QR kódy, což mi ve vzájemné komunikaci nesmírně usnadňuje život. Zatím jsem se nesetkal s finančním úkazem, který by mi nepomohli vyřešit. Mohu doporučit ze 100 %!

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Paní Bartůškovou mohu jen doporučit jako opravdového profesionála ve svém oboru. Kdykoli jsem řešila účetní či daňový problém, vždy ochotně a správně poradila řešení. Komunikace s paní Bartůškovou je vždy příjemná, klidná, srozumitelná a na vysoce odborné úrovni.

Lenka Podroužková

realitní makléř
725 293 932
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS