Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodkyně a koučka

Zobrazuji č. 110 z celkem 30 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Zuzka mi pomohla v uvolněném prostředí přírody nahlédnout „dovnitř“ sebe. Velmi trefným a přitom citlivým způsobem mě přiměla podívat se na životní změny a události s nadhledem, pochopit některé mé stránky a vlastnosti. Neradila, nehodnotila. Dobře mířenými otázkami ze mě vytáhla to, co jsem cítila, ale neuměla to pojmenovat a tudíž s tím ani vědomě pracovat. Na koučování se Zuzkou bylo skvělé, že mohlo být v přírodě. Dokázala jsem se díky tomu lépe otevřít. Po několika procházkách se cítím nastartovaně, stále se vracím k myšlenkám a závěrům z koučování, dává mi to s postupem času stále větší smysl. Koučování neberu jako všelék, vím, že největší kus práce je na mně a že nesmím polevit. Je pro mě však velká úleva vědět, že se na Zuzku mohu kdykoliv obrátit a že mi to s ní ladí.

Jana Pokorná

Dlouho jsem si neuměla představit, jak přesně ten koučink funguje. Dokud jsem si nesedla před Zuzanu a nezažila to. Prošly jsme spolu 6 sezení a pokaždé mi to pomohlo utřídit si myšlenky a zacílit se. Pocítila jsem mnohdy velkou úlevu, neboť se nám podařilo pojmenovat různá nevědomá pnutí, která jsem cítila kolem své práce i rodinného života. Podařilo se nám k nim najít konstruktivní postoj, který z pnutí udělal úkol k řešení a pak již stačilo formulovat první kroky a přišla velká úleva. A i když jsem neměla připravené žádné téma předem, vždy z toho nakonec vyšlo něco velmi užitečného pro můj život. Zuzana je při sezení velmi tvořivá a vždy jsem se s ní cítila naprosto uvolněně. Cítila jsem, že se můžu spolehnout na její profesionalitu, se kterou hlídá proces tak, abychom se vždy dopracovali k něčemu konkrétnímu. Opravdu můžu koučink se Zuzanou jen doporučit!

Mgr. Petra Antonů

videotrenérka komunikace a lektorka
www.antonu.cz ~ petra@antonu.cz ~ 732 600 539
Když se ve vašem životě objeví dobrý kouč, říkáte si najednou, jak jste mohli bez něj před tím vůbec existovat. Zuzana je jemná, ale důsledná, přátelská a současně upřímná. Pomáhá mi vidět sebe v trochu jiném světle a hlavně stavět na tom pozitivním, co funguje, co umím, co jsem já. Doporučuji!

Jakub Deml

KVAS o.s.
kvasi.cz
Zuzanu doporučuji každému, kdo se potřebuje nasměrovat a nebo i ujasnit životní a pracovní priority. Opravdu je to dobrá investice do sebe.

Lenka Klímová

obchodní zástupce
Koučování se Zuzkou jsem zažila opakovaně, ale vždy jedinečně, přičemž bych chtěla ocenit tvořivý přístup koučky, který je mi vlastní. Jako koučovaná jsem skutečně zažívala formu podpory v provázení mými tématy, otevírání nových úhlů pohledu na má témata skrze tělesné prožívání a vizualizace. Koučka mne vedla procesem setkání tak, abych si sama hledala odpovědi na své otázky, neradila mi, zvládala profesionálně roli nestranného kouče, který věří v potenciál koučovaného. Následně po koučovacích setkáních jsem zažívala určité „doznívání“ procesu koučování. S odstupem několika týdnů, možná i měsíců, mi v životě začaly přicházet situace a události v kontextu koučovaných témat. Koučování se Zuzkou přispělo pozitivně k mé profesní změně.

Mgr. Iva Macková

lektorka a supervizorka
Spolupráce s paní Dudkovou byla pro mne velmi příjemná a přínosná. Během rozhovoru, probíhajícím v uvolněném a přátelském duchu, umí objevit netušené. Vyzdvihnout a upozornit na aspekty a procesy, které nám pomáhají zvládat různé situace. Posílit svoje kladné stránky, které tu byly vždy, a které jsme pokládali za samozřejmé.

Markéta Lenikusová

Nyní mohu zprostředkovat čerstvou zkušenost s workshopem Sebekoučování podnikatelských cílů, který probíhal pod taktovkou skvělé koučky Zuzany Dudkové. Workshop naprosto nejenže splnil má očekávání, ale dokonce je předčil. Zuzana má jedinečný talent objevit v lidech nadšení pro věc, jejich potlačené touhy, přání a tendence. Výborný byl koncept, hezky nám otázky dávkovat, aby nemohlo dojít k předbíhání událostem a vše bylo krásně načasované. Na konci nastal asi u všech účastníků tzv. „wow efekt“, kdy si každý uvědomil, čím se sám zbytečně brzdí ve svém vývoji a jak se může snadno sebemotivovat. Tento workshop se Zuzkou rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí v životě hnout z místa a snaží se na sobě pracovat.

Jana Šlechtová

začínající drobný podnikatel
naturalrosemakeup@email.cz ~ 725 258 015
Mastermind skupina, kterou Zuzana vedla, mě dodala spoustu odhodlání jít do akce. Jakmile není u práce šéf, dá se lehce zvolnit tempo, nicméně pak nejsou takové výsledky, které by mohly být. Díky skupině jsem postupně plnil úkoly, které bych bez této komunity nejspíše stále ještě neměl hotové. Ušetřil jsem spoustu času, který jsem mohl investovat do dalších projektů. Velmi se mi líbila mastermind skupina na Facebooku, která fungovala i přes dobu, kdy jsme se neviděli. Tuhle příležitost bych doporučil jak začínajícím podnikatelům, tak i těm, kteří se svému oboru věnují už roky – aneb, nikdy nevíte, která věta může být pro vás klíčová a povede vás k lepším výsledkům.

Vít Štěpánek

www.fotocamp.cz
Zuzana má profesionální a zároveň lidský přístup ke klientovi. Pomohla mi podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Velmi obratně mě dovedla ke stanovení si cílů. Ze setkání s ní jsem odcházela velmi příjemně naladěna a povzbuzena. Je opravdu dobrá a vřele ji doporučuji!

Eva Fruhwirtová

Somatické koučování vychází z toho, jak přirozeně reaguje tělo. Je to jako návrat k sobě. Technika, jak si skutečně naslouchat. „Dance first, think later“, řekl prý Samuel Beckett. Ať už to řekl či ne, je v tom velká pravda a je to důvod, proč mi somatické koučování dává smysl.

MgA. Štěpánka Bláhovcová

grafická designérka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS