Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodkyně a koučka se zaměřením na kariérní rozvoj a podporu podnikání

Zobrazuji č. 110 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Včera jsem si vyzkoušela koučování se Zuzanou Dudkovou a jsem nadšená. Potřebovala jsem se nakopnout do dalších kroků s Nina English a přestože vím, kam směřuju, a co chci dělat, probrat to s někým, kdo vás správně vede, je pro mě obrovsky cenné. Nehledě na to, že přijdete na nové věci a dáte jim nový nádech. Zuzka dělá kromě klasického posezení i koučování „za pochodu“, těším se, že se příště projdeme třeba na mé milované brněnské přehradě. Doporučuju moc moc moc, Zuzka je příjemná, přátelská a zároveň naprosto profi a má zajímavý životní příběh. Navíc je to mamina dvou dětí, s dlouhou profesní praxí, žádná koučovací rychlokvaška. A taky umí fantasticky anglicky, takže domlouváme spolupráci na mých kurzech. Zuzko, velké díky za včerejšek, a hlásím, že včerejší úkol splněn :) (reference z Facebooku 20.6.2019).

Mgr. Nina Hanáková

Angličtina bez učebnic
www.ninaenglish.cz ~ nina@ninaenglish.cz
Koučování se Zuzanou jsem od roku 2017 absolvoval opakovaně. Pokaždé jsem hledal prostor pro zastavení (které potřebuju vždy, když se věci okolo dějí moc rychle), hledal jsem příležitost věci si srovnat v hlavě, utříbit si myšlenky. Chápu koučování jako rozhovor, při kterém si může člověk dojít pro určité zjištění, uvědomění, jak a proč se mu nějaké věci dějí, stejně jako pro určitou změnu, určité rozhodnutí, které chce nebo potřebuje udělat. Podle mě by dobrý kouč měl pečlivě klientovi naslouchat, všímat si při rozhovoru důležitých bodů a citlivě na ně upozorňovat. Zuzana je v této roli perfektní, mám pocit, že vždycky jsem si ke svým závěrům přišel sám, ale bez ní bych to myslím nedal, nebo zcela jistě ne tak rychle. Zuzana je profík, oceňuji u ní, že pokaždé dbá na to, aby každé setkání skončilo něčím, co si z něj můžu odnést, nebo něčím, čím se mohu posunout dál.

Milan Zmátlo

produktový manažer, PC HELP
www.pchelp.cz
Dlouho jsem si neuměla představit, jak přesně ten koučink funguje. Dokud jsem si nesedla před Zuzanu a nezažila to. Prošly jsme spolu 6 sezení a pokaždé mi to pomohlo utřídit si myšlenky a zacílit se. Pocítila jsem mnohdy velkou úlevu, neboť se nám podařilo pojmenovat různá nevědomá pnutí, která jsem cítila kolem své práce i rodinného života. Podařilo se nám k nim najít konstruktivní postoj, který z pnutí udělal úkol k řešení a pak již stačilo formulovat první kroky a přišla velká úleva. A i když jsem neměla připravené žádné téma předem, vždy z toho nakonec vyšlo něco velmi užitečného pro můj život. Zuzana je při sezení velmi tvořivá a vždy jsem se s ní cítila naprosto uvolněně. Cítila jsem, že se můžu spolehnout na její profesionalitu, se kterou hlídá proces tak, abychom se vždy dopracovali k něčemu konkrétnímu. Opravdu můžu koučink se Zuzanou jen doporučit!

Mgr. Petra Antonů

videotrenérka komunikace a lektorka
www.antonu.cz ~ petra@antonu.cz ~ 732 600 539
Když jsem se se Zuzanou setkala, byla jsem expat, co má jen několik známých, omezenou schopnost komunikace v češtině, 2 děti do věku tří let a žádnou představu o nasměrování další kariéry. Po třech sezeních, kdy jsem zpočátku neměla ponětí, kde začít a jaké jsou mé skutečné problémy, jsem nakonec měla jasný akční plán s kroky a termíny, obrovské nadšení a naději. Tři měsíce po sezeních jsem již byla součástí několika komunit, zlepšila si češtinu a dařilo se mi o své kariéře přemýšlet jinak. Sezení se Zuzanou pro mne byla silným procesem znovuobjevování sebe sama, hledání a ponoření se hluboko do zapomenutých nadějí, myšlenek a přesvědčení, jejich přivedení k životu a uvedení do reality. Děkuji, Zuzano, žes mě vedla a vytvořila jsi bezpečný prostor, kde se může stát nemožné a neočekávané.

Ioana Chetan

HR Consultant
Zuzka mi pomohla v uvolněném prostředí přírody nahlédnout „dovnitř“ sebe. Velmi trefným a přitom citlivým způsobem mě přiměla podívat se na životní změny a události s nadhledem, pochopit některé mé stránky a vlastnosti. Neradila, nehodnotila. Dobře mířenými otázkami ze mě vytáhla to, co jsem cítila, ale neuměla to pojmenovat a tudíž s tím ani vědomě pracovat. Na koučování se Zuzkou bylo skvělé, že mohlo být v přírodě. Dokázala jsem se díky tomu lépe otevřít. Po několika procházkách se cítím nastartovaně, stále se vracím k myšlenkám a závěrům z koučování, dává mi to s postupem času stále větší smysl. Koučování neberu jako všelék, vím, že největší kus práce je na mně a že nesmím polevit. Je pro mě však velká úleva vědět, že se na Zuzku mohu kdykoliv obrátit a že mi to s ní ladí.

Jana Pokorná

milovnice bylin a tvůrkyně bylinkových produktů
herbiana.cz
Když se ve vašem životě objeví dobrý kouč, říkáte si najednou, jak jste mohli bez něj před tím vůbec existovat. Zuzana je jemná, ale důsledná, přátelská a současně upřímná. Pomáhá mi vidět sebe v trochu jiném světle a hlavně stavět na tom pozitivním, co funguje, co umím, co jsem já. Doporučuji!

Jakub Deml

Kulturní manažer a pedagog, KVAS o.s.
kvasi.cz ~ 605 138 833
„Koučování za pochodu“: Na nebi ani mráček. V únorovém odpoledni jsme kráčely cestou s jasným cílem. Boty od bláta, lehký mráz v dechu. I cesta může být cíl, říká se a když je ta cesta do vnitra poznání sama sebe, ani nevadí, že jdu břečkou. Cesta rychle ubíhá a myšlenky se rozjasňují. Díky přesnému vedení a trefným otázkám vidím, co tu kolem bylo vždy, ale co jsem přehlížela nebo nechtěla vidět. Když jsem na konci cesty oklepala boty, věděla jsem, že jsem dostala to, pro co jsem tuto cestu absolvovala. Nebylo to poznání někoho druhého, rada nebo návod. Na vše jsem přišla ze svého nitra díky perfektnímu vedení. Přístup, způsob komunikace, vše bylo velice příjemné a k tématu. Mám pocit, že jsme z času vyždímaly každou kapku. Doma ještě trochu opucovat obutí a hurá do splnění cíle s klidným vědomím, že jdu tam, kam jsem chtěla. První setkání jsem nazvala oťukávačka. Mohu s klidným svědomím říct, že jsem byla mile překvapená a očekávání se naplnilo. Ťuklo to :)

Lucie Potůčková

lucie-potuckova.webnode.cz
Koučování se Zuzanou v přírodě mě vždycky vytrhne z mých zaběhaných vzorců myšlení. Dá mi nadhled, ze kterého pak vidím svůj život v mnohem jasnějších obrysech a řešení mých životních situací je pak snadno rozpoznatelné. Kdybych měl vypíchnout hlavní věc, kterou si z koučování odnáším, tak to, že z koučování odcházím mnohem více jako Já, než když jsem přišel.

Radek Zeman

zakladatel a videomaker v Onlineschool
onlineschool.cz
Mastermind skupina, kterou Zuzana vedla, mě dodala spoustu odhodlání jít do akce. Jakmile není u práce šéf, dá se lehce zvolnit tempo, nicméně pak nejsou takové výsledky, které by mohly být. Díky skupině jsem postupně plnil úkoly, které bych bez této komunity nejspíše stále ještě neměl hotové. Ušetřil jsem spoustu času, který jsem mohl investovat do dalších projektů. Velmi se mi líbila mastermind skupina na Facebooku, která fungovala i přes dobu, kdy jsme se neviděli. Tuhle příležitost bych doporučil jak začínajícím podnikatelům, tak i těm, kteří se svému oboru věnují už roky – aneb, nikdy nevíte, která věta může být pro vás klíčová a povede vás k lepším výsledkům.

Vít Štěpánek

Fotokoutek Fotocamp
www.fotocamp.cz
Už několikrát jsem se Zuzkou pracovala a pokaždé mi to přineslo nový úhel pohledu na situaci, kterou jsem řešila. Spolupráce s ní byla nejen zábavná, ale i velmi intenzivní. Z prožitků a uvědomění při koučování a Mastermind skupině těžím i dlouhou dobu poté.

Petra Zmátlová

www.petrazmatlova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS