Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodce profesní cestou

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Dlouho jsem si neuměla představit, jak přesně ten koučink funguje. Dokud jsem si nesedla před Zuzanu a nezažila to. Prošli jsme spolu 4 sezení a pokaždé mi to pomohlo utřídit si myšlenky a zacílit se. Pocítila jsem mnohdy velkou úlevu, neboť se nám podařilo pojmenovat různá nevědomá pnutí, která jsem cítila kolem své práce i rodinného života. Podařilo se nám k nim najít konstruktivní postoj, který z pnutí udělal úkol k řešení a pak již stačilo formulovat první kroky a přišla velká úleva. A i když jsem neměla připravené žádné téma předem, vždy z toho nakonec vyšlo něco velmi užitečného pro můj život. Zuzana je při sezení velmi tvořivá a vždy jsem se s ní cítila naprosto uvolněně. Cítila jsem, že se můžu spolehnout na její profesionalitu, se kterou hlídá proces tak, abychom se vždy dopracovali k něčemu konkrétnímu. Opravdu můžu koučink se Zuzanou jen doporučit!

Mgr. Petra Antonů

videotrenérka komunikace a lektorka
www.videotrenink.org ~ petra@antonu.cz ~ 732 600 539
Zuzka mi přinesla nový rozměr na nahlížení mé profesní situace. Dokonale propojila prostředí pláže do zakotvení silného pocitu vyřešení. Koučování probíhalo na pláži a celý proces se mi nesmírně líbil. Velké plus dávám empatickému přístupu Zuzky, pocitu, že jsem vnímána, chápána a podpořena. Odnesla jsem si skutečnou podobu řešení a denně z ní čerpám. To, co mne dřív zatěžovalo najednou vítám, protože se vždy usměju nad koučovací hodinkou a vybaví se mi příjemná emoce a prostředí. Na závěr jsme hrály hru s mořem a líbí se mi, že se mi tato hra propojila s krizovými situacemi a vnesla mi příjemný nadhled. Krizové situace vlastně už nejsou krizové. Jsou zkrátka a dobře součástí úspěšného byznysu. Srdečně doporučuji Zuzčiny služby a ráda si je opět dopřeji.

Darina Ellingerová

www.allori.cz
Když se ve vašem životě objeví dobrý kouč, říkáte si najednou, jak jste mohli bez něj před tím vůbec existovat. Zuzana je jemná, ale důsledná, přátelská a současně upřímná. Pomáhá mi vidět sebe v trochu jiném světle a hlavně stavět na tom pozitivním, co funguje, co umím, co jsem já. Doporučuji!

Jakub Deml

KVAS o.s.
kvasi.cz
Zuzana má profesionální a zároveň lidský přístup ke klientovi. Pomohla mi podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Velmi obratně mě dovedla ke stanovení si cílů. Ze setkání s ní jsem odcházela velmi příjemně naladěna a povzbuzena. Je opravdu dobrá a vřele ji doporučuji!

Eva Fruhwirtová

Káva s Vámi pro mne byla rozhodně přínosem. Pomohla jste mi zastavit se na chvíli, uklidnit se a uvědomit si v podstatě velmi jednoduché principy.

Jitka Mattyašovská

odborný zaměstnanec (marketing v oblasti turismu)
Měl jsem tu čest sejít se s p. Dudkovou při příležitosti akce „Káva s koučem“ a mohl jsem tak nezávazně přičichnout k tomu, co je to koučování. Byla to moje první zkušenost tohoto druhu, tedy nemůžu srovnávat. Zuzana je příjemný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Měli jsme setkání hodinu, během které jsem se dozvěděl něco o ní, něco o koučingu obecně a o metodách, které používá se svými klienty. Potom jsme se věnovali mé současné situaci, kterou řeším. Díky vedení, vhodným otázkám, které vedly moje myšlení jinam než běžně, jsme dali dohromady ucelený obraz toho, co je vlastně mým problémem, co vlastně doopravdy chci a jaké překážky se mi staví do cesty. Sám bych si to takhle dohromady nedal. Takže: bylo to jako setkání s přítelem, který fundovaně poradí, nebo spíš navede tak, aby si člověk poradil sám :)

Ondřej Kaláb

Spolupráce s paní Dudkovou byla pro mne velmi příjemná a přínosná. Během rozhovoru, probíhajícím v uvolněném a přátelském duchu, umí objevit netušené. Vyzdvihnout a upozornit na aspekty a procesy, které nám pomáhají zvládat různé situace. Posílit svoje kladné stránky, které tu byly vždy, a které jsme pokládali za samozřejmé.

Markéta Lenikusová

Koučování se Zuzkou jsem zažila opakovaně, ale vždy jedinečně, přičemž bych chtěla ocenit tvořivý přístup koučky, který je mi vlastní. Jako koučovaná jsem skutečně zažívala formu podpory v provázení mými tématy, otevírání nových úhlů pohledu na má témata skrze tělesné prožívání a vizualizace. Koučka mne vedla procesem setkání tak, abych si sama hledala odpovědi na své otázky, neradila mi, zvládala profesionálně roli nestranného kouče, který věří v potenciál koučovaného. Následně po koučovacích setkáních jsem zažívala určité „doznívání“ procesu koučování. S odstupem několika týdnů, možná i měsíců, mi v životě začaly přicházet situace a události v kontextu koučovaných témat. Koučování se Zuzkou přispělo pozitivně k mé profesní změně.

Mgr. Iva Macková

lektorka a supervizorka
Koučování s paní Dudkovou mohu jen doporučit. Dokáže člověka navést na správnou cestu. Najednou vidíte problém z jiného úhlu, ukáže se vám celá situace bez posuzování a hodnocení. Zjistíte, že to co se vám zdálo jako velký problém, jde vyřešit. A to nejlepší je, že to řešení víme a máme ho v sobě. Jen jsem nevěděla, jak se k němu dostat. S pomocí paní Dudkové na to řešení sami přijdete. Máte podporu, přátelské prostředí, kde se cítíte dobře a uvolněně. Zažijete sdílení a správné otázky a dojde vám spousta „aha momentů“, kdy si říkáte Jak to, že jsem to neviděla dřív. Je zde propojeno i somatické koučování, které vám ukáže co vám v dané situaci pomůže. Na konci sezení máte ujasněné myšlenky a máte správný směr –víte co můžete udělat. Také se cítíte lépe, vše si urovnáte a vykročíte správným směrem. Díky koučování s paní Dudkovou jsem zvládla pohovor a podařilo se mi získat novou práci. Opravdu mohu jen doporučit.

Martina Pavlíčková

Se Zuzanou jsem se setkala v rámci projektu Káva s koučem. Bylo to velmi příjemné setkání. Za hodinu jsme se stihly podívat na situaci, kterou řeším, z několika úhlů pohledu a vzdáleností. Výsledek našeho sezení byl pro mě hodně povzbuzující. Vůbec jsem si do té doby neuvědomila, jak velký kus práce už mám za sebou. Metody, se kterými Zuzana pracuje, byly pro mě velmi efektivní a přínosné. Ještě jednou děkuji, že jsem se tohoto projektu mohla zúčastnit.

Petra Zmátlová

www.petrazmatlova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS