Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Ježková, PMP > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Ježková, PMP — psycholožka, koučka a lektorka projektového řízení a sebeřízení

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Ježková, PMP:
Kurz time managementu je velmi komplexní, máte čas přemýšlet o svém životě, analyzovat, co se vám daří, a velmi kreativně se učit, jak dělat věci lépe. Kurz odhalil moje slabiny a zároveň mě ujistil, co jsou pro mne klíčové životní hodnoty. Naučil jsem se na něm také spoustu praktických vychytávej, jak si organizovat čas v souladu se svými prioritami. Skvělá atmosféra s radostí, doporučuji.

Michal Bareš

péče o lidi ve společnosti Maják Vsetín
www.linkedin.com/in/michal-bare%C5%A1-6b…
Při objednávce online tréninku Ovládni svůj čas jsem nezaváhala ani minutu, věděla jsem, že tenhle trénink je přesně pro mě. Z kurzu jsem nadšená. Vše je skvěle a přehledně zpracováno a člověk má šanci posunout se mílovými kroky vpřed. Moc se mi líbila živá setkání a koučink. Všechny lekce a úkoly byly skvěle propracované. A i když je ještě velký kus cesty přede mnou, tak už nyní vidím pozitivní dopad na svůj život. Jsem Zuzce velmi vděčná za tento skvělý trénink. Jeho osobní hodnota je pro mě nevyčíslitelná. Změní vám život k lepšímu, s tím počítejte, a to za to stojí. Za mě je to prostě pecka. V dnešní vystresované a uspěchané době se umět zastavit, stíhat, být v pohodě a mít mnohem více času na vše důležité, mít čas na ty, které máme rádi a dělat, co nás baví, to je k nezaplacení. Jenže kde ten čas vzít? To vám právě Zuzka ukáže krok za krokem, jak ho můžete mít mnohem víc na to, co chcete a je už jen na vás, jak s ním naložíte. To vždycky přijde vhod, co říkáte?

Lenka Křetínská

psycholožka, Brno
lenkakretinska.cz
Absolvovala jsem Zuzčin webinář Čtyři kroky ke skutečnému startu, a i přesto, že jsem některé rady a tipy znala, hodně mi pomohlo pochopení souvislostí s naším mozkem a to, jak mozek funguje. Super byly praktické kroky. Z kurzu jsem si odnesla popsaný list A4 a hned věděla, co udělám ještě dnes. Ve srovnání s jinými velmi oceňuji vstřícný a příjemný přístup. Tohle není seminář, ale praktický trénink, který mi ukázal to nejdůležitější: kde začít včetně nástrah, která mám očekávat a jak je zvládnout. Sledovala jsem opravdu velké množství různých webinářů, ale tenhle byl JINÝ. Byl mi přínosem dnes, zítra i do budoucna. Stačí jen začít do DĚLAT.

Jitka Rakušanová

Tvořím od srdce k srdci
jitkarakusanova.cz ~ jitka@jitkarakusanova.cz ~ 608 048 098
Lituji, že jsem kurz Čtyři kroky ke skutečnému startu neviděla dřív. Díky němu jsem se dostala z osobní krize, která mě v posledních týdnech pohltila, a já, která učí ostatní, jak tomu předcházet, jsem se z toho nemohla dostat ven. Nebavilo mě vůbec nic, do ničeho se mi nechtělo. Zuzka mě znovu nakopla. I když všechny ty věci znám, díky Zuzce jsem je „znovu našla“. Bylo to skvělé. Díky.

Marcela Krejcarová

autorka projektu Vědomé sebevědomí
vedomesebevedomi.cz ~ marcela@vedomesebevedomi.cz ~ 608 910 006
Publikace Hodina navíc každý den určitě může pomoci každému, kdo si přeje najít více času, ať už pro sebe, pro svoji rodinu, přátele… a zároveň zvládat své každodenní povinnosti. To se do naší poněkud uspěchané doby velmi hodí. Autorka umí stručně vystihnout podstatu problému a sdělit čtenáři vše důležité přístupnou a hravou formou. Čas, který věnujete přečtení e-knihy, získáte velmi rychle zpět s téměř 100% jistotou. Pravděpodobně však získáte ještě mnohem víc.

Jiří Piškula

podnikatel v oblasti pyrotechniky
www.pypo.cz ~ ohnostroje@pypo.cz ~ 608 577 780
Než jsem si trénink Ovládni svůj čas koupila, měla jsem obavy, že se dozvím pár nicneříkajících pouček, které mi k ničemu v praxi nepomohou. Výraznou motivací k zakoupení byl nakonec první webinář Skoncujte s nestíháním, který mi připadal jiný než ostatní kurzy tohoto typu. Na tréninku se mi nejvíc líbilo, že je pochopitelný, praktický, realizovatelný, využívající poznatků z psychologie, vycházející z reálné situace běžného člověka (zažila jsem kurz, jehož lektor evidentně netušil, že nás na cestě k vysoké produktivitě mohou potkat i jiné překážky než závislost na sociálních sítích apod., tedy např. nemocné dítě, nerudný šéf, jemuž těžko můžeme vykládat něco o delegování). Kurz Ovládni svůj čas mi naopak přišel velmi realistický. Oceňuji také výbornou vizuální stránku prezentací Zuzky Ježkové (názorné, plastické, zajímavé). Můžete se zapojit do komplexního kurzu, kde se dozvíte praktické věci, které pravděpodobně v jiných kurzech nejsou. Autorka kurzu, psycholožka Zuzka Ježková, vede tento kurz jinak, a hlouběji než „rychlokurzy“ různých time managementů. Kurz skutečně pracuje s nevědomím a s naší myslí.

Veronika Ďuríčková

korektorka textů a prodejce přírodních mýdel
www.ukormorana.cz ~ veronika.lenzova@email.cz ~ 604 629 139
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS