Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Koudelková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Koudelková — tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny a ruštiny

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Koudelková:
Paní Zuzana Koudelková nám tlumočila z angličtiny do češtiny na dvoudenním vzdělávacím semináři. Její tlumočení bylo skvělé, vše proběhlo v pořádku. Bylo vidět, že se na zakázku připravila. Také velmi dobře spolupracovala s druhou kolegyní. Přišla včas, byla vždy milá a ochotná být po ruce, kdyby bylo něco potřeba. Určitě si ji příště zase objednáme. Moc děkujeme!

Jitka Kubištová

Česká komora tlumočníků znakového jazyka
Máte opravdu krásný cit na jazyk, pokud v budoucnu budeme potřebovat služby v oblasti korektury, určitě se na Vás opět obrátíme. Děkuji za dobře odvedenou práci.

Michal Vítek

Michal Vítek, s.r.o.
Mohu potvrdit vysokou kvalitu překladů z CZ do EN, dále také simultánní překlad z ruštiny do češtiny. Spolupracovali jsme na několika překladech rozhovorů pro odborné časopisy. Naposledy se jednalo o překlad rozhovoru o digitalizaci Slovanské epopeje. Velká spokojenost s rychlostí komunikace a profesionalitou. Doporučuji.

René Tomaides

Product Manager, FOMEI, s.r.o.
www.fomei.com
Paní Zuzano, ráda bych Vám co nejsrdečněji poděkovala za skvělé tlumočení a vůbec za veškerou pomoc během naší besedy na Světě knihy!

Hana Parkánová-Whitton

spisovatelka
Kvalitní a rychlý překlad – zvládnuto v šibeničním termínu. Rodilý mluvčí neměl k překladu výhrady. Vstřícné jednání.

Jakub Pilař

Mgr. Zuzana Koudelková je velmi profesionální. Konsekutivně tlumočila na mezinárodním klinicko-logopedickém sympoziu z angličtiny do českého jazyka. Byla dochvilná, připravená, vstřícná a její překlad byl perfektní, i když byl odborně náročný.

Barbora Richtrová

Klinicko-logopedické sympozium
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS