Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zuzana Petrovičová

Zuzana Petrovičová

specialistka na online marketing a PPC kampaně

Zuzana Petrovičová
Zuzana Petrovičová - logo

Chcete zlepšit výkon svého webu a reklamních kampaní? Zanalyzuji váš projekt a pomohu vám nastavit efektivní online marketing. Kampaně vždy optimalizuji na co nejlepší výkon za co nejnižší náklady.

  • Analýza klíčových slov – Podrobná analýza klíčových slov jako cenný zdroj informací pro váš online byznys.
  • Tvorba PPC kampaní – Návrh, nastavení a vytvoření PPC kampaní v systémech Google AdWordsSeznam Sklik s ohledem na budoucí optimalizaci a náklady. Kampaně propojím s Google Analytics pro přesnější měření úspěšnosti webového projektu.
  • Správa PPC kampaní – Optimalizace, vyhodnocení a pravidelný reporting stavu PPC kampaní. Dlouhodobá profesionální správa s ohledem na výkon a cenu.
  • Audit stávajících PPC kampaní – Analýza a vyhodnocení všech vašich stávajících kampaní. Výstupem analýzy je přehledný report.
  • Marketingové konzultace – Pomohu vám se zorientovat ve světě internetového marketingu, najdu pro vás nejvhodnější strategii a poradím, jak zlepšit výkon webu.

V prostředí online podnikání se pohybuji přes 5 let. Za tu dobu jsem získala mnoho zkušeností a založila vlastní značku Grow Marketing. Jsem zapálená a nadšená pro věc. K byznysu svých klientů se stavím stejně, jako by to byl můj vlastní – moje kampaně vám musí přinášet zisk! Vlastním certifikát Google AdWords.

Certifikace:

Školení Google AnalyticsŠkolení SEOCertifikace AdWords pro Inzerci v NákupechCertifikace pro videoreklamu AdwordsCertifikace pro vyhledávací síť Adwords

Status:

dočasně nepřijímá zakázky

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč internetový marketing?

Jedině u internetového marketingu lze přesně měřit návratnost investic a efektivně tak využívat reklamní rozpočet. Prostřednictvím internetové reklamy můžete přesně cílit a oslovit tak pouze uživatele, kteří odpovídají vaší cílové skupině.

Výhody online marketingu

  • náklady pod kontrolou, úspěšnost reklamy lze přesně měřit
  • přesné cílení
  • 78 % obyvatelů ČR využívá internet, z toho 50 % nakoupí přes internet min. 1× měsíčně
  • tržby z online nákupů rostou meziročně o 16 %

Ceny

Při jednorázové službě si počítám hodinovou sazbu 500 Kč. Při dlouhodobější spolupráci (měsíční fakturace) je cena individuální dle velikosti projektu.

Kontaktní informace

Zuzana Petrovičová
Jerevanská 16
Praha 10 - Vršovice
101 00
Mobil:775 592 426
Email:info@grow-marketing.cz
Web:www.grow-marketing.cz
Facebook:Facebook growmarketingcz
Twitter:Twitter growmarketingcz
:87326833

Doporučení z první ruky

Delší dobu jsem hledal někoho zodpovědného a profesionálního na vytvoření reklamních kampaní Google AdWords pro můj e-shop BAHCO-nářadí. Na doporučení známého jsem si nakonec vybral paní Zuzanu, která splňuje všechny moje požadavky a musím ji všem upřímně doporučit.
Radek Valenta
majitel e-shopu BAHCO-nářadí

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS