Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zuzana Petrovičová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zuzana Petrovičová — specialistka na online marketing a PPC kampaně

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Zuzana Petrovičová:
Grow Marketing nám udělal audit našich kampaní. Přínos navrhovaných úprav byl výrazný. Zvýšili se prodeje i zisk z AdWords a Sklik.

Hana Trusková

provozovatelka webu Skvělé prádlo.cz
www.skvele-pradlo.cz
Se Zuzanou spolupracujeme již asi rok. Zoptimalizovala nám naše kampaně velmi efektivně. Trochu se zvýšila cena, ovšem výrazně stoupnul konverzní poměr a návratnost našich investic do PPC kampaní.

Tom T.

provozovatel webu SeasonAlgo.com
www.seasonalgo.com
Se službami paní Petrovičové jsme velmi spokojeni, její doporučení jsou kvalitní a velmi nám pomohly. Příjemná je také její přátelská a trpělivá komunikace. Analyzovala naši situaci a navrhla optimální řešení pro rozvoj online marketingu. Její služby tedy můžeme s čistým svědomím doporučit.

Tomáš Nimmerrichter

předseda neziskové organizace VETO z.s.
Doporučuji služby Zuzany Petrovičové. Využíváme správu PPC kampaní. Na její práci oceňuji flexibilitu, aktivní přístup a orientaci na výsledek.

J. Balek

provozovatel eshopu Skleněnýshop.cz
www.sklenenyshop.cz
Paní Petrovičová nám spravovala PPC Adwords a Sklik v předvánočním období. Dosáhli jsme zajímavého konverzního poměru a snížila se i částka na získání jedné konverze. Předem stanovené cíle byly tedy naplněny.

Martin B.

Po doporučení převzala Zuzana kompletní správu PPC kampaní u našeho webu, kampaně se krásně scelily a po optimalizaci se také pěkně rozběhly. Posun oproti předchozí agentuře je výrazný. Zkušenost a styl spolupráce mi maximálně vyhovuje a proto postupně rozbíháme další projekt, který svěřujeme přes PPC rovnou do těch nejlepších rukou. Za sebe mohu určitě doporučit.

Jakub Najdek

www.elementstore.cz ~ najdekj@gmail.com ~ 739 357 989
Profesionální přístup, flexibilita, kreativita, spolehlivost a poradenství v mnoha směrech, to je naše zkušenost s paní Petrovičovou. Spolupracujeme již několik měsíců, tvoří pro nás a spravuje cílené produktové kampaně, pomáhá se zorientovat v online marketingu. Věřím, že po optimalizaci dosáhneme ještě lepších výsledků a naši spolupráci dále rozšíříme.

Barbora Ostertágová

jednatel firmy Svět pod střechou
www.svetpodstrechou.cz
Než jsme si dohodli spolupráci, už jsme měli PPC kampaně nastavené od jedné poradenské agentury, ale paní Petrovičová vytvořila nové a efektivnější kampaně. Máme teď vyšší konverzní poměr a platíme méně. Líbí se mi její komunikativní a vysvětlující přístup a ochota. Doporučuji její zkušenosti všem, kteří chtějí získat více z PPC kampaní na Skliku a Adwords.

Martin Polášek

jednatel společnosti EMPOLAS s.r.o.
www.actimaris.cz ~ martin.polasek@empolas.com ~ 602 556 877
Paní Petrovičová je velmi ochotná a pracovitá. Snaží se pomáhat jak to jde, přichází s novými nápady a užitečnými radami. Je vždy na příjmu když je nutně něco potřeba vyřídit nebo si nevíme rady. Vždy dokáže velmi ochotně poradit a pomoci. Spolupráce s ní je velmi zdařilá a příjemná. Rozhodně doporučujeme.

Gabriela Mošová

Provence Opava
www.provence-opava.cz
Delší dobu jsem hledal někoho zodpovědného a profesionálního na vytvoření reklamních kampaní Google AdWords pro můj e-shop BAHCO-nářadí. Na doporučení známého jsem si nakonec vybral paní Zuzanu, která splňuje všechny moje požadavky a musím ji všem upřímně doporučit.

Radek Valenta

majitel e-shopu BAHCO-nářadí
www.bahco-naradi.cz ~ 721 029 700
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS