Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Slánská > Ukázky práce > Ilustrace pro personalizovanou knihu Slabikář povolání - vydalo nakladatelství ELTISK s.r.o.

Ilustrace pro personalizovanou knihu Slabikář povolání - vydalo nakladatelství ELTISK s.r.o.

Zobrazuji položku č. 11 z celkem 72 položek v této galerii:

Ilustrace pro personalizovanou knihu Slabikář povolání - vydalo nakladatelství ELTISK s.r.o.
« Předcházející Ilustrace pro knihy Dorotka a Tajemný deštník + Honzík a tajemná zvířátka  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace do knihy na obálku Ja, rytier  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace pro personalizovanou knihu Slabikář povolání - vydalo nakladatelství ELTISK s.r.o.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Knihy Já v školke (pro Dreamstory.sk)  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace pro knihu Boo the Atchoo, Napsala: Monique Le Riche  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zuzana Slánská

Ing. Zuzana Slánská

ilustrátorka, grafička a cartoon artist — Dětské ilustrace pro knižní publikace, omalovánky a hry, ilustrace na míru pro webové stránky, tiskoviny a jiné propagační materiály. Také návrh reklamní grafiky, která osloví klienty vhodnou kombinací barev, fontů a grafických prvků. Reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 733 702 808 ~ Email: zuzana@slanska.cz ~ Web: slanska.cz
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. Zuzana Slánská Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS