Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Slánská > Ukázky práce > Terapeutické pomůcky - ŽIVOT JE ŽIVOT / Life is life cards (pro www.b-creative.cz)

Terapeutické pomůcky - ŽIVOT JE ŽIVOT / Life is life cards (pro www.b-creative.cz)

Zobrazuji položku č. 37 z celkem 63 položek v této galerii:

Terapeutické pomůcky - ŽIVOT JE ŽIVOT / Life is life cards (pro www.b-creative.cz)
« Předcházející Obraz pro volnou chvíli plný her na téma piráti (zakázka pro Luboše Repku)  (zobrazit v plné velikosti)Terapeutické karty, vč. obalu i návodu  (zobrazit v plné velikosti)Terapeutické pomůcky - ŽIVOT JE ŽIVOT / Life is life cards (pro www.b-creative.cz)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrace do knihy - koncept postav pro dětskou knihu  (zobrazit v plné velikosti)Nabídkový leták pro Epson  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zuzana Slánská

Ing. Zuzana Slánská

ilustrátorka, cartoon artist, grafička — Dětské ilustrace pro knižní publikace, omalovánky a hry, ilustrace na míru pro webové stránky, tiskoviny a jiné propagační materiály. Také návrh reklamní grafiky, která osloví klienty vhodnou kombinací barev, fontů a grafických prvků. Reference.
Status: k dispozici jsem od 1.7.2019. ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 733 702 808 ~ Email: zuzana@slanska.cz ~ Web: slanska.cz
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Zuzana Slánská Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS