Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Hayek Urbánková

Mgr. Zuzana Hayek Urbánková

překladatelka anglického jazyka

Mgr. Zuzana Hayek Urbánková

Nabízím profesionální obousměrné překlady angličtiny se zaměřením na všeobecné i odborné texty (seminární a diplomové práce, abstrakty a resumé, manuály), marketingové texty a reklamní sdělení, webové stránky, humanitní vědy, dějiny, kulturu a umění, obchod, cestovní ruch apod. Dále překládám dabing a titulky (překlad existujících načasovaných titulků nebo i jejich tvorba včetně časování); také překlady z odposlechu a přepis audia v angličtině.

Získala jsem odborné vzdělání na Ostravské univerzitě v oboru Angličtina ve sféře podnikání a navazujícím magisterském oboru Angličtina na Filozoficko-přírodovědecké fakutě Slezské univerzity v Opavě. Mám praxi s překlady i výukou angličtiny jako soukromá učitelka a lektorka jazykové školy. Kladu důraz na spolehlivost a korektní jednání.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Zuzana Hayek Urbánková
Mánesova 3
Havířov (Moravskoslezský kraj)
736 01
Mobil:608 225 695
Email:z.urbankova@centrum.cz
Skype:Skype z.urbankova
Účet:2600086417 / 2010 (Fio)
:76344983

Doporučení z první ruky

Paní Urbánková pro mě překládala dotazník z češtiny do angličtiny pro mou bakalářskou práci, která se týká cestovního ruchu. Jak komunikace, tak i překlad byl velmi rychlý. Jsem z výsledkem spokojena a mohu jen doporučit.
Romana Nykrmajerová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS