Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Hayek Urbánková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Hayek Urbánková — překladatelka anglického jazyka

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Hayek Urbánková:
S paní Urbánkovou spolupracuji již delší dobu v oblasti překladů anglických textů do češtiny. Nikdy nešlo o otrocké překlady z jednoho jazyka do druhého a tak nebylo jednoduché najít někoho, kdo je schopen plně pochopit anglický text a pak ho významově přeložit do češtiny. Musím říct, že se v tomto ohledu paní Urbánková ukázala jako skvělá volba. Překlady byly vždy velmi rychle hotovy a s jejich kvalitou jsem byl vždy 100% spokojen. Mohu paní Urbánkovou s dobrým svědomím každému doporučit.

Dr. Ivan Černohorský

www.mindset.cz ~ cernohorsky.iv@gmail.com ~ 775 680 057
Spolupracuji s touto profesionální překladatelkou již přes dva roky. Tato délka spolupráce již sama o sobě vypovídá, že se vždy mohu spolehnout na kvalitně odvedenou práci. Její prací jsou odborné historické texty, kterým je nutné navíc i porozumět, aby se dosáhlo očekávaného výsledku. To vše tato překladatelka splňuje, jelikož má zájem, který také realizuje, že si před samotným překladem vše potřebné k danému překladu nastuduje, aby byl překlad co nejpřesnější. Poměr kvality a ceny je zde naprosto bezkonkurenční. Všem ostatním mohu tuto profesionálku zcela vřele doporučit a věřte, že v žádném případě nešlápnete vedle.

Jiří Princ

Paní Urbánková pro mě překládala jedno anglické video do češtiny, ke kterému jsem potřeboval vytvořit titulky. Komunikace byla rychlá a překlad ještě rychlejší. Doporučil jsem ji hned své manželce, která si obratem přeložila texty z češtiny do angličtiny. Jsem s výsledkem velmi spokojen a až budu potřebovat další překlady, určitě se na paní Urbánkovou znovu obrátím.

Lukáš Blažčík

www.optimizepress.com
Zuzanu ráda doporučuji pro její rychlé jednání a odborný překlad. Děkuji.

Iveta Viktorinová

Spolupráce s Mgr. Urbánkovou byla v naprostém pořádku. Zejména musím zmínit rychlou a bezproblémovou komunikaci, profesionální přístup a kvalitní zpracování překladu. Všem ji mohu jen doporučit!

Hana Holan

Ing. Petr Dufek
Zuzanu Urbánkovou mohu opravdu doporučit. Veškeré překlady mi dodala v termínu (i dříve) a ve vysoké kvalitě. Komunikace probíhala hladce.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
Téměř okamžitá reakce na poptávku, požadovaný překlad zaslán ještě dříve, než bylo domluveno. Byl jsem velmi spokojen. Doporučuji.

Milan Novák

milan.novak@veolia.com ~ 606 786 246
Jsme velmi spokojeni s překladem poskytnutým Mgr. Zuzanou Urbánkovou a těšíme se na další spolupráci. Překlad bez problému hned na druhý den.

Radek Vojkůvka

S paní Urbánkovou jsem velmi spokojený. Na poptávku překladu reagovala prakticky okamžitě a překlad byl hotový již druhý den. Jednalo se o překlad webu http://www.unknown-number.com (z češtiny do angličtiny).

Matěj Šerák

Spolupráci s překladatelkou Zuzanou Urbánkovou mohu jedině doporučit. Její jednání je velice rychlé, vstřícné a bezproblémové. Obratem reagovala i v průběhu neděle. Druhý den od zadání, tedy v pondělí dopoledne, již bylo hotovo. Také s cenou překladu jsem byla spokojená, takže za sebe mohu říct, že pokud budu znovu potřebovat, ráda se na ni opět obrátím.

Klára Beščecová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS