Zuzana Vášová

ilustrátorka a portrétistka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Trutnovsko

Jako ilustrátorka a kreslířka tvořím zejména portréty lidí a zvířat na zakázku, dále perokresby a ilustrace s přírodní tematikou vhodné také pro učebnice, knihy, omalovánky nebo informační tabule. Kreslím tužkou nebo tuší v černobílém formátu a příležitostně se věnuji malbě akrylovými barvami.

Portréty ztvárňuji na základě zaslané fotografie. Inspiraci pro autorské kresby a malby čerpám v říši přírody, hlavně v Krkonoších a Jizerských horách.

  • Zakázková kresba – Portréty zvířat i lidí dle vámi zaslaných fotografií, v černobílém provedení, formátu A4 a bez fixativu. Vhodné do rodinného alba stejně jako pro komerční účely.
  • Omalovánky – Kresba a prodej omalovánek se zvířecími či přírodními motivy pro vybarvení pastelkami, barvami, vodovkami nebo tužkou. Rychlý nákup a stažení v PDF i bez zasílání poštou.
  • Autorská kresba a ilustrace – Kresby černou a bílou tuší ve formátu A4 s přírodní tematikou.
  • Malby – Akrylové obrazy na plátně s motivy stromů, květin, zvířat nebo lesních zákoutí. Některé obrazy disponují rámem, jiné jsou domalované až do bočních hran a rám nepotřebují.

Výtvarné umění v kombinaci s přírodou jsou pro mne zdrojem radosti a inspirace od dětských let. Fascinace ilustracemi v pohádkových a dobrodružných knížkách mě přivedla k vlastní tvorbě, kterou charakterizují realistický, jednoduchý styl a přírodní tematika.

Ve světě lesů, luk a hájů nacházím odpočinek a podněty nejen pro výtvarné počiny, ale i esejistické příspěvky, jež publikuji na svém blogu.

Od roku 2013 se kresbě a ilustraci věnuji na pravidelné bázi. Za svou kariéru jsem několikrát vystavovala v prostorách firem, galerií nebo muzeí. Občasně přispívám také do tištěných médií – např. dětský časopis Ahoj divočino.

Zuzana Vášová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Zuzana Vášová
Erbenova 2337
Dvůr Králové nad Labem (Královéhradecký kraj)
544 01
Mobil:723 117 721
Email:zv-obrazky@seznam.cz
Web:zuzana-vasova.cz
Facebook:zuzana.vasova.5283
Instagram:zuzana_vasova
Účet:237754302/0600 (Moneta)
IČ:09100971