Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Přihláška na sraz

Pozvánka na 1. sraz Na volné noze v Praze

o víkendu 1. až 3. června 2018

1. sraz Na volné noze v Praze

Milí přátelé na volné noze,

výroční sraz nezávislých profesionálů pořádáme letos 1.–3. června poprvé v Praze, coby každoroční oslavu svobodného podnikání a života na volné noze. Tímto vás srdečně zveme včetně vašeho společenského doprovodu.

Program srazu je poměrně neformální a setkávací, navazuje na to nejlepší z předchozích 12 ročníků. Na co se můžeme letos těšit:

Přihlásit se můžete jednoduše přes formulář níže s následným zasláním úhrady na náš účet. Instrukce k platbě se vám zobrazí ihned po odeslání přihlášky.

Těšíme se, že naše pozvání přijmete a přijedete dobře naladěni!

Robert Vlach
za celý pořadatelský tým Na volné noze

Přihláška na sraz

Shrnutí:
1. až 3. června 2018 v Praze (od pátku odpoledne do nedělního poledne).
Místem konání je Sněmovní 7 (pátek a sobota) a Paralelní Polis (neděle).
Úhrada účasti se provádí převodem do 3 dnů od odeslání přihlášky.
Cena včetně DPH 21 % zahrnuje účast, občerstvení a rauty (bez ubytování).
Členové: — cena za osobu pro členy Na volné noze a jejich doprovod
Ostatní:
— posledních 7 vstupenek za tuto cenu
— kombo: účast na srazu + roční členství Na volné noze
Doprovod? (vy a váš doprovod; na jedné faktuře)
Děti? × 900 Kč — cena za dítě ve věku 1–15 let

Časté dotazy — Kde se ubytovat?

Pokud jste přespolní, zkuste si projít nabídky ubytování v Praze na Airbnb a Booking.com nebo českých webech Hotel.cz, Hotely.cz a DoPenzionu.cz.

Kdo na srazu bude?

Spousta zajímavých freelancerů — viz aktuální seznam účastníků.

Jak bude sraz probíhat?

V pátek od 15 hodin bude otevřený vstup do Sněmovní 7 na Malé Straně s registrací, občerstvením a místem pro setkávání. Po šesté začíná společenský večer s představením účastníků, rautem, degustací vína a živou muzikou čerstvého držitele Anděla Mariana Friedla a Leny Yellow. (Srazu v pátek předchází Den otevřených coworkingů v padesátce coworků po celé ČR.)

V sobotu dopoledne od 9 hodin se můžete přidat na společnou procházku po Malé Straně a dál, cvičení jógy nebo nějaký workshop. Odpoledne budou na programu seznamovací schůzky a minimarket produktů a služeb aneb #ukažcoděláš… Po šesté hodině se můžete těšit na hodinové pásmo rozhovorů a další společenský večer s rautem, čajovým barem, degustací a živou muzikou.

Nedělní program v Paralelní Polis od 9 hodin bude mít podobu moderovaných debat se třemi výjimečnými hosty. Investor Daniel Gladiš, cestovatelka a digitální nomádka Lucie Radová a lifehacker Tomáš Baránek se vám představí v hodinových blocích a debatě, ve které se můžete zeptat na vše, co vás k jejich tématu zajímá. Předpokládaný konec je ve 13:30 hod.

Kde se dá parkovat?

Na hlídaném parkovišti Za Ženskými domovy 124/3, Praha 5 (na Andělu, u autobusové stanice Na Knížecí) jsme domluvili zvýhodněné parkování od pátku do neděle za 500 Kč. Obsluze stačí nahlásit heslo NA VOLNÉ NOZE a můžete odjíždět/přijíždět, kolikrát chcete. Na místo srazu se pak snadno dostanete např. tramvají č. 12 nebo 20 (na Malostranské náměstí, doba jízdy cca 10 minut). Další alternativy parkování jsou OC Nový Smíchov (590 Kč za víkend), záchytná parkoviště P+R na okrajích města s dobrou návazností na MHD (260 Kč za 2 noci) nebo fialové parkovací zóny, které jsou zdarma během soboty a neděle. V neděli můžete poblíž Paralelní Polis využít holešovické parkoviště s vjezdem na adrese U Průhonu 13 za 30 Kč na hodinu stání.

A co děti?

Děti určitě přihlásit můžete, jen bude náročnější si je ohlídat. V domě jsou poměrně strmé schody a je tedy nutné, abyste měli děti pod stálým dohledem kvůli jejich bezpečnosti. Pokud se rozhodnete děti přihlásit, mohou si při vstupu vybrat nějaký malý dárek :)

Jde o neziskovou akci?

Ano. Veškeré příjmy z účastnických poplatků jdou do přímých nákladů srazu.

Proč platí členové méně?

Členové Na volné noze platí za roční členství a jednou z jeho výhod je sleva na naše srazy, školení a think-tanky. Nižší cena pro členy je tedy podmíněna placeným členstvím.

Dá se koupit jednodenní účast?

Bohužel ne. Účastnický poplatek prostě pokrývá účast jedné konkrétní osoby bez ohledu na délku její přítomnosti na srazu.

Všeobecné podmínky pro účastníky srazu

 1. Kapacita srazu je omezená. Přihlášku prosím zaplaťte převodem do 3 dnů podle instrukcí, které obdržíte po odeslání. Přihlášky neuhrazené v termínu se ruší.
 2. Cena zahrnuje účast pro jednu osobu, nápojový servis, dva společenské večery s živou muzikou a rautem. Cena nezahrnuje ubytování a jiné stravování.
 3. Zvýhodněná členská cena účasti platí pouze pro registrované členy Na volné noze. Nejste-li dosud registrováni, můžete využít výhodného komba účasti + registrace.
 4. Členové mohou ve zvýhodněné ceně přihlásit jednu další osobu jako doprovod. Zvýhodněná cena doprovodu platí i při výběru komba účasti a registrace.
 5. Zvýhodněnou členskou cenu nelze nárokovat zpětně.
 6. Změny programu či místa konání jsou vyhrazeny. Přesnější program a instrukce vám zašleme pár týdnů před srazem. Podrobnosti ladíme i podle počtu přihlášených.
 7. Po desáté jsme nuceni dodržet noční klid. Večerní program bude pokračovat uvnitř.
 8. Prostory s přístupem pouze pro organizátory ohradíme. Berte na to prosím ohled.
 9. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí.
 10. Účastníci zodpovídají za škody, které způsobí.
 11. Účastníkům srazů posíláme pozvánky také na budoucí ročníky. K jinému účelu nebudou vaše kontaktní údaje použity a zasílání je možno kdykoli na požádání zrušit.
 12. Storno poplatek při zrušení účasti do 27.5. je 50 %, v týdnu konání akce 100 %. Do 27.5. je také možné účast v plné ceně zaměnit za jinou službu Na volné noze.

Jakékoli dotazy vám ochotně zodpoví naše zákaznická podpora. Těšíme se na vás!

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS