Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Obermajerová — lektorka angličtiny se specializací na rozvoj mluvené angličtiny bez učebnic

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Adéla Obermajerová:
Účast na kurzu s Adélou mi přinesla zjištění, že učit se cizí jazyky nemusí být vykoupeno potem a krví, ale že je to prostě zábava, která posouvá hranice vašich možností. Také objevíte (tedy v mém případě určitě), že šedá kůra mozková není ještě tak ošoupaná, jak se dříve zdálo a rozhodně se na ní ještě leccos uchytí. Adéla mě jako lektor nejen učí, ale také vyvolává touhu po samovzdělávání svým pozitivním přístupem a nadšením pro svou práci, která ji evidentně baví. Pokud se tedy rozhodujete, zda se začít potýkat s cizím jazykem, vřele doporučuji začít právě zde, protože Adélino nadšení je vysoce nakažlivé a radost z vašich úspěchů opravdová. Přínos, který má pro mne největší význam, je ten, že ze stavu „musím se naučit angličtinu“, jsem nyní ve fázi, kdy se chci učit angličtinu.

Zdeněk Janoušek

www.pernickyzemlyna.cz ~ quigley@seznam.cz
Tento kurz je jedinečný přístupem slečny učitelky. Každého „učence“ vede zvlášť jeho cestou, jeho tempem a v souladu s jeho duší. Účast na kurzu mi do života přinesla úplně novou sílu, energii a chuť tvořit. Rozveselilo mě to :-) Mám nyní úplně přirozenou a hravou chuť se učit, bez jakýchkoliv tlaků, naopak lehce.

Eva Kosinová

evkosinova@seznam.cz
Co mi Adélin tutoring 1 na 1 osobně přinesl do života? Především dvě věci, které budou znít zvláště, ale je to tak. Za prvé to je zamyšlení se nad tím, jestli se člověk dokáže sám od sebe vymanit ze stereotypu běžného života a položit si otázku, zda jde směrem, kterým chce jít? Kde je ten správný impuls nebo inspirace i pro tak zásadní věci, jako je změna práce? Druhou věcí je pak uvědomění, že mě nikdy na žádné škole (od základní po VŠ) nenaučili metody, jak se správně učit. A právě v tom jsem během tříměsíčního kurzu s Adél udělal největší pokrok. Změnilo se i to, že nyní se angličtině věnuji o dost systematičtěji a využívám jiné zdroje, než klasické učebnice. Adélin tutoring je jedinečnou a super kombinací jak osobního, tak pedagogického přístupu. Lektorka umí jazyk vysvětlit komplexně a přitom nenásilnou formou.

Jiří L.

projektový manažer
jirkaltk@email.cz
Můj pohled na výuku angličtiny se změnil výrazně. Dosud jsem znala pouze jednu tvář výuky AJ a ta mě nenadchla ani nic nenaučila. S Adél je to úplně jiné. Když jsem se do kurzu přihlašovala, doufala jsem, že se dá AJ vyučovat i jinak, efektivněji a zábavněji. Ano, lze to – v Lotus English s Adél :-) Rozhodně se již nebojím mluvit. Kurz mě také naučil, jak zvládat stres a dodal mi zdravou dávku sebevědomí. Adél má velice přátelský přístup a je velice ochotná. Docházela jsem na individuální kurz a mohla jsem se kdykoliv na všechno zeptat (když u mě pokulhávalo pochopení určité problematiky). Určitě bych lekce všem vřele doporučila. Stálo to za to a budu chtít pokračovat, protože mi to skutečně dalo hodně.

Monika Drozdová

fundraiser v neziskové organizaci
drozdovamonika@email.cz
Můj největší pokrok je, že už se angličtiny nebojím. Bez problémů vyřídím hovor v AJ dokonce i po telefonu. Účast na kurzu mi přinesla poznání, že jazyk se dá učit zábavně, hravě – a to angličtina s Adélou prostě je! Hodiny jsou plné aktivit, během kterých očekávejte všechno, jen ne nudu. Moc se mi líbila kombinace různých zdrojů, odkazů a doporučení šitých přímo na míru mé úrovni. Je vidět, že Adélu její práce baví. Pokud máte dost sezení v lavicích a jste připraveni se sami aktivně zapojit a pracovat na svém rozvoji, pak angličtinu s Adélou rozhodně doporučuji!

Ing. Klára Špirková

Executive manager v obchodní společnosti
klara.spirkova@gmail.com
Adél používá zajímavou metodu, která pracuje velmi nenápadně, ale brzy přináší slyšitelné výsledky: jako když se učím používat vše zároveň, a ono se to skládá jako puzzle. Čím dál víc se mi ten jazyk rozkrývá a já nejen že rozumím, ale čemu rozumím, to umím i říct. Což považuji za důležité, protože vím, že hodně lidí rozumí, ale mají problém MLUVIT. Lekce s Adél uteče neskutečně. Mluvíme, hrajeme si, což mě tedy překvapilo – je to prostě zábava. Tím, že dostávám vtipné domácí úkoly, mě baví příprava, prostě to jde lehce a hravě a motivuje mě to věnovat se jazyku i doma. Nejlepší na tom je to, jak se umí Adel radovat z mých pokroků. Jako učitelku ji mohu naprosto doporučit, protože je nejen milá a kreativní, ale i velmi trpělivá.

Magda Křepelková

m.krepelkova@seznam.cz
Na hodiny angličtiny s Adélou se pokaždé těším! Lekce jsou přizpůsobeny přesně mé úrovni. Díky zábavným aktivitám nemám nikdy pocit, že bych se něco „biflovala“. Už za několik lekcí po začátku kurzu jsem na sobě cítila velký pokrok. Pracujeme se spoustou různorodých materiálů, které mi pomáhají anglický jazyk lépe pochytit a pochopit. Velmi se těším na další spolupráci.

Leona Frajtová

l.goldefusova@seznam.cz
S Adélou právě absolvuji soukromý kurz angličtiny a pociťuji značné zlepšení mých znalostí, zejména slovní zásoby a komunikace. Vyhovuje mně její přístup vysvětlovat vše v angličtině a vést lekci pouze anglicky, a to i když dojde na gramatiku, což byl zpočátku trochu nezvyk. Když náhodou začnu mluvit česky, dělá, že nerozumí :) Při hledání významu zapojujeme i jiné způsoby dorozumívání – gesta, kreslení. A v současnosti? Dokonce už sám raději hledám význam nových slovíček v anglickém slovníku s definicí než v česko-anglickém, protože vidím, že mně to opravdu pomáhá!

Radim Kolář

radim.kolar@email.cz
V souvislosti s právě absolvovaným půlročním kurzem anglického jazyka vedeným lektorkou Mgr. Adélkou Obermajerovou píši s kladnou referencí. Přesněji řečeno chválím její osobité vedení kurzů v přátelském duchu a zároveň nikdy neopomíjený důraz na kvalitní přípravu i průběh výuky. Tímto bych rád ještě jednou Adélce poděkoval :)

Dušan Hradil

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS