Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Filáčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Barbora Filáčková — HR specialistka, personalistka a koučka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Barbora Filáčková:
V rámci ročního projektu jsme se společně připravovali na přechod z interního IT do nové samostatné firmy. Tento projekt je završen úspěšným fungováním nové společnosti iStone Czech. Se společností Evolta budeme nadále spolupracovat. Lidé z Evolty nám vždy dobře poradí, jak v danou situaci pracovat s lidmi tak, abychom podporovali radost z práce u našich zaměstnanců i jejich pracovní výsledky.

Luděk Hlaváček

ředitel společnosti iStone Czech
cz.istone.com
Díky Evoltě se nám za necelé tři měsíce podařilo postavit tým o velikosti 8 seniorních obchodníků. Pomáhají nám také s budováním firemní kultury a rozvojem našich manažerů. Naše spolupráce má dlouhodobý charakter. Zajišťují pro nás kompletní náborový proces, a to jak na obchodní, marketingové a administrativní pozice, tak i do našeho technologického oddělení. Mají cit na to najít ty správné lidi, které potřebujeme. Rozvíjí naše manažery v oblasti soft skills. Společně jsme implementovali nastavení individuálních cílů a pravidelné hodnocení našich zaměstnanců, které přispělo ke zvýšení motivovanosti lidí v naší firmě. Máme za sebou i mzdový audit. Jsou pro nás de facto interním HR oddělení s výbornými zkušenostmi, znalostmi i dovednostmi, které nám s radostí dle potřeby předávají.

Jakub Mahdal

majitel a CEO společnosti Safetica Technologies
Evolta nám v neuvěřitelně krátkém čase za adekvátní odměnu našla špičkového technologického šéfa. Nyní nám pomáhají již s obsazením všech pozic do firmy. Jsou pro mě zárukou kvalitních kandidátů a obrovské úspory času a pomáhají tak růstu našich služeb. Kromě zajištění vyhledání těch pravých lidí, které potřebujeme, jsem s Bárou Filáčkovou pracoval také na svém osobním rozvoji v rámci individuálního koučování. Školení a tréninky mně již nepřinášely to, co jsem potřeboval. Ovšem během několika sezení s Bárou se mi podařilo získat novou energii a radost z rozvoje své firmy. Podařilo se mi získat jednak rovnováhu do svého života, ale i nové impulsy a nápady do rozvoje businessu pro své klienty. Tento způsob rozvoje a posunu je velice efektivní a všem majitelům firem ho vřele doporučuji. Posune vás dál, a navíc neuvěřitelně rychle.

Mirek Uďan

majitel a CEO společnosti Shoptet s.r.o.
Evolta je naším dlouhodobým partnerem v HR oblasti. Naše společnost za poslední rok vyrostla z 30 na 350 lidí. Bára a Mirka z Evolty jsou oporou pro nás i naše manažery ve zvládání růstu. Mezi konkrétní projekty, na kterých společně pracujeme, patří: obsazování seniorních pozic, řízení organizačních změn, rozvoj manažerů i zaměstnanců, rozvoj HR týmu i pomoc při zaváděním HR procesů, jako je třeba zlepšení interní komunikace a systém hodnocení našich lidí tak, abychom lidi správně motivovali a zlepšili efektivitu jejich práce. Spolupráci s Evoltou určitě doporučujeme.

Oliver Dlouhý

Skypicker
Služeb Evolty využívám dlouhodobě pro nábor zaměstnanců na klíčové pozice a také pro konzultace v oblasti HR a personálního vedení týmu. Jsem přesvědčena, že dámy skrze naše strukturované rozhovory poznaly naši firmu velmi dobře, což se odráží v rychlém a úspěšném vyhledávání jedinců, kteří dobře zapadnou do kolektivu a přinesou očekávané kvality, dovednosti či impulsy. V období, kdy naše společnost procházela změnou interní struktury, jsem velmi ocenila také pomoc v nastavování nově zaváděných procesů a jejich komunikaci směrem do firmy. Evolta zkrátka nahrazuje naše neexistující, ale dobře fungující HR oddělení.

Tereza Vlková

Executive Director ve společnosti SPORT INVEST Marketing
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS