Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Blanka Sudíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Blanka Sudíková — soudní tlumočnice a překladatelka francouzštiny

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Blanka Sudíková:
Mám velmi dobrou zkušenost s paní Sudíkovou – tlumočení při notářských zápisech a soudní překlady. Určitě ji doporučuji.

Soňa Sedláčková

Chtěl bych paní Mgr. Blance Sudíkové poděkovat za velmi rychlou a kladnou reakci na naši poptávku překladatelských služeb z důvodu neočekávaného příjezdu našeho zahraničního partnera. Svého úkolu se paní Blanka zhostila na výbornou, její profesionální erudice byla i přes náročnost a odbornost překladu pozitivně hodnocena i našim zahraničním partnerem a měla zásadní vliv na kladný výsledek jednání, které navíc probíhalo v příjemné a uvolněné atmosféře. S ohledem na tuto pozitivní zkušenost paní Blanku doporučujeme našim dalším partnerům a její služby hodláme využívat i v následujícím období.

JUDr. Miloslav Oliva

jednatel společnosti VABERG spol. s r.o.
vaberg.cz ~ vaberg@vaberg.cz ~ 222 734 369
Naprosto perfektní kvalita překladu – kontrolující rodilí mluvčí téměř nenacházejí chyby. Dále musím pochválit včasné termíny dodání. Díky a doporučuji!

František Floder

CORAL-SHOP, s.r.o. (Ltd.)
www.coral-shop.com ~ frantisek@floder.info ~ 602 717 067
Paní Blanku Sudíkovou mohu opravdu doporučit. Tlumočila na svatbě mé dcery – velice kvalitně, spolehlivě a profesionálně, prostě na úrovni. I díky jejímu přispění proběhl obřad v milé atmosféře.

Gabriela Kliková

překladatelka
Paní Blanka Sudíková pro naši školu pracovala v rámci projektu mezinárodní partnerství technických škol, v němž byla partnerem naší školy L´école Technique – Exile des Méties de Lausanne (ETML), jako tlumočník a překladatel. Projekt byl financován v rámci fondu Partnerství, Programu švýcarsko-české spolupráce. Jednoletá spolupráce zahrnovala jak obousměrné překlady z českého a francouzského jazyka, tak tlumočení při konferencích a formálních jednáních a prezentacích, tak i neformálních setkáváních a volnočasových aktivitách naší a švýcarské skupiny. Blanka odváděla vždy profesionální výkony, byla spolehlivá, pečlivá a dochvilná. Tlumočení bylo přesné a věrně kopírovalo užívaný jazykový registr a ducha sdělení. S její prací jsme byli spokojeni a její služby můžeme vřele doporučit.

Ing. Drahoslav Matonoha

Ředitel Střední školy technické, Praha 4
Velice Vám děkujeme za tlumočení svatebních obřadů na našem zámku. S Vašimi službami jsme byli vždy velmi spokojeni jak my, tak naši klienti.

Jana Kunášková

event manager Chateau Hostačov
732 622 598
S paní Sudíkovou jsme spolupracovali již po několikáté jak na ověřených, tak obyčejných překladech z francouzštiny do češtiny i naopak a vždy k naší plné spokojenosti. Její služby a solidní jednání v oblasti překladů mezi českým a francouzským jazykem můžeme všem potencionálním zájemcům vřele doporučit.

Petr Myslík

Prague Institut
www.pragueinstitute.cz
Blanku mohu jen doporučit – příjemné vystupování a vysoká profesionalita a kvalita překladu. Objednám určitě znovu!

Anna Bláhová

Paní Blanku Sudíkovou mohu doporučit, opakovaně s ní spolupracujeme na tlumočení v terénu a překladech. Kromě odborných kvalit oceňuji pozitivní přístup i přes náročnější podmínky při několikadenních zakázkách.

Marcela Drotárová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS