Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Thaisz > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT konzultant, specialista na Google Apps a uživatelskou podporu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Daniel Thaisz:
Dan mě dokázal vyčistit zahlcený počítač prostřednictvím vzdálené pomoci, do té doby jsem vůbec netušila, že je něco takového možné. Naprostá spokojenost, vše na jedničku.

Petra Kučerová

www.matkakorektorka.cz
Dan Thaisz je profesionál – radí tak, aby to zákazník pochopil, vždy hledá nejlepší řešení z pohledu klienta a velmi dbá na zabezpečení dat i zařízení. Mám zkušenost s perfektním servisem starších zařízení a při pořizování nových mi dokázal vybrat takové (notebook, monitory, telefon), abych je efektivně využila při práci i v soukromí. Také ho můžu doporučit jako školitele G Suite (dříve Google Apps) jak pro soukromé, tak i firemní prostředí – jeho semináře jsou srozumitelné, poučné a velmi příjemné.

Gabriela Hašková

účetní
gabriela@haska.cz
S panem Thaiszem spolupracujeme již řadu let a je to skvělá spolupráce. Je šikovný a ochotný, všem doporučujeme.

Jitka Spiesová

prodejna učebnic Vachova 8, Brno
www.ucebnice.com ~ ucebnice.com@post.cz
Pan Thaisz mi vybíral nový laptop a počítač mi i spravuje. Počítač využívám více než 8 hodin denně a doporučený model velmi přesně odpovídá mým potřebám, jsem s ním nadmíru spokojená. Stejně tak jsem spokojená s cenou služeb pana Thaisze, která je podle mě pro klienta přátelská.

Kateřina Marková

Na Dana jsem se dostal přes doporučení a upřímně řečeno jsem byl ze začátku celkem skeptický. Naše první dohoda dopadla tak, že jsme se dohodli na tom, že jsme se nedohodli a měl jsem pocit, že tím se náš vztah s Danem ukončí – a bylo to právě naopak. Dan přijal to, že jsem teď jeho služby odmítl, porozuměl proč jsem se tak rozhodl (raději si v datech udělat pořádek než je přenášet) a místo toho, aby byl naštvaný, že hlavní zakázka nedopadla, se přesto o mě začal jako o klienta starat a poskytovat mi svůj nadstandardní servis. Tím si mě získal. Zároveň velmi oceňuji jeho flexibilitu a proklientský přístup, než když dostatečně dopíšu na messanageru svůj problém, tak problém již neexistuje. Pokud se rozhodujete zda-li ANO či NE, rozhodujete se až potom co Dana poznáte lépe.

Martin Luňák

Sales mentor
www.martinlunak.cz ~ ja@martinlunak.cz ~ 775 517 070
Jsem Danielův klient od počátku roku 2015 (internetové připojení, Wi-Fi, IP kamery, HW, SW). Po četných zkušenostech mohu vyzdvihnout především jeho erudici, vstřícnost a ochotu, jakož i časovou flexibilitu.

Jaroslav Zobač

Pan Daniel Thaisz je profesionálem ve svém oboru. Před začátkem spolupráce jsem byl sice vyděšen představou dalších nákladů do mé firmy, nyní jsem ale zjistil, že spolupráce s ním velmi pomohla nejen firmě, ale i mně osobně. Největší panika byl přechod na Google Apps, kde jsem sice stále zelenáč, ale již mě jeho metoda donutila umět s „gúglem“ to, co jsem znal dříve s běžnými programy – takže za rok jsem byl nucen :) se naučit to, co jsem jinde chytal za celý svůj profesní život. A z jeho faktur, z kterých jsem měl zmíněnou obavu, vycítím, že tam asi není započítaný všechen jeho čas.

Vladimír Paneš

majitel Day Spa Studio a Day Spa Shop
www.day-spa-shop.cz ~ panes@day-spa.cz ~ 777 043 785
Pana Thaisze můžu vřele doporučit. Pomohl nám nastartovat Google Apps a také byl nápomocen při řešení IT problémů. Služby, které nabízí, využíváme léta a jsme spokojeni. Pan Thaisz má profesionální přístup, reaguje rychle a vstřícně. Ráda bych mu tímto chtěla poděkovat, že v případě problémů se mohu na něho obrátit.

Libuša Bártová

jednatelka Glanet s.r.o.
www.glanet.cz
Služby Dana Thaisze jsou vysoce profesionální. Jsme velice spokojení s kvalitou poskytovaných služeb. Je trpělivý, snaží se přizpůsobit se potřebám klienta a najít pro něho to optimální řešení. Vřele jeho služby doporučuji.

Milana Brückner

Ze školení G Suits s Danem Thaiszem jsem byla nadšená. Dan má příjemné vystupování, naplno se nám věnoval, prošel podrobně jednotlivé aplikace a hned na místě pomohl s nastavením našich vlastních přístrojů. Kromě semináře jsme měli možnost využít ještě konferenčního hovoru a individuální lekce. Školení mi umožnilo daleko lépe využívat potenciál G Suits. Dan svou práci dělá s nadšením a profesionálně. Doporučuji ho svým známým.

Markéta Nováková

bioložka
novakova.marke@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS