Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Herbinger > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Herbinger — odhadce nemovitostí a realitní poradce

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. David Herbinger:
Ing. Petr Dufek
David Herbinger je především férový a schopný profesionál. Znám jej už dlouho a mohu ho vřele doporučit. Jedná absolutně férově, je 100% spolehlivý, dodržuje co slíbil, vzdělává se a velmi dobře se v oboru orientuje. Navíc je otevřený všemu novému a pomůže vám najít optimální variantu. Nedávno prodával moji nemovitost a výborně nastavil cenu, navíc mi pomohl vyřešit problémy, které prodej komplikovaly.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
S Ing. Davidem Herbingerem jsem spolupracoval při nákupu několika nemovitostí. Jakožto odhadce a realitní poradce má velmi dobrý přehled v tomto oboru. S průběhem celé spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji jeho dodržování domluv, dochvilnost při pracovních schůzkách a přátelský přístup.

prof. Ing. Radek Čada, CSc.

Ostrava
Robert Vlach
Davida Herbingera znám dlouhá léta a za jeho spolehlivost, profesionalitu a morální integritu bych dal ruku do ohně. Vše, čemu věnuje svůj čas, dělá s maximálním nasazením a na výsledku je to znát. V posledních 10 letech se mnou spolupracoval na řadě realitních i jiných projektů. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že David je posilou každého týmu. Získejte jej pro svou věc a odvede za vás takový kus práce, že se nebudete stačit divit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Děkuji panu Ing. Herbingerovi za cenné podněty při konzultaci stran realitního trhu a ocenění nemovitostí. Jeho přístup byl otevřený, věcný a vstřícný. Mohu doporučit dalším klientům.

MUDr. Martin Švébiš

Ostravice
Pan Herbinger patří mezi realitními poradci k těch velmi spolehlivým, seriózním a pečlivým. Spolupráce s ním byla absolutně bezproblémová. Mnohdy navrhl unikátní řešení na základě svých hlubokých dlouholetých znalostí problematiky obchodu s nemovitostmi. Na základě úspěšně prodaného bytu pokračujeme ve spolupráci v prodeji pozemků a víme, že výsledek bude stejný – spokojenost na obou stranách.

Ing. Dagmar Papřoková

Frýdlant nad Ostravicí
Jan Vančura
Potřeboval jsem rady a zkušenosti ohledně koupě rodinného domu s pozemkem. Jelikož jsem v těchto věcech laik, obrátil jsem se proto na Davida Herbingera. Velmi kladně hodnotím osobní i profesionální přístup, velký přehled k dané věci, dobrou komunikaci a vstřícnost. Za kompletní servis velmi dobrá cena. Všem vřele doporučuji.

Jan Vančura

izolatér a údržbář se specializací na hydroizolace a izolace staveb
Přes jistou realitní kancelář jsem prodal rodinný dům a měl tak povinnost uhradit daň z převodu nemovitosti. RK objednala odhadce, se kterým se však situace značně zkomplikovala. Z tohoto důvodu jsem se obrátil na odhadce Ing. Davida Herbingera. Podmínky, na kterých jsme se domluvili, byly zcela splněny a s výslednou prací jsem navýsost spokojen.

MUDr. Tomáš Kaštovský

David Herbinger pro mě zpracoval odhad nemovitosti — komerčního objektu v Ostravě – Kunčicích. Hotová práce naprosto splnila mé očekávání a jsem spokojen s kvalitou odhadu, rychlostí zpracování i s domluvenou cenou za odhad.

Petr Dušek

truhlář a stolař se specializací na atypické výrobky a nábytek z masivu
duffy.cz@googlemail.com ~ 774 499 798
Pana Herbingera jsem oslovila při prodeji mé nemovitosti. Nejprve nemovitost odborně prověřil, poté navrhnul prodejní cenu, se kterou jsem byla spokojena, a vyhledával zájemce o koupi. Během 3 měsíců našel vhodného kupujícího, připravil veškeré podklady, ale především zajistil všechny důležité věci pro to, aby byl celý proces pro mě bezpečný. Se spoluprací jsem velmi spokojena a rozhodně pana Herbingera, vzhledem k jeho odborným znalostem, doporučuji.

Jana Petrášová

Ostrava
S odhadcem Ing. Davidem Herbingerem spolupracují firmy Beruška realitní kancelář a Elvac Reality již delší dobu. Jedná se o odhady různých druhů nemovitostí — byty, rodinné domy, pozemky, rekreační nemovitosti aj. Jako jednatel obou společností mohu vyzdvihnout jeho spolehlivost, odbornost a flexibilitu. Se spoluprací jsme velmi spokojeni a můžeme doporučit všem potenciálním klientům.

Bc. Tomáš Demběc

jednatel firem Beruška realitní kancelář s.r.o. a Elvac Reality s.r.o.
www.rkberuska.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS