Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Karban — automatizátor linuxových serverů, konzultant a lektor

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace David Karban:
Pavel Minář
Davidových služeb jsem využil několikrát a vždy jsem byl více než spokojen. Např. naposledy mi David vytrhl trn z paty, když jsem u mého klienta narazil na nesrovnalosti v nastavení DNS. David vše „vyčistil“ a uvedl do pořádku. Na Davidovi, kromě profesionality a rychlosti, oceňuji také jeho „Tím se netrap, to je moje práce.“ Nezatěžuje mě technickými detaily, prostě problémy řeší.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
S panem Karbanem spolupracuji již několik let. Začalo to na projektu BookFan.eu, kde se nám staral o instalaci a správu serverů. Jeho služeb jsem poté začal využívat i u projektu Naučmese.cz. Zatím mi vždy byl schopen pomoci k plné spokojenosti. Ať už se jednalo o analýzu nastavení serveru, nastavení zálohování, instalací složitějších věcí nebo opravy a předcházení nenadálým výpadkům. Na panu Karbanovi oceňuji jeho rychlou reakci na urgentní problémy a iniciativní řešení problémů, které sám nevidím.

Josef Nevoral

spolumajitel portálu Naučmese.cz
www.naucmese.cz ~ josef.nevoral@gmail.com
S panem Karbanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Naše spolupráce začala víc jak před rokem a za tu dobu mi byl schopný pomoct a vyřešit spoustu – pro mě jinak neřešitelných – problémů. Jeho přehled a neustálé vzdělávání v oblasti správy serverů je neocenitelné. Pokud mě někdo požádá o kontakt na opravdu spolehlivého člověka, který je schopný se postarat o server od jeho návrhu, přes zprovoznění a následnou péči, okamžitě řeknu jen jedno jméno – David Karban!

Lukáš Kameník

www.smartandeasy.cz ~ info@smartandeasy.cz
S panem Karbanem spolupracujeme (k naší plné spokojenosti) přes rok na správě našeho dedikovaného serveru, na kterém běží weby zaměřené na lyžování. Jejich zátěž se v průběhu roku mění (čím víc sněhu, tím více návštěvníků) a v hlavní sezoně jsme se dříve dostávali do problémů se stabilitou. Pak Karban postupně nacházel slabá místa a běh našich webů při nejvyšší zátěži výrazně zlepšil. Pan Karban v uplynulém měsíci dokončil migraci našeho serveru na jeho servery, vše proběhlo hladce. Komunikace s panem Karbanem je rychlá, stejně tak jako řešení nenadálých situací.

Petr Havelka

provozovatel webů o lyžování
snow.cz
David Karban má perfektní znalosti v problematice serverových linux base systémech. Je vstřícný, profesionální a velmi flexibilní. Určitě spolu nespolupracujeme naposledy.

Vladimír Motlík

Pineal s.r.o.
Davida znám ze spolku vpsFree.cz a hlavně z jeho skvělých přednášek na linuxových konferencích jako jsou Linuxdays a Installfest. Když jsem hledal na komunitním fóru vpsFree někoho, kdo by mě nakopl v mých začátcích s AWS, ochotně mi vyšel vstříc. Přestože jeho konzultace byla zřejmě z altruismu poskytnuta zdarma, jednal jako velmi dobře zaplacený profesionál a kvalita poskytnuté služby tím nijak neutrpěla. Poskytl vyčerpávající a cenné informace, které mě dostaly rychle do světa cloudových služeb.

Matěj Koudelka

Linux admin
hxpro.cz ~ matej@hxpro.cz ~ 604 266 933
David nám pomohl proniknout do AWS technologie. Poradil nám, jak máme správně používat high availability LAMP. Budeme dále využívat jeho zkušeností v této oblasti.

Jan Zimmermann

NetRex s.r.o.
www.netrex.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS