Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominika Špačková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Dominika Špačková:
Je pro mě těžké dát pocity do slov. Setkání s Dominikou má pro mě mnoho vrstev a barev. Vždy jsem se cítila vítána. Její absolutní přijetí mi umožnilo vzpomenout si a odvážit se čerpat ze své vlastní moudrosti, za což jsem jí nesmírně vděčná. Děkuji, že jsi mi ukázala cestu Domů.

Ava Vantomme

www.alchymiezivota.cz
Dominiko, Vaše řeč na Peníze 2.0 v Technické knihovně byla super! Nakopávací. Smekám byť nejsem maminka, ale tatínek…

Petr Šatra

podnikatel
podnikatelskyklub.eu
Velmi Vám děkuji za páteční seminář, byl naprosto úžasný. Nyní se cítím tak lehce. Mám pocit, že jsem si u Vás vyložila několik cihel ze svého batůžku, který si nesu na zádech. Je skvělé, že můžete pomoci ženám odhodit svoje strachy.

Miroslava Krepčíková

sociální pracovnice
775 028 018
Zúčastnila jsem se přednášky „Podnikání na mateřské“ s paní Dominikou. Přednáška mě nadchla, bylo vidět, že Dominika tématu velice rozumí. „Přesvědčila“ mě, že podnikat na mateřské je to nejlepší, co mohu udělat :) Přednáší srozumitelně, vtáhne do tématu a je komunikativní. Srší z ní neuvěřitelné množství energie!

Dana I.

instruktorka kojeneckého a dětského plavání, hlídací teta
www.plavani.estranky.cz
Dominika je velmi živá a aktivní lektorka, plná nápadů a informací. Její přednáška o podnikání na mateřské dovolené se mě velice dotkla a to i přesto, že nejsem matka (což dokazuje, že Dominika dokáže při své přednášce zohledňovat i příchozí publikum).

Iva Zárybnická

koordinátorka v KC Kampa
www.kckampa.eu ~ iva.zarybnicka@kckampa.eu
Kristýna Sataryová
O Dominice se prý říká, že je „hybatel“, který dokáže dát člověku potřebný impulz k vytoužené změně. To mohu s obrovskou vděčností potvrdit. Zcela oprávněně vzbudila důvěru takřka na první pohled. Během krátkého rozhovoru jsem s překvapením dostala praktické nasměrování ohledně své profesní cesty, které jsem v tu dobu sama marně hledala. To, co dala svou nezištnou radou do pohybu, je nad všechna má očekávání. Její schopnost vcítění se do druhého člověka a rozpoznání toho, co jemu konkrétně může pomoci, je ohromující. Moc Ti děkuji, Dominiko!

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS