Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. František Honsa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. František Honsa — konzultant a programátor SAP

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. František Honsa:
František Honsa je technicky mimořádně nadaný a také pracovitý, svědomitý a loajální, je-li veden s respektem, péčí a ohleduplností, které si jeho práce zasluhuje. Jsou případy, kdy Franta tiše pracuje přes noc, aby osobně dokončil projekt celého týmu, a zná jen jeden technický standard: nezpochybnitelnou dokonalost.

Ben Couzens

technologický partner Deloitte & Touche se zodpovědností za SAP v 17 zemích
www.deloitte.com
František pracoval jako vedoucí vývojář na jednom z největších IT projektů v zemi, informačním systému pro Všeobecnou zdravotní pojišťovnu. Patřil k hlavním tahounům úspěchu malé softwarové společnosti, schopné dodat takto komplexní informační systém v neskutečném časovém presu. Jeho schopnost zvládat a řídit komplexní systémy byla zcela mimořádná. Nenašel bych ve své profesionální kariéře druhý takový případ.

Pavel Kalášek

generální ředitel PIKE Electronic
Robert Vlach
S Františkem Honsou jsem měl to potěšení spolupracovat jako konzultant. Jeho kvality jakožto SAP experta jsem sice dosud neměl možnost poznat, ale zato mohu s jistotou prohlásit, že jde v každém ohledu o velmi spolehlivého partnera, který umí držet slovo a jedná s upřímností sobě vlastní. Jeho schopnost absorbovat nové podněty a konstruktivní kritiku je obdivuhodná. Přisuzuji to dílem jeho analytickým schopnostem, dílem osobní historii člověka, který si ani jako uznávaný expert na nic nehraje a je stále ochoten učit se novým věcem, i mimo svůj obor. Několikrát jsem viděl, že je schopen správně vyhodnotit i velmi komplexní problém, zahrnující četné sociální, časové, mezioborové, technické a funkční návaznosti. Pokud bych někdy potřeboval radu ohledně SAP, František Honsa bude první člověk, na kterého se obrátím. Vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
František si během svého působení u nás v Deloitte vybudoval výjimečnou pověst pro svůj technický a programátorský talent. Stal se velmi váženým nejen u svých kolegů na oddělení, ale také u šéfů Deloitte v jiných zemích a u klientů. Jeho programovací schopnosti v SAP mohou být popsány jen jako ty nejlepší.

Renata Lepšová

Deloitte & Touche
www.deloitte.com
František je jedním z nejtalentovanějších techniků, jaké jsem kdy potkal. Práce s ním byla mimořádná zkušenost.

Attila Feher

SAP vývojář a manažer Deloitte & Touche
www.deloitte.com
František je vynikající programátor se schopností vyřešit a napravit ty nejsložitější problémy ve velmi krátkém čase a vysoké kvalitě. Navíc vždy uvažuje dopředu, jeden krok napřed, takže jeho řešení obvykle odpovídají možným budoucím požadavkům.

Aleš Holoubek

projektový manažer LogicaCMG
www.logica.cz
František je vynikající programátor se skvělou reputací v týmu. Rozumí potřebám klientů. Tvrdě pracuje na tom, aby pochopil problémy zadavatele a ví, kudy vede cesta ke kvalitnímu řešení. Osvědčil se ve vedení vývojového týmu. Pracoval proaktivně a poskytoval mi dobrou zpětnou vazbu. Bylo mi potěšením s ním spolupracovat. Vřele jej doporučuji pro jakýkoli projekt.

Petr Popelka

projektový manažer LogicaCMG
www.logica.cz
Bylo mi potěšením s Frantou spolupracovat na mnoha projektech. Je to skutečný konzultant profesionál, zná SAP a rozumí potřebám zákazníků.

Egils Simanovskis

SAP konzultant Deloitte & Touche
www.deloitte.com
Mgr. Jiří Krpeš
Františka Honsu znám osobně ze srazů portálu Na volné noze. Spolupracujeme spolu už několik let na různých projektech. Pomáhal jsem mu napsat některé stěžejní texty pro jeho internetový portál Cojevakci.cz. Oceňuji u něj především jasnou komunikaci, věcné připomínky a smysl pro praktičnost.

Mgr. Jiří Krpeš

web copywriter
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS